Lekarze Internista Mielec

lekarz Marek Błachowicz

39-300 Mielec

Wspaniały lekarz, człowiek Mądry, słucha co pacjent mówi Dokładny, poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba Wyrozumiały i bardzo cierpliwy Traktuje ludzi tak samo Nie dzieli na młodych i starych Bylam wiele razy Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maria Białek

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy
Mielec

Bardzo uważna, słucha pacjenta i stara się dociec przyczyny problemu, zleca konieczne badania i wnikliwie je analizuje

lekarz Andrzej Kosydar

Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec

Polecam Pana dr z czystym sumieniem. Przede wszystkim jest lekarzem z powołaniem, empatyczny, z wysoką kulturą osobistą, daje pacjentowi poczucie opieki i troski. Wykonał mojemu Tacie bardzo szczegółowe badania i dzięki temu udało się wykryć chorobę we wczesnym stadium rozwoju. Następnie skierował do kolejnych dobrych specjalistów. Cieszę się, że mój Tata jest pod stałą opieką Pana dr :) Pozdrawiam Marta M. córka Pana Józefa
Opinia dodana przez: Marta M

lekarz Marek Kossowski

ul. Henryka Sienkiewicza 57/3
39-300 Mielec

Doskonały lekarz, przekonałam się o tym kiedyś, kiedy przestraszona udałam się na pierwsze badanie. Pan doktor cierpliwie wysłuchał, przeprowadził kolonoskopię we współpracy z anestezjologiem, a potem pokierował leczeniem, które przeniosło ulgę. Profesjonalny, ale też empatyczny. Duży plus, że z dobrze przygotowanej strony www można uzyskać potrzebne informacje.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Waldemar Kulig

Starzyńskiego 2
39-300 Mielec

Niesamowity lekarz naprawdę oraz mega uprzejmy z świetnym podejściem do pacjenta poprostu wszystko super z całego serduszka polecam pana Kuliga wyszłam z jego gabinetu z ogromną ulgą.Polecam! I chciałam dodać że bardzo miła pani z rejestracji która robiła ekg warto się wybrać do tego lekarza!

lekarz Adam Młodziankowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wolności 66 a
39-300 Mielec

SWIETNY kompetentny sympatyczny lekarz mozna miec do niego zaufanie wyprowadzil moje leczenie i obecnie czuje sie stabilnie dziekuje
Opinia dodana przez: Barabara

lekarz Mirosław Janicki

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Profesjonalny, kompetentny, uprzejmy lekarz.Polecam!!!

lekarz Małgorzata Biesiadecka-Kotarba

Internista, USG

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Super podejście do pacjenta,dokładna ,Polecam! Mozna spokojnie porozmawiać, dopytać o wszystko związqne z chorobą!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jerzy Fijałkowski

Prywatna Poradnia Gastrologiczno - Internistyczna
ks. Skargi 7 lok. 39
39-300 Mielec

Przyjechalam na wizyte z innego miasta wojewodztwa, tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie wierzyc w to ze moje dolegliwosci to taka "uroda". Dzis po kilku miesiacach od leczenia i z perspektywy czasu moge z czystym sumieniem powiedziec dziekuje Panie doktorze. Dziekowalam juz osobiscie i chociaz wiem ze w te rankingi nikt nie wierzy bo konkurencja nie spi chce sie Panu jakos odwdzieczyc! ~Danuta T.
Porazka nie polecam bardzo słaba szkoda iść jak też traktuje pacjentów gruboskórna lepiej znaleźć innego lekarza w Rzeszowie moze
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Wiesław Banaś

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
ul. Żeromskiego 22/17 780 05 53
39-300 Mielec

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora. Irena
Opinia dodana przez: Irena Wolniewicz

lekarz Jarosław Marzec

Pułaskiego 2B/1B
39-300 Mielec

Nie polecam tego lekarza nie osluchal mnie a jedynie wepchnął szpatulke do gardła oparł się jedynie na opisanych przeze mnie objawach.

lekarz Marian Tarnawski

lekarz Bogdan Leyko