Lekarze Internista Olsztyn

lekarz Dorota Terlik

Internista, Pediatra

Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

lekarz Robert Łowczak

Warszawska 30
10-086 Olsztyn

Bardzo kontaktowy, sympatyczny lekarz co ma ogromny wpływ na przebieg badania w spokojnej bezstresowej atmosferze . Podczas wizyty na bieżąco wyjaśnia i tlumaczy, widać zaangażowanie i doświadczenie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marcin Siudziński

lekarz Małgorzata Szwed

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Najlepsza Lekarka jaką miałam. Zawsze ciepła, życzliwa i z ogromną cierpliwością. Jestem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej wiedzy i całościowego spojrzenia na pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za ostatnie lata opieki nad moim zdrowiem.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Bogna Kwella

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Pani doktor jest bardzo dobrym hipertensjologiem. Zawsze czułam, że chce mi pomóc. Ciężko było mi się pogodzić z faktem, że nadciśnienie mam na tyle wysokie, że muszę regularnie brać leki, szczególnie, że byłam nastolatką. Pani doktor była bardzo wyrozumiała, co sprawiło, że łatwiej było mi zaakceptować tę sytuację. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Barbara Kiejzik-Wilczewska

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Niepodległości 44
10-045 Olsztyn

Robiłam gastroskopię u Pani doktor. Podczas badania wykazała ona dużo empatii. Badanie odbyło się w miłej atmosferze, a po badaniu Pani doktor udzieliła mi wszelkich wskazówek co do dalszego leczenia. Serdecznie polecam !!!
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Iwona Kot-Gromuł

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Pani doktor to "Kobieta anioł". Niesamowity człowiek. Empatyczna, troskliwa, bardzo delikatna, poświęcająca czas pacjentowi. Naprawdę zaangażowana w swoją pracę. Mimo wielu trudów dnia codziennego uśmiechnięta i bardzo pozytywna 😃
Opinia dodana przez: URSZULA

lekarz Lucyna Wilczek-Subda

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Jestem bardzo zadowolona , duża wiedza poparta dużą empatią . Nie ma problemu z badaniami i specjalistą .
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Piotr Cygański

NZOZ "SANMED" w Olsztynie
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5b
10-457 Olsztyn

Pan Doktor Piotr Cygański to świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta Konkretny i rzeczowy lekarz .
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Jakub Jarosławski

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Olsztyn

Pan Doktor to godny polecenia lekarz gastroenterolog. Poświęca dużo czasu pacjentowi, jest bardzo wnikliwy. Bardzo dobrze umie rozmawiać z chorymi.

lekarz Krystyna Rudzińska-Fordońska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Słoneczna 45B
10-900 Olsztyn

Wspaniały lekarz i Człowiek. Holistyczne podejście do pacjenta. Zainteresowana pacjentem i wszystkimi dolegliwościami, tym, co człowiek przeżywa ,a nie tylko recepta i do domu. Pani doktor robi wszystko by naprawdę pomóc choremu człowiekowi. Tłumaczy , co się dzieje w ciele. Cudowna Kobieta !

lekarz Beata Macek

Pulmonolog, Internista

NZOZ " Malarkiewicz i Spółka "
Jagiellońska 78
10-357 Olsztyn

Dziekuje pani Doktor za uratowanie zycia mojej mamie . To jest nie tylko kompetentny lekarz ale tez pelen empatii. Po rozpoznaniu zlosciwego raka pluc,skierowala mame natychmiast do Kliniki Klatki Piersiowej w Gdansku.Mama zostala natychmiast zoperowana i dzieki szybkiej interwencji Panik Doktor nie potrzebowala ani chemi ani radioterapi . Pani Doktor jest przykladem dla innych lekarzy w Polsce i jest z prawdziwego powolania.Jeszcze raz dziekuje serdecznie za wszystko.
Opinia dodana przez: Eugenia Raszkowska

lekarz Sławomir Szykuła

Artyleryjska 3/5
10-173 Olsztyn

Genialny specjalista♥️ Świetna obsługa, dobre podejście do pacjenta i duże poczucie humoru😀😀😀 Dzięki wizycie u tego specjalisty zdjagnozowano u mnie chorobę i mogę rozpocząć dalsze leczenie☺️☺️ Serdecznie pozdrawiam!!!😘
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Arkadiusz Pyszko

Internista, Hipertensjolog

GABINET HIPERTENSJOLOGICZNO-INTERNISTYCZNY ARKADIUSZ PYSZKO SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I HIPERTENSJOLOGII
Kanta 17 lok. 101
10-691 Olsztyn

Życzę wszystkim do takiego specjalisty się dostać

lekarz Maria Mazur

Pulmonolog, Internista

pl. Konstytucji 3 Maja 3
02-100 Olsztyn

Cudowna ,profesjonalna Pani DOKTOR z powołania.Inni lekarze powinni brać przykład jak powinno się zajmować pacjentami.

lekarz Dorota Żerańska

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Polecam! Z Vita-Med i Panią Dorotą Żerańską mam kontakt od wielu lat z racji mojego miejsca zamieszkania. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą, zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem, udzielić rad i pocieszyć. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który na pierwszym miejscu ma dobro pacjenta. Wiedza, fachowość, profesjonalizm, indywidualne i serdeczne podejście do pacjenta, to rzeczy które sprawiają, że Pani Dorota Żerańska jest jednym z ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Ryszard Targoński

Internista, Kardiolog

Barcza 17/6
10-685 Olsztyn

Bardzo kompetentny lekarz. Zainteresowany historią choroby. Szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia oraz dobiera, modyfikuje leki. SZCZERZE POLECAM! 😀 😀
Opinia dodana przez: Tatiana

lekarz Anna Skokowska

Kołobrzeska 13K/11
10-445 Olsztyn

Kompetentny lekarz, cudowny człowiek- esencja dobra. Pani doktor uosabia cechy najlepszej wersji medyka, o jakim wielu pacjentów marzy.

lekarz Ewa Uhryn

SP Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie
ulica Jagiellońska 78
10-237 Olsztyn

Pani Doktor Ewa Uhryn, jest lekarzem pełnym empatii i wielkiego serca. Pracowała w Przychodni Ramed w Dobrym Mieście.Doktor odeszła do innej poradni.Pozostal wielki żal. Pani Doktor, proszę wrócić do nas. Prosimy.

lekarz Michał Wadowski

Malewskiego 6/5
10-686 Olsztyn

Świetny lekarz. Przyjazny i uważny dla tego co mówi pacjent. Bardzo trafny w diagnozie. Polecam go serdecznie innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Krzysztof Charemski

Internista, Kardiolog

Dożynkowa 83
10-846 Olsztyn

W tym roku mija 15 lat mego leczenia kardiologicznego u Pana doktora. Nie mam żadnych krytycznych uwag. 15 lat to kawał życia, życia, które zawdzięczam m/inn. dr Charemskiemu. To najlepszy wyznacznik Jego kompetencji i skuteczności. Wszystkie "gwiazdeczki", oprócz, "Zaufanie i kompetencje" mają drugorzędne znaczenie.
Opinia dodana przez: Paweł