Lekarze Wałcz

Zbigniew Czechowski

Szpital Wojskowy z Przychodnią - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wałczu - Przychodnia - Poradnia Chirurgii Ogólnej
78-600 Wałcz

Bardzo dobry lekarz, polecam jeżeli nie pomoże ci lekarz pierwszego kontaktu traf do tego lekarza, nie zostawi cię z problemem

lek. dent. Danuta Zaporowska

ul. Robotnicza 23
78-600 Wałcz

Bardzo miła osoba uprzejma i delikatna od lat do niej chodzę i jestem zadowolona :) Warto do niej chodzić.

lekarz Iwona Kielan Gumna

Alergolog, Pediatra

ulica Miła 6/2
78-600 Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Mirosław Dokurno

Urolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Magdalena Pacholec - Specjalistyka, Pomoc Doraźna
Bydgoska 98.
78-600 Wałcz

Swietny lekarz, godny polecenia.Malo takich pozostalo ktorzy maja czas dla pacjenta,wyjasnia szczegolowo naczym polega problem i skieruja na odpowiednie badania i w odpowiednie miejsce na dalsze leczenie.

lek. dent. Monika Fularz-Łożecka

Kilińskiego 4 lok. 18
78-600 Wałcz

wspaniały lekarz zarówno dla dzieci, jak i dorosłych

lekarz Wojciech Strokowski

Chirurg ogólny, Lekarz sportowy

ulica Zdobywców Wału Pomorskiego 3/5
78-600 Wałcz

Wspaniały specjalista,kompetentny,uprzejmy. Lekarz z powołania,świetne podejscie do pacjenta. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Polecam:-)

lekarz Arkadiusz Jóźwik

Laryngolog

Gabinet Laryngologiczny
Parkowa 17/3
78-600 Wałcz

jestem zadowolony z pracy doktora i polece innym :)

Alicja Czyżowska

1 Maja 29
78-600 Wałcz

Bardzo dobry lekarz, kompetentny , mający czas dla każdego pacjenta

lek. dent. Jolanta Myszkowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Sądowa 9
78-600 Wałcz

Pani dr Myszkowska jest przede wszystkim bardzo miłą kobietą. Skupia sie na pacjencie w 100% i przeznacza na niego tyle czasu ile potrzeba. Zawsze, nawet jak już ma zapisy na pół roku z góry upchnie gdzieś tam człowieka i zrobi ząbka. Dzięki niej przestałem bać się dentysty, ona uspokoi, pogada... POLECAM

lekarz Liliana Piórek-Baj

ulica Kilińszczaków 40/3
78-600 Wałcz

Sumienny rzetelny lekarz godny polecenia dla dziecka.Sumiennie podchodzi do problemu choroby , spokojne rozważne decyzje. Dobra ocena sytuacji i dodatkowa diagnostyka .
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Przemysław Polak

Szpital
Kołobrzeska 44
78-600 Wałcz

Lekarz o dobrym sercu z pełnym zaangażowaniem i podejściem do pacjenta.Nigdy nie spotkałam się z odmową,kiedy o coś prosiłam.Człowiek na właściwym miejscu.

lekarz Krystyna Kołodziejska-Motyl

Przychodnia Specjalistyczna "ZDROWIE" dr Krystyna Kołodziejska - Motyl
Ogniowa 50
78-600 Wałcz

Jest to jedyna Pani ginekolog,u ktorej byłam,nie licząc wizyt w szpitalu. Prywatnie czy na NFZ podejście ma takie samo. Jest miła i co najważniejsze ma takie podejście do pacjentki,że nie trzeba się przy niej krępować. Wszystko wyjaśni,wytłumaczy. Bardzo kontaktowa i uprzejma. Polecam młodym dziewczynom bojących się pierwszych wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Kamila Broda

Kilińskiego 4 lok. 18
78-600 Wałcz

Wspaniała Pani Doktor! Najlepsza u jakiej do tej pory byłam. Polecam każdemu takiego stomatologa!

lekarz Paweł Jażdżewski

Gabinet Laryngologiczny
Parkowa 17/3
78-600 Wałcz

Polecam. Rewelacyjny lekarz. Troszkę małomówny w sensie udzielania szczegółowych informacji co do np. przebiegu zabiegu itp. ale dobry specjalista. Wysoka kultura osobista, poczucie humoru, dobre podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm

Janusz Naumczyk

PULS
Wałcz, ul. Budowlanych 10
78-600 Wałcz

Chodząca encyklopedia. Ortopeda, który ma tak szeroki zakres wiedzy, że może robić konkurencję innym specjalistom :) 25 lat temu wyleczył mi kolana, gdy nie mogłam już chodzić. Nadal biegam, a kolana nie bolą. 10 lat temu uratował moja stopę przed amputacją, gdy grono specjalistów zastanawiało się co mi dolega. Byłam po wypadku, Pan doktor postawił diagnozę po krótkiej rozmowie telefonicznej i zalecił odpowiednie leki. Jestem i będę wdzięczna do końca ...
Opinia dodana przez: Monika

Andrzej Olszewski

Chirurg stomatolog

Żeromskiego 30
Wałcz

Byłam u kilku dentystów z 1 zębem i żaden sobie nie mógł poradzić!! w końcu polecił mi bezradny stomatolog wizytę u dr. Olszewskiego a dr zrobił to fachowo i w 5 min!!! Profesjonalne i z uśmiechem na twarzy. W promieniu 60 km nie ma lepszego. Polecam!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Marek Stysiński

Medyk
Bydgoska 79
78-600 Wałcz

Bardzo dobry lekarz, od wielu lat jestem Jego pacjentką, moja Córka również. Doskonałe podejście do pacjentek, zawsze wszystko miałam wytłumaczone w 100%. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, pełny profesjonalizm, lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jerzy Bator

dolne miasto 8/21
78-600 Wałcz

Odkąd moja małżonka po kilku latach przestała być pacjentką pewnego, znanego wałeckiego ginekologa zmienił się jej stosunek do lekarzy z tej dziedziny i to głównie dzięki Panu doktorowi J.Bator. Nie ma znaczenia czy wizyta prywatna czy z NFZ - zawsze miło i rzeczowo. Pełne wsparcie w trakcie każdej wizyty. Nigdy nie było odmowy! Prywatnie gość pełną klasą z dużym poczuciem humoru .. miałem okazję go poznać osobiście.
Opinia dodana przez: Tomek

dr n. med. Marek Tomczak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny
Lipie 3 (wieś)
78-600 Wałcz

Proszę Państwa. Zdecydowanie po nie polecam. Lekarz, ze tak powiem "zlewczo" podchodził do mojego problemu, pomimo próśb oraz upomnień. Straciłam sporo czasu i pieniędze, nie będąc w pełni zadowoloną z efektów, wynikiem czego jest brak zaufania do tego lekarza. Co najbardziej mnie zraziło to NIESŁOWNOŚĆ tego lekarza, np. odnośnie cennika usług; po wykonanym zabiegu życzył sobie więcej aniżeli się wcześniej umawialiśmy lub żądał dodatkowej opłaty w czasie świadczenia pojedynczej usługi, ...

lekarz Michał Bielecki

Szpital
Kołobrzeska 44
78-600 Wałcz

Polecam! Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ludzkim, a nie przedmiotowym podejściem do pacjenta i jego problemu, decyduje o tak pozytywnej mojej opinii.
Opinia dodana przez: Daniel