Lekarze Internista Grudziądz

Internista, Pediatra

NZOZ "Rządz-Mniszek" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Łęgi 12
86-300 Grudziądz

Wspaniałe podejście do Dziecka. Moja 2,5-lenia Córka spokojnie pozwala się zbadać dzięki sposobowi w jaki Pani Doktor przeprowadza wizytę, wprowadza fajną atmosferę rozmawiając z Dzieckiem i tłumacząc co zaraz będzie robić. Nie traktuje pacjentów "taśmowo", wnikliwie stawia diagnozę i wyczerpująco o niej opowiada. POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Plutowska

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Od kilku lat borykam się z niewydolnością nerek. Przez 70 lat mojego życia bywałem u wielu specjalistów,z różnymi problemami zdrowotnymi ale z tak wrażliwą, kompetentną i oddaną lekarką spotkałem się po raz pierwszy raz pierwszy. Dzięki jej zaangażowaniu i trafnej oceny mojego stanu zdrowia jestem wśród żywych. To 100% lekarką z powołaniem,godna polecenia i mojego najwyższego szacunku.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Paweł Szymański

Internista, Kardiolog

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Najlepszy doktor jakiego do tej pory spotkaliśmy. Mamy pełne zaufanie do doktora i leczenia jakie stosuje. Jest zawsze sympatyczny, uprzejmy i każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu. A że trudno dostać się na wizytę, to świadczy tylko o tym, jakim dobrym i kompetentnym jest doktorem. Omawia zmiany jakie zaszły od ostatniej wizyty, przeprowadza kompleksowe badania i jest godny polecenia innym pacjentom.

lekarz Jolanta Tężycka

Moniuszki 17 lok. 19

bardzo kompetentna kobietka. Polecam

lekarz Sławomir Trudnowski

ulica Wyspiańskiego 19
86-300 Grudziądz

Lekarz bardzo kompetentny, empatyczny. Jestem zadowolony że do Niego trafiłem. Za każdym razem zrobi więcej niż badanie podstawowe. Szczegółowo omówi wyniki laboratoryjne. Wyda zalecenia i sprawdza ich wykonanie. Odpowiada na pytania i udziela Wyczerpujących odpowiedzi. Jest super.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Anna Mazur

Internista, Endokrynolog

Poradnie Specjalistyczne
Roty Grudziądzkiej 6

lekarz Maciej Bukowski

Przychodnia na Strzemięcinie
Grudziądz

widzi pacjenta całościowo,stosuje metody homeopatii(ocenę stanu zdrowia pacjenta,leki homeopatyczne),jego spokój i podejście budzi zaufanie,to bardzo mądry i ciepły człowiek,znakomity diagnosta,wiele mu zawdzięczam -a znam go od wielu lat
Opinia dodana przez: horajecka

lekarz Mirela Stanisławska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Jedynka
Klasztorna 9/11
86-300 Grudziądz

Pani doktor w poważnej chorobie mojej mamy wyjazała się dużą empatią ale przede wszystkim ogromną pomocą. Jest dość krótka w rozmowie, bardzo konkretna ale podjęte działania perfekcyjne. Bardzo dziękuję Pani doktor Lucyna Zalewska

Danuta Żaba

NZOZ Centrum Medyczne - IKAR
Grudziądz

Pani doktor pomocna nawet po pracy. Miła i zaangażowana. Polecam. .
Opinia dodana przez: Slawek

Jarosław Kleszowski

Poradnia chorób dziecięcych - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
86-300 Grudziądz

A ja go lubię. Dobrze zna sie na swojej robocie, zarówno na medycynie jak i wszelkich paragrafach/przepisach, potrafi pomóc, ale za to ma cięty język, bywa opryskliwy i jak jest poirytowany to potrafi dosłownie zabić wzrokiem. w skrócie- jak ktos idzie do lekarza, żeby sie wyleczyć- ten daje radę. Jak z kolei ktoś chce być potraktowany z uśmiechem, pogadać, wyżalić sie, wyprosić jakieś nienależne/niepotrzebne badania czy zwolnienia- nie polecam
Opinia dodana przez: Piotr

Patryk Sobolewski

NZOZ Centrum Medyczne - IKAR
86-300 Grudziądz

Witam. Nie polecam tego lekarza. Trzymajcie się jak najdalej od tego pana. Zamówiłam wizytę domową ponieważ jestem w 8 tygodniu ciąży a od trzech dni mam 38,5. Zapalenie garda nic nie jem ledwo pić mogę. Pan przyjechał i od razu zaczęła się krytyka że wyglądam na zdrową osobę. Moglam zamówić taxi do przychodni a nie jego fatygować. A tłumaczyłam mu że to początek ciąży i mam straszne mdłości do tego ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Kubalski

Internista, Hipertensjolog

Poradnie specjalistyczne
Poniatowskiego 15
86-300 Grudziądz

Uprzejmość tego Pana oceniam na 5, ale godność polecenia na 0. Ocenę pozostałych elementów wizyty uważam za zbędną.

lekarz Krzysztof Zalewski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Byłam chora i potrzebowałam zwolnienie na jeden dzień. Lekarz w ogóle mnie nie zbadał, tylko po samym wywiadzie stwierdził, że jestem zdrowa. Zapytałam czy mogłabym prosić o skierowanie na badania krwi, bo przecież każdy ma prawo robić sobie od czasu do czasu, to dał ale też z wielką łaską, bo na początku mówił, że nie ma podstaw ku temu. Dał skierowanie do neurologa, czyli stwierdził, że są ku temu podstawy, ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Dariusz Gajda

Internista, Gastrolog

Podgórna 1/1
86-300 Grudziądz

Zdecydowanie odradzam lekarza. Brak kompetencji. Pacjenta traktuje jak skarbonkę, wizyta prywatna to koszt: 100zł z której i tak nic nie wynika. Przepisuje leki które i tak nie pomagają. Szkoda czasu i kasy, ogólnie nie polecam!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Jarosław Kołaczek

ul. gen. Sikorskiego 18/3
86-300 Grudziądz

W dniu 1 lutego zgłosiłam się do lekarza Jarosława Kołaczek za poleceniem lekarza Edyta Cynk, która po usłyszeniu moich objawów kazała pilnie stawić mi się u lekarza, by mnie obejrzał, bo mój stan brzmi niepokojąco. Swoje konsultacje z lekarzami LuxMed zaczęłam od poniedziałku od teleporady z doktor Katarzyną Chochołek- Wojtanek, która po usłyszeniu takich objawów jak: omdlenie tego samego poranka (29.01.24r), gorączkę, bóle głowy i ciała uznała jako wirus. Moje ...
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Przemysław Grzelak

Poradnie Specjalistyczne
Chełmińska 74
86-300 Grudziądz

Doktor Przemysław Grzelak powinien mieć odebrane prawa do wykonania zawodu, bo i tak odmawia pomocy pacjentce wykończonej choroba nowotworową. Nawet recepty przeciwbólowej nie chce przepisać. Skandal. Tak Panie Przemyslawie tego nie pozostawie
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Tomasz Danielewicz