internista kluczbork

None
Al. Wyszyńskiego 104/35
Łódź

Średnia ocen: 5/5

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.

Opinia dodana przez: Marek

Agata Zalecińska

Przychodnia

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz rodzinny.Po pierwszej wizycie dobrał mi odpowiednie leki na nadciśnienie. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Benedykt

lekarz Jan Lisiakiewicz

Waryńskiego 4
Kluczbork

Przede wszystkim Wszechstronny i kompetentny ,wymagający ale i też wyrozumiały ,stanowi pod porę dla pacjentów -tylko dziękować że jest .

lekarz Janusz Osmólski

Grunwaldzka 26
Kluczbork

Z calego serca polecam tego lekarza! Takiego lekarza jak Pan Doktor Osmólski szukać ze świecą. Nie dość, że jest znakomitym specjalistą, zdiagnozowal i wyleczyl mnie z bardzo ciężkiej choroby, to na dodatek jest po prostu ludzki, niezwykle uprzejmy, uczciwy i godny zaufania. Widać, ze to lekarz z powołania, a takich teraz niewielu. To wspaniały człowiek. Nie wyobrażam sobie leczyć się u innego specjalisty. Ja i moja cała rodzina jesteśmy wdzięczni i bardzo zadowoleni z opieki Pana Doktora.

Opinia dodana przez: WdziecznyPacjent

lekarz Krystyna Pychyńska-Jasińska

Wolności 6
Kluczbork

Poprzednio leczyłem się w innym województwie. Mimo to miałem wysoki cukier. Pani doktor odpowiednio dobrała mi leki, skierowała do odpowiednich specjalistów /okulista, chirurg naczyniowy, zleciła regularne kontrole poziomu glukozy/. Obecnie mój poziom insuliny jest zadawalający. Polecam panią doktor!

lekarz Andrzej Jung

Jagiellonka
Krasków 123b
Kluczbork

Bardzo miły, a zarazem kompetentny i rzetelny specjalista. Świetne podejście do pacjenta - gorąco polecam!

lekarz Wojciech Moniakowski

Internista   (+3 więcej)

Korfantego 17
Kluczbork

Wyjście z progu doskonałe, lądowanie na głowie z kilku metrów już nie...Złamane obie ręce, zerwane więzadła w kolanach, dziura w brodzie. Odwiedziłam wcześniej 2 szpitale, jednak z pobytu w 3 byłam zadowolona. Zarówno z dr Moniakowskiego, jak i Pań Pielęgniarek Chirurgicznych. Specyficzne podejście do pacjenta nie powinno razić, a motywować do dyskusji. Inteligencja i błyskotliwość doktora uzupełnia trafną diagnozę. Mogę się nawet zgodzić z dyskredytacją mojego obuwia :D Dystans moi drodzy, przede wszystkim dystans do siebie....
PS. Nie narzekam na dostęp do szpitali w Szczecinie, jednak mojego syna skonsultuję u Moniakowskiego
PS....podoba mi się uwaga o tym, że Pan Moniakowski jest przystojny, a jeszcze bardziej ta, że nie powinno się o tym mówić ;)
K.

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Krzysztof Hadzik

NZOZ Medyk
Michałowskiego 3

Średnia ocen: 1/5

Lekarzyna mierny i niekompetentny,nie tłumaczy,olewa pacjentów,spóźnią się notorycznie,wychodzi podczas pracy i zmusza pacjentów do czekania,lekceważy pacjentów,uzyskać skierowanie na badania od tego lekarzyny to sukces.Nie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr