Czy chodziło Ci o lekarzy:

Internista   (+2 więcej)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Do wszystkiego podchodzi z sercem. Potrafi świetnie doradzić a co najważniejsze profesjonalnie zrobić. Dziękuję Dr. Joannie. Teraz wyglądam idealnie !!!

Najbliższy termin: 4 Sie o 14:00

lek. med. Marek Banach

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2
Kraków

Niesamowity lekarz. Wszystko poszło wyśmienicie. Wysłuchał mnie uważnie i podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie.
Jak chorować to tylko z ...

Jak chorować to tylko z doktorem Banachem.

Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Andrzej Stojek

None
Prądnicka 35/37

Średnia ocen: 5/5

Pan Doktor Stojek to najlepszy kardiolog i internista jakiego do tej pory spotkałam, zarówno jeżeli chodzi o skuteczność leczenia, jak i wspaniałe, przyjazne podejście do pacjenta. Cechuje go niespotykana kultura osobista. Niebywale cierpliwie i z wielką uwagą przeprowadza wywiad, zapoznaje się z wynikami badań i jeżeli to konieczne kieruje na dalsze badania diagnostyczne. Jego wiedza i fachowość skutkuje trafnymi diagnozami. Potrafi dokładnie i przystępnie wytłumaczyć przyczynę dolegliwości i sposób leczenia. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest potrzebne. Zawsze czuje się z jego strony troskę, co daje poczucie bezpieczeństwa. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora jako świetnego fachowca.

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Szymon Fornagiel

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Andrzej Gliwa

Scanmed

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd.

Pan doktor jest bardzo ...

Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta.

Polecam wszystkim!!

Opinia dodana przez: Pawel

Małgorzata Zawiślan

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych
2 Pułku Lotniczego 22

Średnia ocen: 5/5

R E W E L A C Y J N A. Urocza kobieta i wspaniały człowiek. Jako lekarz rodzinny, poza wszelką konkurencją. Mam szczęście, że to ona jest moim lekarzem.

lekarz Iwona Jażdżyńska

Scanmed Multimedis

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią Iwonę. Jest moim lekarzem od 4 lat i nie zamierzam jej zmienić. Odpowiada na wszystkie pytania i przekonałam się już o tym kilkakrotnie, że zrobi wszystko, żeby poznać źródło problemu i pokierować na dalsze, specjalistyczne leczenie.

Opinia dodana przez: Anna