Czy chodziło Ci o lekarzy:

Internista   (+2 więcej)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Do wszystkiego podchodzi z sercem. Potrafi świetnie doradzić a co najważniejsze profesjonalnie zrobić. Dziękuję Dr. Joannie. Teraz wyglądam idealnie !!!

Najbliższy termin: 29 Wrz o 14:00

lek. med. Marek Banach

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2
Kraków

Niesamowity lekarz. Wszystko poszło wyśmienicie. Wysłuchał mnie uważnie i podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie.
Jak chorować to tylko z ...

Jak chorować to tylko z doktorem Banachem.

Opinia dodana przez: Bogdan

dr Szymon Fornagiel

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Andrzej Gliwa

Scanmed

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd.

Pan doktor jest bardzo ...

Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta.

Polecam wszystkim!!

Opinia dodana przez: Pawel

Małgorzata Zawiślan

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych
2 Pułku Lotniczego 22

Średnia ocen: 5/5

R E W E L A C Y J N A. Urocza kobieta i wspaniały człowiek. Jako lekarz rodzinny, poza wszelką konkurencją. Mam szczęście, że to ona jest moim lekarzem.

lekarz Iwona Jażdżyńska

Scanmed Multimedis

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią Iwonę. Jest moim lekarzem od 4 lat i nie zamierzam jej zmienić. Odpowiada na wszystkie pytania i przekonałam się już o tym kilkakrotnie, że zrobi wszystko, żeby poznać źródło problemu i pokierować na dalsze, specjalistyczne leczenie.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Mihułka

None
ulica Na Ustroniu 3/7

Średnia ocen: 5/5

Kapitalny lekarz! Wizyta u Pani Doktor to prawdziwa przyjemność. Dokładnie bada pacjenta, sprawdza nawet błahe objawy. Polecam gorąco!

Ja ...

Ja jestem osobą od dziecka poruszajacą się na wózku inwalidzkim od dIecka jestem obciązony wieloma schorzeniami ale zgadzam sie w 100% z tą powyższą opinia Pan doktor powina zostać lekarzem roku ja lecze sie u Pani doktor rok czsu w czasach naprawde jest mało bardzo takich włańie lekarzy jakim jest Pani doktor Katarzyna Michułka naprawde uwierzcie mnie w to Pani doktor jest osobą godną polecenia i poiecenia swojego prywatnego czasu na wizytę u Pani doktor :)

Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski