bydgoszcz internista

Sortuj

lek. med. Piotr Tokarczyk

Internista   (+1 więcej)

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5

Średnia ocen: 5/5

Jest super ! Sam promuje zdrowy tryb życia, jeździ na rowerze, biega i uprawia sporty walki. Nigdy się na nim nie zawiodłem.

dr n. med. Marek Krzyżanowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Królowej Jadwigi 18 lok. 103

Średnia ocen: 5/5

Cena "dzienna" za wizytę przy troskliwości poświęconej pacjentowi nie za wygórowana :)

Grażyna Janik

Kijowska 11 lok.4

Średnia ocen: 5/5

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

lekarz Andrzej Strzelecki

Słowiańska 17 lok. 60

Średnia ocen: 5/5

Wyjatkowo cierpliwy i uprzejmy.Wzbudzajacy zaufanie.Bardzo kompetentny.Nie bada wpospiechu,slucha,zadaje wiele pytan.

dr n. med. Tomasz Grzela

Internista   (+2 więcej)

Okoniowa 18
Niemcz

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten dzień akurat ten lekarz miał dyżur. Teraz już będę spała spokojnie.
Dziękuję Panie doktorze!!

Opinia dodana przez: Lidia K.

lekarz Wojciech Świstek

ulica Dworcowa 63

Średnia ocen: 5/5

W czasie mojej choroby "odwiedziłam" wielu lekarzy. Dr Świstek ze swoim podejściem do pacjenta jest wyjątkowy !!!!
Bardzo kontaktowy ,rzetelny ...

Bardzo kontaktowy ,rzetelny , a co najważniejsze bardzo solidnie i przystępnie tłumaczy na czym polega schorzenie. Z całego serca POLECAM !!

Opinia dodana przez: hala2 inako

dr hab. n. med. Lech Walasek

Modrzewiowa 14 lok. 36

Średnia ocen: 5/5

Super specjalista a przede wszystkim skuteczny.Jestem Mu bardzo wdzięczna, że znalazł sposób na moje dolegliwości. Z czystym sumieniem mogę Go polecić każdemu , kto potrzebuje pomocy w cierpieniach.

lekarz Maciej Jazdon

Modrzewiowa 10 lok. 25

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, miły, kompetentny. Bardzo interesował się przypadkiem mojej mamy która leżała w szpitalu MSW, przekazywał wszystkie informacje ze szczegółami. Jak najbardziej polecam.

lekarz Maria Połońska

Zajęcza 6 lok. 1

Średnia ocen: 5/5

Polecam pacjentom tego lekarza, jeśli chcą wyzdrowieć!

Polecam pacjentom tego lekarza, jeśli chcą wyzdrowieć!

lekarz Jarosław Czyż

Rzeczpospolitej 33
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Naprawdę wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy, godny polecenia. Jasno tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Odpowie na wszystkie pytania. Serdecznie polecam.