Lekarze Żuromin

lekarz Anna Urbańska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Sikorskiego 8
09-300 Żuromin

Byłam na badaniu u Pani Doktor, bardzo dokładnie zostałam przebadana. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy. POLECAM
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Katarzyna Kuczalska

Neurolog

09-300 Żuromin

................................................................................................................................. ..

lekarz Jolanta Siemiątkowska

Pulmonolog, Internista

09-300 Żuromin

Doskonały lekarz, godny polecenia. Poświęca dużo czasu pacjentowi, doskonale tłumaczy. Stawia trafne diagnozy. Uprzejmy.

Mariusz Motyka

09-300 Żuromin

Wspaniały lekarz. Operował moją mamę, dzięki Niemu mama nadal jest z nami. Jestem Mu bardzo wdzięczna.

Karolina Chechłowska

Mławska 3
09-300 Żuromin

Profesjonalna pomoc.Gdy boli ząb szybko i bez bólu wyleczy go.

lekarz Rafał Łyczek

09-300 Żuromin

Profesjonalna pomoc. Dobry lekarz, wysłucha pacjęta, dokładnie zbada, wnikliwie przejrzy wyniki i stara się pomóc w problemie. Podejście do pacjęta super, a poza tym bardzo miły i spokojny człowiek.
Opinia dodana przez: Katarzyna B.

lekarz Tadeusz Szewczyk

09-300 Żuromin

Najlepszy chirurg z jakim miałam styczność. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Wszystko wyjaśnia podczas wizyty, niezwykle uprzejmy i sympatyczny. Mam do niego zaufanie. Ogromna szkoda, że nie wykonuje już operacji...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Chechłowski

Internista, Neurolog

Mławska 3
09-300 Żuromin

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz przeprowadził kompleksowy wywiad, zadawał wiele pytań, dokładnie wszystko wytłumaczył, odczuwalna była chęć udzielenia pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Paweł Urbański

Sikorskiego 8
09-300 Żuromin

Bardzo dobry specjalista i życzliwy również jako człowiek. Przeprowadzony przez niego zabieg wypadł pomyślnie i bez komplikacji. Dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jan Żarski

09-300 Żuromin

Doswiadczony lekarz. Diagnoza pomocna i leczenie przyniosło efekt. Dosyć szybka wizyta. Generalnie polecam, choć mógłby być bardziej empatyczny.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Beata Sałyga

Anestezjolog

09-300 Żuromin

Wszystkie opinie powyższe mają w 100% pokrycie. Niekompetentna i opryskliwa lekarka, która nie potrafi postawić dobrej diagnozy. Wypisuje pacjenta w stanie który kwalifikuje się do hospitalizacji. A zapalenie płuc myli z zapaleniem pęcherza to o czym my tu dyskutujemy. Zataja dokumentację nie wydając jej pacjentowi. Każdy lekarz wybierając ten zawód chyba wie z czym się wiąże. Więc czemu potem traktuje się pacjenta jako zło konieczne! Wstyd że mamy takich lekarzy ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Wiesław Leśkiewicz

Zamojskiego 61 A/42
09-300 Żuromin

Internista Wiesław Leśkiewicz przepisał mi złe lekarstwa. Nie pomagały. Poszłam do innego lekarza i dał receptę na dobre lekarstwa. Szybko wyzdrowiałam.

lekarz Bogusława Sienkiewicz-Zakrzewska

Alergolog, Pediatra

Szpitalna 52/3
09-300 Żuromin

Prywatnie nie mogliśmy się dostać, 2 miesiace czekania na NFZ, a nie załatwiliśmy nic! Wszyscy pacjenci umówieni na jedną tą samą godzinę. uprzejmości i podejścia do pacjenta za grosz! Wstyd. Maści wypisała 100% płatne, mleko oczywiście tylko 5 puszek, śmiechu warte, i jeszcze zle wypisana recepta na mleko której nie możemy zrealizować! Dodzwoniłam się za setym razem, co uslyszalam w odpowiedzi? Ze nie wystawi e recepty i proszę dzwonić za ...
Opinia dodana przez: XYZ

lekarz Anna Perzyna

Zielony Rynek 8
09-300 Żuromin

Tragedia ! Nie potrafi dobrać poprawnie okularów. Marnuje tylko czas i pieniądze ludziom. Dwukrotnie źle dobrała soczewki itd. Powinna zwracać wszystkie poniesione koszty przez pacjentów przez swoją niekompetencję. Nie powinna mieć żadnych uprawnień lekarskich.
Opinia dodana przez: Ebon

lekarz Justyna Sieklucka

09-300 Żuromin

Bardzo mizerny lekarz. Bardzo nieuprzejma, po prostu w zachowaniu prostaczka. Wręcz unosi głos na pacjenta, który za chwilę jest zabierany do szpitala w ciężkim stanie.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Andrzej Kurowski

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Olszewska 13

lekarz Marcin Nadratowski

lekarz Włodzimierz Lewandowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

lekarz Anna Wrzeszcz-Babiuch

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LABORATORIUM" i Przychodnia Specjalistyczna Filia w Żurominie
plac Piłsudskiego 6 C/1

lekarz Ewa Majtczak