Lekarze Internista Nowy Sącz

Endokrynolog, Lekarz medycyny nuklearnej

Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny dr med. Agata Jabrocka-Hybel
Długosza 9
33-300 Nowy Sącz

Najlepsza p. doktor Endokrynolog, polecam w 100%, pomogła mi bardzo w leczeniu, badaniach i ogólnie. Miła, sympatyczna , zawsze doradziła...jeździłem też do Krakowa na wizyty... ( wykryto u mnie m.in osteoporozę o której nawet nie wiedziałem) przepisane mam leki, wyniki są bardzo dobre...dziękuję jeszcze raz za wszystko.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Ryszard August

Internista, Nefrolog

Nowy Sącz

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

lekarz Renata Wysocka-Korpak

Gabinet Stomatologiczny "M-DENT" - Sądeckie Centrum Stomatologiczne
Sienkiewicza 49
33-300 Nowy Sącz

jestem w Pani Dr Renacie zakochana ,wspaniały człowiek,cudowna kobieta i kompetentny lekarz . Pomaga mojej całej rodzinie dojsc do zdrowia i to z dobrym skutkiem .Polecam

lekarz Edward Natkaniec

ulica Konstanty 27
33-300 Nowy Sącz

Wyjątkowy, pełen empatii a przede wszystkim wiedzy fachowiec. Jeśli potrzebujecie rzetelnej informacji na temat swojej choroby, jeśli chcecie skutecznej porady w swoim nieszczęściu idźcie do Niego. Przy okazji powie Wam jak złowić piękne ryby i gdzie znaleźć prawdziwki i żurawinę.
Opinia dodana przez: JACEK
Bardzo dobry !!!!!!!!!!!! i kompetentny lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a przy tym miły i sympatyczny. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam !!!!!!!!!!!!

lekarz Agnieszka Poręba

33-300 Nowy Sącz

Bardzo kompetentna miła i otwarta Pani Doktor. Wyczerpująco omówiła problemy, wyjaśniła przyczyny. Polecam

lekarz Joanna Mierzwińska

Internista, Neurolog

ul. Henryka Sienkiewicza 46/15
33-300 Nowy Sącz

Bardzo uprzejma pani doktor, dużo czasu poświęca potrzebującemu pacjentowi, trafnie stawia diagnozę. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Iwona Berszakiewicz-Kowal

ul. Jamnicka 133e
33-300 Nowy Sącz

Bardzo miła i rzeczowa kobieta, zawsze podchodzi do pacjenta z troską i ostrożnie stawia diagnozy. Nigdy nie pozostawia bez pomocy i zawsze stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć.

lekarz Jacek Legutko

33-300 Nowy Sącz

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Agnieszka Michalczyk

Internista, Onkolog

ulica Jamnicka 87g
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor uprzejma, pełen profesjonalizm i oddanie dla pacjenta. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wspaniała , kompetentna, obdarzona ogromną empatią . Świetny specjalista, pełna oddania dla pacjenta. Z całego serca polecam i ogromnie dziękuje za pomoc .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Maciej Węglarz

33-300 Nowy Sącz

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

dr Alicja Bielak

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, trafne diagnozy. Cieple podejście do pacjenta. Jednym słowem prawdziwy lekarz.
Opinia dodana przez: alicja

lekarz Anna Jungiewicz-Deja

ul. Juranda 10A
33-300 Nowy Sącz

Bardzo gorąco polecam!Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi,jest bardzo kompetentna.Jest bardzo otwarta i w przystępny i zrozumiały sposób tłumaczy
Opinia dodana przez: Joanna

Grażyna Kazana-Węglowska

Przychodnia Antidotum
Nowy Sącz

kompetentna, uprzejma, solidna w pracy, posiada dużą wiedzę medyczną, życzliwa, w przypadku gdy jest to konieczne bez problemów kieruje do lekarza specjalisty, diagnozę poprzedza badaniami laboratoryjnymi, ekg lub usg
Opinia dodana przez: Jan
Druga wizyta to polecenie i zaufanie narazie cztery.Ale idzie na pięć zobaczymy w lutym po następnej wizycie i badaniach .

lekarz Arleta Jarosz

Internista, Kardiolog

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

Wspaniała Pani Doktor! Jestem bardzo zadowolona z wdrążonego leczenia. Życzę każdemu, kto potrzebuje pomocy, aby na swojej drodze spotykał tylko tak kompetentnych specjalistów.
Opinia dodana przez: Teresa

Lucyna Wnęk-Oleksy

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzetelny, pelny profesjonalizm. Bardzo polecam!!! Korzystalismy z pomocy roznych lekarzy w kraju i za granica przez dlugi okres i takiego podejscia i dbania o pacjenta nie mielismy. Bardzo jestesmy zadowoleni, ze posiadamy takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Marie, Jerzy Jablonski

lekarz Mirosław Rodak

Internista, Irydolog

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Stadnickich19a
33-300 Nowy Sącz

Serdecznie polecam.🤗🤗🤗 Jak dla mnie obsługa i Pan doktor na najwyższym poziomie. Jestem zadowolona z zabiegów laserem frakcyjnym CO2 . 🙂 Czekam na kolejne efekty i na usunięcie mojego problemu całkowicie. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Krzysztof Krzyżak

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Dobry specjalista, kompetentny z dużą wiedzą, uprzejmy,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjenta.

Katarzyna Łosak

Gastroenterolog, Internista

gen. Długoszowskiego-Wieniawy 48a
33-300 Nowy Sącz

Byłam na dwóch prywatnych wizytach u Pani doktor. Na pierwsza czekałam 2h pomimo iż byłam umówiona na konkretna godzinę , na druga wizytę czekałam tylko już pol godz ale jakie było moje zdziwienie gdy okazało się ze jest umówionych po dwóch pacjentów na jedna godzinę. Cała wizyta trwała ok 7 min, nie dowiedziałam się nic konkretnego. Dostałam lekarstwa które powinnam zażywać do końca życia (bo przecież innym to pomaga) bez ...
Opinia dodana przez: Monika