Lekarze Internista Dzierżoniów

W Dzierżoniowie jest najlepszym lekarzem ,etyczny, fachowy,grzeczny z najwyższą kulturą osobistą.

lekarz Janina Biernat

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
58-200 Dzierżoniów

Bardzo miły lekarz . Jest bardzo dobrym specjalista . Uprzejmy i zawszę dobrze doradzi. Miałam problemy z nogami bardzo mi Pan doktor pomógł. Polecam
Opinia dodana przez: -Urszula Sakowska

lekarz Ewa Sukiennik

Osiedle Kolorowe 14A/8
58-200 Dzierżoniów

Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Oprócz ogromnej wiedzy specjalistycznej z kardiologii jest też wspaniałym człowiekiem, który z empatią podchodzi do problemów pacjenta. Tłumaczy, motywuje i stara się stworzyć spokojną atmosferę w gabinecie. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza u osób starszych. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Artur Konieczny

os. Tęczowe 5f
58-200 Dzierżoniów

Wspaniały lekarz i człowiek. Pan Dr zawsze wnikliwie sprawdza wyniki badań, pyta o samopoczucie, wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytanie.
Opinia dodana przez: Inchush

lekarz Paweł Łyżwa

Piastowska 42 K
Dzierżoniów

Uważam doktora Łyżwę za wspaniałą osobę, cierpliwą, kompetentną, o rzadko spotykanym spokoju wewnętrznym. Zdecydowanie polecam i na prawdę uważam go za wzór lekarza, od którego wielu powinno się uczyć podejścia do pacjenta.

lekarz Piotr Barski

Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11
58-200 Dzierżoniów

jest to lekarz z powolania ,uprzejmy a przedewszystkim kompetentny ,znajacy sie na chorobach .mnie bardzo pomogl za co bardzo dziekuje

lekarz Ewa Radzyniak

Lekarz med. paliatywnej, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Pani doktor pełna ciepła i dobra Kobieta przez duże "K", poświęciła mi tyle czasu , ile potrzebowałam podczas wizyty, w bardzo przystępny sposób przekazała mi zalecenia i informacje dotyczące stanu zdrowia i tego co się dzieje w organizmie. Mało który lekarz potrafi powiedzieć konkretnie o co chodzi-bez owijania w bawełnę-czasem postawienie diagnozy wymaga odwagi, a Pani doktor przekazuje pewne rzeczy w bardzo delikatny ale i maksymalnie precyzyjny sposób. Mało już ...
Opinia dodana przez: Marietta

lekarz Piotr Wolański

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Lekarz godny polecenia. Profesjonalizm pod każdym względem. Rozszerza diagnostykę o innych specjalistów tak dľugo, aż pacjent jest znajdzie przyczynę złego samopoczucia.

lekarz Andrzej Tatarczuk

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
58-200 Dzierżoniów

Niesamowity uprzejmy przemiły lekarz z pełnym doświadczeniem i profesjonalizmem, rzeczowy człowiek, który interesuje się swoim pacjentem. Polecam Pana Tatarczuka z całego serca
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Ewa Sukiennik

Gabinet Kardiologiczny
os. Kolorowe 14a lok. 10
58-200 Dzierżoniów

Wizyta u pani doktor żeby powiedzieć dzień dobry i nic więcej,pięć minut spotkania dwie minuty jakiegoś badania,żadnej informacji co, gdzie kiedy,Następna wizyta za dwa dni żeby znów powiedzieć dzień dobry.Zero zainteresowania pacjentem aby numerek się zgadzał
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Janusz Kaczmarzyk

Internista, Kardiolog

Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna "AMICUS".
Staszica 27
58-200 Dzierżoniów

Tak kompetentnego i mądrego lekarza to ze świecą szukać. Jak dla kogoś był opryskliwy, to może dlatego, że ktoś włazi po zwolnienie albo przychodzi z pretensjami i jeszcze mu potem źle. Najważniejsze, że leczy skutecznie i na to, na co trzeba! Kasia P.

lekarz Bogusława Szloch

Pro Familia
Poprzeczna 16
58-200 Dzierżoniów

Pani Doktor bardzo konkretna. Trafna diagnoza i sprawnie przeprowadzone leczenie. Indywidualne podejście do pacjenta, dużo troski i zainteresowania. Polecam,

lekarz Anna Rosa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1
58-200 Dzierżoniów

Pierwszy raz byłam u tego lekarza. Po złych wynikach badań skierowano mnie do internisty. Lekarz stwierdził że musiały być błędne wyniki badań. Wizyta umówiona na godzinę Półtorej godziny opóźnienia. Nie wiem nic. Pani doktor stwierdziła że nie jest w stanie mi pomóc bo nie wie dlaczego są złe wyniki.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jolanta Kotecka

Internista, Lekarz medycyny pracy

Południowa 27

lekarz Lucyna Kowalewska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1

lekarz Katarzyna Sobol

Internista, Lekarz rodzinny

Pro Familia
Poprzeczna 16

lekarz Agnieszka Bogdał

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAL-MED" s.c.
Świdnicka 37a

lekarz Krystyna Bełtowska