Lekarze Internista Kędzierzyn-Koźle

lekarz Tomasz Wantuła

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dokladny i cierpliwy specjalista. Przed postawieniem diagnozy przeprowadza dokladne badania oraz dokonuje bardzo szczegolowej analizy.Nie wykazuje pospiechu i pochopnych decyzji.Godny zaufania i polecenia.Pacjentka - Liliana W.
Opinia dodana przez: Liliana Waz

lekarz Dariusz Szymański

ulica Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pan Doktor stawia trafne diagnozy, świetny fachowiec, miły i rzeczowy, wyleczył mnie z dolegliwości żołądkowej, mój mąż również jest pod opieką Pana Doktora w dość rzadkiej i ciężkiej chorobie ale widać znaczące postępy w leczeniu, gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Ryszarda Janucik-Gągalska

Internista, Reumatolog

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia. Lekarka ciepła cierpliwa, stawia diagnozy -prawidłowe.Duzo czasu poswieca pacjętowi.
Opinia dodana przez: Ala

dr n. med. Jacek Kowalczyk

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.

lekarz Andrzej Marcyniuk

Internista, USG

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

kwoty prywatnych badań usg są w normie. lekarz z dużą starannością podchodzi do każdego badania. Posiada nowoczesny sprzęt. Polecam

lekarz Dariusz Szymański

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

U tego lekarza leczyłam się kilka lat temu i wspominam to bardzo pozytywnie. Pamiętam kiedy pewnego dnia obudziłam się z ostrym bólem brzucha to udałam się do swojego lekarza rodzinnego a on mnie skierował do wewnętrznego w szpitalu. Tam dowiedziałam się że nic mi nie jest (i tylko udaję) i przepisał mi ranigast. Dopiero obecny już mój mąż sam stwierdził, że nie będzie takich "głupot" słuchać i sam mnie zabrał ...

lekarz Mariola Adamska-Cholaś

Internista, Radiolog

ulica Racławicka 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest bardzo doświadczoną, kompetentną lekarką i stawia trafne diagnozy. Właściwie kieruje leczeniem pacjenta, udziela zrozumiałych informacji dotyczących stanu zdrowia. Posiada tzw. intuicję zawodową. Bardzo poważnie traktuje to co robi, więc jeśli chcemy ją prosić o pomoc, trzeba wykazać się odpowiedzialnością i sumiennością w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agnieszka Mykietyn

Internista, Diabetolog

Al. Róż 23
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Czuję się bezpieczny w podejmowaniu decyzji co do leczenia i zaangażowania pani doktor. Można odczuć że chce pomóc człowiekowi ,a nie tylko przepisywać tabletki. Robi to co lubi i na pewno się w tym spełnia. Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Lech Domalewski

dr Henryk Mazur

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ HiB-Med
Ciasna 1
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Polecam z całego serca, bardzo miły i odpowiedzialny lekarz. Szybko postawiona diagnoza, miła atomosfera w przychodni. Dobre podejście zarówno do dzieci jak i osób starszych, super!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Gabriela Krajuszek-Schatt

Archimedesa 15
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor stawia zawsze dobrą diagnozę, ma sporo wiedzy, jest kompetentna i uprzejma. Takiego Lekarza pierwszego kontaktu życzę wszystkim z całego serca. Pozdrawiam z Pogorzelca :-)

lekarz Piotr Kędzierski

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pan doktor bardzo nieprzyjemny. Zupełny brak zainteresowania pacjentem i objawami choroby. Całkowita ignorancja, brak szacunku oraz zainteresowania. Niestety ale tacy ludzie nie powinni przyjmować ponieważ nie chcą pomagać a tylko jak najszybciej pozbyć się pacjentów.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Aleksandra Spyrka

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Opolu z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu
ulica Reja 2A
47-220 Kędzierzyn-Koźle

...........................................................................;-).......................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Grzegorz

Jan Chyla

NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Szkoda że nie można wystawić oceny zero. Cham i prostak, dodatkowo bez kompetencji. Nie uprzejmy, pracuje za karę a stawiane przez niego diagnozy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Bardzo mi przykro,że starsi ludzie z powodu braku innej możliwości muszą korzystać z jego usług.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Anna Rudkowska-Kazanowska

Internista, Hematolog

"Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris" Prokopczuk Spółka Jawna
ulica Gazowa 2B
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Szczerze nie polecam. Płacimy grube pieniądze za wizytę a lekarz prosto w oczy mówi że nie ma czasu. Jakaś kpina. Gdyby nie nachalne pytania nie dowiedziałabym się nic.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Katarzyna Brawańska

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Nie jestem zadowolona z wizyty. Pani Doktor wiecznie spóźniona, więc nie warto umawiać się na konkretne godziny. Roztrzepana, nie przywiązuje większej uwagi do pacjenta. Ciężko jest jej ogarnąć poradnię bez pomocy pielęgniarki.

lekarz Irmina Łuczak

Internista, Lekarz medycyny pracy