Lekarze Iława

lekarz Krzysztof Walentynowicz

Gab. Lekarski Ginekologi i Położnictwo
Wojska Polskiego 22
14-200 Iława

Kompetetny,przyjmuje zgodnie z najlepszymi standardami w zakresie praw /i oczekiwań/ pacjentek, jak i przestrzegania aseptyki
Opinia dodana przez: nina

lekarz Agnieszka Biernacka

Agencja Świadczeń Medycznych Pielęgniarsko - Położniczych w Środowisku "Vita"
Ludwika Mierosławskiego 12
14-200 Iława

Wyjąt⁰kowa uroda, a przede wszystkim fachowość w wypełnianiu powołania. Kontaktowa Mowiac ogolnie wspaniala Pani pod kazdym wzgledem. Wiele ciepla.
Pan Doktor leczy moją mamę od 2 lat i widać dużą poprawę. Zdecydowanie godny polecenia, kompetentny lekarz. Starannie przeprowadza badanie.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Michał Olszewski

Poradnia Onkologiczna
Gen.Władysłąwa Andersa 5
14-200 Iława

Jestem pod wrażeniem. Wspaniały specjalista, godny polecenia. Szkoda, że nie pracuje w Sopocie. Doskonałe podejście do pacjenta i ogromna wiedza ,empatyczny, cierpliwy, profesjonalny i życzliwy lekarz .Lekarz to uśpiony anioł pomaga nam, gdy nasze skrzydła przestały latać.
Opinia dodana przez: BEATA

lek. dent. Agnieszka Pankowska

Agencja Świadczeń Medycznych Pielęgniarsko - Położniczych w Środowisku "Vita"
Ludwika Mierosławskiego 12
14-200 Iława

W końcu znalazłem najlepszego stomatologa dla Mojej Kochanej Córeczki, wszystkie ząbki wyleczone-wspaniałe podejście, wcześniej nawet nie otworzyła buzi. Polecam wszystkim rodzicom.Dodam tylko ,że ten portal nie aktualizuje danych bo pani doktor przyjmuje już od dawna na Niepodległości 6D
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet dermatologiczny
1 Maja 2
Iława

NAJLEPSZY DERMATOLOG!!! Długo próbowałam wyleczyć się u innych dermatologów z powodu mojego ciężkiego trądziku - aż wreszcie trafiłam do Pani doktor. Pani doktor na wizycie obejrzala dokladnie cala skore, odniosła się do innych moich schorzen i wszystko wytlumaczyła. Już po tygodniu stosowania leczenia- widzę wyraźną poprawę. Dziękuję za jej profesjonalizm i skuteczne podejście do problemu. Ponadto zrobilam u Pani doktor usta- i mam dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam . GORĄCO ...
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 49, 'name': u'I\u0142awa'} Ginekolog położnik
                                       lek. med. Waldemar Pawłowski

lek. med. Waldemar Pawłowski

Ginekolog położnik, USG jamy brzusznej

EKO-DOKTOR
14-200 Iława Długa 29
Iława

Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lek. dent. Wojciech Żuralski

Matejki 1/29
14-200 Iława

Bardzo dobry dentysta . Jeden z niewielu z ogromna empatią do pacjenta . Profesjonalnie i nowoczesnie . Polecam

lekarz Michalina Różalska

Poradnia Onkologiczna
Gen.Władysłąwa Andersa 5
14-200 Iława

Bardzo dobry lekarz.Polecam z pełną odpowiedzialnością.Lekarz dla którego liczy sie pacjent,poświęca mu tyle czasu ile potrzeba.Wsłuchuje sie w pacjenta i nie traktuje go z góry.Miła,kompetentna i profesjonalna.Wiedza i siła spokoju oraz umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby to cechy które charakteryzują panią doktor

lekarz Roman Żuralski

"Ośrodek Zdrowia Rodzina" Sp. z o.o w Iławie
ulica Wiejska 3A
14-200 Iława

super lekarz z prawdziwego powołania,gdyby wszyscy podchodzili tak do pacjenta,tak jak pan doktor żuralskibyłoby super. polecam.

mgr Anita Milewska

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencji
14-200 Iława

świetny specjalista, bardzo dobre podejście do małych dzieci. dużo cierpliwości drzemie w tej Pani, poradziła sobie z moim dzieckim... chodzimy do niej od kilku tygodni i widać postępy u mojego dziecka.

