Lekarze Internista Jelenia Góra

lekarz Barbara Lambrinow

58-506 Jelenia Góra

Super podejście do pacjenta 100 procent Pani doktor z powołania ,wszystkie choroby zawsze zdiagnozowane i wyleczone
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

58-506 Jelenia Góra

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Hanna Ćwichuła

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Każdego traktuje uważnie - kiedy widzi możliwości - pomaga. Jeśli konieczny specjalista - od razu kieruje. Wysyła cyklicznie na badania. I zawsze jest dostępna. Duży szacunek dla Pani Doktor. Pozdrawiamy serdecznie Dorota H. z Rodziną
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Beata Sokalska-Suszka

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

to cudo a nie lekarz polecam wszystkim pacjetom

lekarz Anna Pietrowska

Internista, Onkolog

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Do administratora Proszę o zmianę numeru telefonu i e-mail ---są blednę. Dotucza innego gabinetu lekarskiego

lekarz Andrzej Janczyszyn

Malinowa 69
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Bardzo cierpliwy. Bardzo miła wizyta. Spokojnie mnie wysłuchał. Bardzo trafnie przepisła lekarstwa, które mi pomogły. Mogę go spokojnie polecić.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Kordian Zatwarnicki

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Bardzo uprzejmy, dociekliwy i staranny lekarz. Poświęca dużo uwagi pacjentowi. Uważny i mądry. Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Adamczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Jestem pod opieką Pana Doktora już od pół roku na 1 wizycie byłam w listopadzie ubiegłego roku z powodu silnego bólu ucha środkowego i wycieków pan doktor dokładnie zbadał osłuchał wszystko tak jak należy jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora wszystko wyjaśnia jest sympatyczny miły oraz otwarty do rozmów jeżeli jest taka potrzeba to bez problemu daje skierowania na badania lub do specjalisty przede wszystkim potrafi nawiązać świetny ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jerzy Łobodziński

Internista, Reumatolog

ulica J.Kiepury 6/1
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Dobrze opiekuje sie pacjentem, nie jest obojętny, słucha, tłumaczy, pomaga. Polecam 👏
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jan Karp

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Pan doktor bardzo dobry. Wie co robi, stawia prawidłowe diagnozy. W dodatku jest sympatyczny, czasem zażartuje.

lekarz Jacek Szczęsny

58-506 Jelenia Góra

Kompetentny, rzeczowy, miły i sympatyczny lekarz. W okresie mojego ciężkiego stanu z powodu Covid-19 zawsze pod telefonem ( w przychodni) z fachową poradą i wsparciem. Do dzisiaj jestem pod stałą opieką z powodu powikłań. Z wielką fachowością i zaangażowaniem podchodzi do mojego stanu i powrotu do zdrowia. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Tadeusz Szczepanik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DOKTOR"
ulica Grottgera 10
58-500 Jelenia Góra

bardzo polecam lekarza Szczepanika,przy wypisaniu recepty,choć nie jest się Jego pacjentem to czyta historię choroby i sam daje skierowanie na wykonanie dodatkowych badań.Rzadko spotyka się takiego lekarza.Jest zawsze uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów.GODNY ZAUFANIA.
Opinia dodana przez: bodzio1936

lekarz Joanna Olszewska-Roczniak

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Wspaniała Pani doktor dzięki której żyję. Leczyłem się rok u różnych specjalistów,a po pierwszej wizycie u Pani Doktor zostałem prawidłowo zdiagnozowany i skierowany do szpitala. Dzięki temu mam uratowaną nogę i żyję.Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim polecam wspaniałego fachowca i człowieka.

lekarz Ewa Horczak

Internista, Hipertensjolog

ul. Mikołaja Kopernika 1
58-500 Jelenia Góra

To lekarka, której we wszystkich 6 elementach powyżej mogę dać 5 gwiazdek. Pani doktor to bardzo mądra lekarka, która zna się na rzeczy. Potrafi trafnie zdiagnozować i ustawić leki przy nadciśnieniu. Moja rodzina leczy u niej od wielu lat i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Panią dr Ewę Horczak wszystkim, nie tylko mającym problemy z ciśnieniem.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Zygmunt Prawdzik

Internista, Lekarz medycyny pracy

Okrężna 36
58-500 Jelenia Góra

Solidny, dociekliwy, życzliwy godny polecenia, jeśli robisz prawko i potrzebujesz badań, polecam każdemu przyszłemu kierowcy

lekarz Ewa Wodoklis-Kaczyńska

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Bardzo miła i profesjonalna opieka medyczna. Polecam wszystkim

lekarz Bogusław Janiak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Górna 3
58-500 Jelenia Góra

Lekarz, któremu można zaufać. Spokojny, nie popędza, można dokładnie powiedzieć o swoim problemie zdrowotnym. Przyjazny dla pacjenta, co pacjenci cenią na równi z wiedzą medyczną. Polecam! Mirosław Zglenicki
Opinia dodana przez: mirobal

lekarz Agata Kniażuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Cieszę się ze trafiłem na Panią Agatę podczas Covidu. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Józef Okulicz-Kozaryn

Reumatolog, Internista

Gabinet Reumatologiczny
Noskowskiego 10 lok. 236a
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, bez "klapek na oczach". Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i szczegółowo. Odkąd zaczęłam do niego chodzić prawie zapomniałam, że mam problem z kręgosłupem. Pomógł nie tylko mi, ale i wielu osobom z mojego otoczenia. POLECAM! Anna

lekarz Iwona Hanula

Internista, Diabetolog

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Mam przyjemność wydać ocenę pracy jako szpitalny pacjent Pani dr.Hanuli . Jest osobowo bardzo profesjonalna . Jest doskonale zorientowana w hematologii. Choruje i los dał mi medycznego opiekuna . Dostałem dar od losu ,ze to właśnie Pani dr ma piecze nad moim stanem zdrowia . Wielki szacun dla prezentowanej wiedzy i szacun dla merytorycznej opieki . Dużo zdrowia Pani życzę ! JS
Opinia dodana przez: Jacek