internista kluczbork

Sortuj wg:

dr n. med. Anna Kopff

Internista   (+1 więcej)

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów
ul. Narutowicza 42
Śródmieście, Łódź

Średnia ocen: 5/5

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.

Opinia dodana przez: Marek

Agata Zalecińska

Przychodnia

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz rodzinny.Po pierwszej wizycie dobrał mi odpowiednie leki na nadciśnienie. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Benedykt

lekarz Jan Lisiakiewicz

Waryńskiego 4
Kluczbork

Przede wszystkim Wszechstronny i kompetentny ,wymagający ale i też wyrozumiały ,stanowi pod porę dla pacjentów -tylko dziękować że jest .

lekarz Janusz Osmólski

Grunwaldzka 26
Kluczbork

Bardzo polecam. Pan doktor wszystko mi wytłumaczył, w taki sposób, że zrozumiałam z jakim schorzeniem mam do czynienia. Będąc pod opieką tego lekarza czułam się bezpiecznie. Bardzo kompetentny gastrolog.

lekarz Krystyna Pychyńska-Jasińska

Wolności 6
Kluczbork

Poprzednio leczyłem się w innym województwie. Mimo to miałem wysoki cukier. Pani doktor odpowiednio dobrała mi leki, skierowała do odpowiednich specjalistów /okulista, chirurg naczyniowy, zleciła regularne kontrole poziomu glukozy/. Obecnie mój poziom insuliny jest zadawalający. Polecam panią doktor!

lekarz Andrzej Jung

Jagiellonka
Krasków 123b
Kluczbork

Bardzo miły, a zarazem kompetentny i rzetelny specjalista. Świetne podejście do pacjenta - gorąco polecam!

lekarz Wojciech Moniakowski

Internista   (+3 więcej)

Korfantego 17
Kluczbork

polecam doktora bardzo mily dla mnie i wyleczyl kolano z dolegliwosci po ponownym zwichnieciu.Polecam tego doktora

lekarz Krzysztof Hadzik

NZOZ Medyk
Michałowskiego 3

Średnia ocen: 1/5

Lekarzyna mierny i niekompetentny,nie tłumaczy,olewa pacjentów,spóźnią się notorycznie,wychodzi podczas pracy i zmusza pacjentów do czekania,lekceważy pacjentów,uzyskać skierowanie na badania od tego lekarzyny to sukces.Nie polecam.

Opinia dodana przez: Piotr