lekarz Katarzyna Rydzewska

Internista, Endokrynolog

Kościuszki 9/12
14-200 Iława

pani doktor nie można nic zarzucić ale dalsza obsługa to porażka! nie odbierają telefonów albo rzucają tekstami "nie mam czasu" i odkładają słuchawkę a już ostatnia zagrywka odbieranie połączenia i rozłączanie się po 1 sekundzie przechodzi ludzkie pojęcie. przecież recepcjonistka nie wie z jaką sprawą dzwonisz? może przedawkowałeś insulinę ale ona ma to ...

lekarz Andrzej Supron

Centrum Kardiologii Allenort w Iławie
ulica Andersa 3
14-200 Iława

Serdeczne podziękowania dla Pana dr A.Suprona za duża cierpliwość, wyrozumiałość, fachową opiekę lekarska (trafne postawienie diagnozy) i pokierowanie mnie na dalsze leczenie w tymże szpitalu. Miało to miejsce dn.2.08.2016r. Krystyna Gosik.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Janusz Adamski

Andersa 3A/4
14-200 Iława

Jestem pacjentem Pana J.A.od ponad 4 lat i śmiem twierdzić że tylko dzięki zaangażowaniu Pana doktora w ratowanie mojego "jaskrowego" i uczulonego na wszystkie krople p.jaskrowe oka,jeszcze co nieco widzę.Po 3 latach od wszczepienia implantu oko znów zaczyna wariować. Pan doktor teraz walczy o utrzymanie tego co udało się osiągnąć 3 lata temu.Jestem już facetem po 70-tce .Miałem już do czynienia z masą lekarzy.Ten jednak od początku zrobił na mnie ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Jakub Kosyl

"Ośrodek Zdrowia Rodzina" Sp. z o.o w Iławie
ulica Wiejska 3A
14-200 Iława

Fantastyczny lekarz.Dokładnie i precyzyjnie objaśnił jak będzie wyglądało leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam:-)
Opinia dodana przez: Z.L

lekarz Wojciech Dobrzeniecki

Prywatny Gabinet Lekarski Wojciecha Dobrzenieckiego
Al. Pojednania 2
14-200 Iława

Na początku byłam bardzo zadowolona z Pana doktora. Poświęcał dużo czasu pacjentowi, był delikatny wobec dziecka i bardzo dokładnie tłumaczył przebieg choroby i jej leczenie. Dzięki zleceniu wykonania morfologii i doborowi odpowiednich witamin wyleczył anemię u mojego 6 miesięcznego synka. Kiedy syn miał 3 miesiące dostał wysypkę na twarzy i ciele. Diagnoza postawiona przez tego lekarza była jednoznaczna - skaza białkowa. Przez 2 tygodnie byłam na diecie bez mlecznej (karmiłam ...

dr Paweł Bartosz Petrus

Psychiatra

Andersa 3A/4
14-200 Iława

Bardzo dobry fachowiec stawiam trafne diagnozy, umie rozmawiać z ludźmi. Jest rzeczowy i konkretny przy czym uprzejmy i godny zaufania
Opinia dodana przez: Agnieszka
Miałam robiony zabieg haluksa. Dodam, że 8 miesięcy temu mniałam ten zabieg na lewej stopie robiony przez innego lekarza, a tym razem na prawej. Więc mam skalę porównania. Jeszcze nie wiem jak będzie wyglądać moja stopa po wygojeniu ale jeśli chodzi o chwilę obecną to jestem bardzo zadowolona. A sam zabieg z doktorem Żabiełowiczem to "czysta przyjemnosc". Atmosfera podczas zabiegu naprawdę godna polecenia. Pan doktor potrafi zadbać o pacjęta. Odbyłam ...
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Jacek Dudziak

Prywatny Gabinet Lekarski
Mickiewicza 5
14-200 Iława

W życiu nie odwiedzę innego stomatologa. Trafiłem z silnym stanem zapalnym i masakrycznym bólem. Pan doktor zbadał, przedstawił kompletną ocenę stanu oraz możliwości jeśli chodzi o rozwiązanie problemu zęba wraz z proponowaną ceną jeśli bym zdecydował się na leczenie u niego, zdecydowałem się też na leczenie u Pana Doktora. Jeśli chodzi o mnie to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Mam nadzieję że nigdy już nie będę musiał szukać nowego ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

NZOZ 'MALA PRZYCHODNIA" W ILAWIE
Maczka 10a
14-200 Iława

Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie. Pani Doktor doradziła zabiegi na moje problemy, wytłumaczyła jakich efektów mogę się spodziewać. Wybrałam profhilo, cena niższa niż w innych gabinetach a preparaty oryginalne. Wykonanie perfekcja. Po zabiegu poszłam do pracy i nikt się nie zorientował, żadnego siniaczka. Efekty super aż się chce oglądać w lustrze :) Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna