Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Internista Lubań

lekarz Kazimierz Kawecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
59-800 Lubań

Bardzo kompetentny lekarz. Tworzy serdeczną atmosferę podczas badań. Zainteresowany postępami leczenia pacjenta. Bardzo osobiste, pełne kultury podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: JANUSZ

lekarz Andrzej Janczyszyn

59-800 Lubań

Bardzo dobry lekarz. Bardzo cierpliwy. Bardzo miła wizyta. Spokojnie mnie wysłuchał. Bardzo trafnie przepisła lekarstwa, które mi pomogły. Mogę go spokojnie polecić.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jerzy Bogucki

Armii Krajowej 7a/3
58-800 Lubań

Kompetencja czyli;jasne tłumaczenie istoty choroby,trafne leki,odpowiada na każde pytanie pacjenta jest sympatyczny - godny polecenia. Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

lekarz Dariusz Pawłowski

Praktyka Lekarska
Kazimierza Wielkiego 11
59-800 Lubań

U dr. Pawłowskiego leczę się ja, leczy się moja mama. Wyleczył już u mnie niejedno przeziębienie, zatrucie, grypę. Mama z nadciśnieniem jest pod stałą opieką doktora, a ciśnienie pan doktor wyregulował... bez potrzeby pobytu w szpitalu. Zdecydowanie polecam!

lekarz Magdalena Rudzińska

59-800 Lubań

Trafiliśmy do Pani Doktor przypadkowo, to był bardzo dobry zbieg okoliczności. Profesjonalnie i konkretnie zajęła się moim ojcem, który jest w trakcie leczenia onkologicznego. Pani Doktor, dziękuję za podejście, wiedzę, trafne decyzje. W przypadku częstych wizyt w szpitalach, poradniach to bardzo ważne by lekarz widział w pacjencie, także człowieka.
Opinia dodana przez: Małgorzata Orłowska

lekarz Krzysztof Kowalik

Internista, Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6
59-800 Lubań

Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Lekarzy nie należy osądzać po słowach, sposobie ubierania, po ilości uśmiechów etc... ale po wynikach leczenia. Miałam przypadek silnej alergii, pan dr podszedł do mojej osoby bardzo poważnie i fachowo, udzielił profesjonalnej pomocy,za co bardzo dziękuję i jestem ogromnie wdzięczna. Uważam, iż jest to bardzo dobry lekarz, który żadnego chorego nie zostawi bez pomocy. Polecam gorąco.

lekarz Andrzej Wydra

Pogodna 1a
59-800 Lubań

Na wstępie słowo o kryteriach, jeśli pacjent ma oceniać :kompetencję, podejście czy uprzejmość to niech idzie do fryzjera .A poważnie na temat profesjonalizmu ( brakuje w kryteriach) powiem zawodowiec. Dr Andrzej Wydra ma cechę diagnozowania choroby przy pomocy wielu symptomów i ważnych informacji po rozmowie z pacjentem. Powiem wam że na przestrzeni 2 wieków ( od lat 80) nigdy się nie pomylił i zawsze pomógł wyzdrowieć. A ostatnio stosując np, ...
Opinia dodana przez: Andrzej D.

lekarz Artur Zwoliński

Willowa 50
59-800 Lubań

Bardzo nieuprzejma osoba. Sprawia wrażenie, jakby pracował na prowincji za karę. Podważył kompetencję lekarza specjalisty, który zlecił niezbędne badania właściwe mojemu schorzeniu. Nie umiem ocenić kompetencji tego lekarza, ale dostałam w rezultacie to, czego oczekiwałam. Niemniej jednak uważam, że lekarz powinien wykazywać chociaż minimum kultury osobistej i odpowiedzieć na "dzień dobry", czy "do widzenia". Tonem swojego głosu niemal wyrzucił mnie z gabinetu. Nie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Joanna Korycka

lekarz Barbara Stopkowicz-Mejer

Internista, Lekarz medycyny pracy

Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6

lekarz Waldemar Letachowicz