Lekarze Internista Oświęcim

lekarz Dorota Niegowska

Akacjowa 70
32-600 Oświęcim

Pani dr Dorota jest w porządku. Bardzo normalna. Pyta wprost, mówi i tłumaczy prostym językiem. Nie trzeba znać się na medycynie by zrozumieć co mówi. Jest ok.
Opinia dodana przez: klara

lekarz Hani Youssef

Internista, Lekarz rodzinny

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Oświęcimiu
ulica Garbarska 1
32-600 Oświęcim

Polecam, trafne diagnozy, skuteczne leczenie. Zawsze punktualny, przychodzę o wyznaczonej godzinie wizyty i nie czekam więcej jak 5 minut.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Beata Mroziak

Gastroenterolog, Gastrolog

zzoz
Oświęcim

Świetny fachowiec. Angażuje się w pomoc dla pacjenta jakiej potrzebuje i robi wszystko by pomóc, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest skuteczna w swoim działaniu. Miła, kulturlna, rzetelna, dokładna, cierpliwa i ma niesamowity dar przekazywania informacji pacjentowi o jego stanie w bardzo taktowny sposób. Szpital z pewnością jest dumny z takiego pracownika.

lekarz Paweł Balwierz

Mieszka I 4/5
32-602 Oświęcim

Najlepszy! Człowiek mądry, empatyczny a przy tym skromny. Wspaniały lekarz, ogromna wiedza. Uratował życie mojemu tacie, jako jedyny postawił właściwa diagnozę. Warto mu zaufać. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Internista, Kardiolog

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jacek Legutko

32-600 Oświęcim

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Schmidt-Bereś

MEDICOME
Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim

Okej cierpliwosc i zrozumienie Wielka empatia. Pewnosc w podejmowaniu decyzji . Wyrozumialosc przy niegrzecznych pacjentach

lekarz Jacek Belowski

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Lekarz wytłumaczył na czym polega choroba. USG odrazu przy wizycie robione dokładny opis wizyty i dokładnie dawkowanie leków do stanu zdrowia.

Ewa Kliś

Lekarz medycyny pracy, Internista

Oświęcim

Pani doktor godna polecenia. Zawsze wysłucha i jest zainteresowana tym aby pomóc pacjentowi. Doradza i szuka przyczyn danego schorzenia. Zawsze kieruje na badania pomocne przy danej chorobie lub do specjalisty który mógłby się zająć konkretnym przypadkiem dolegliwości.

lekarz Jan Baczyński

Internista, Lekarz rodzinny

3 Maja 13 lok. 24
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry lekarz. Moim zdaniem jest on bardzo pomocny. Traktuje moja chorobe bardzo powaznie i doklada wszelkich staran , zeby mi pomoc. Duzo mi doradzil jezeli chodzi o kwestie medyczne i wsparl mnie na duchu , bo Pan Doktor jest bardzo sympatyczny. Stanowczo nie zgadzam sie ze wszystkimi zlymi opiniami na temat Pana doktora poniewaz sa one niesprawiedliwr. Ja zawsze jestem zadowolony z wizyty u Pana doktora Baczynskiego. Stara sie ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Janusz Kucharski

Nojego 6 lok. 22
32-600 Oświęcim

super lekarz konkretny i rzeczowy - polecam serdecznie - leczy moje schorzenia 10 lat - moja mam też się leczy już 23 lata i zadowolona
Opinia dodana przez: Łukjasz

lekarz Irena Mielczarek

Internista, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej "MULTIMED" w Oświęcimiu
ulica Chemików 5
32-600 Oświęcim

Lekarka "niemowa".Nie odzywa się do pacjenta słowem,nie tłumaczy w ogóle choroby,często pacjent po wyjściu nie wie czy ma grypę czy angine czy zapalenie płuc.Mały plus za raczej przyzwoita wiedze medyczną.Lekarka antypatyczna.

lekarz Elżbieta, Kot-Pudełko

Pulmonolog, Internista

32-600 Oświęcim

Nie polecam wizyty u tej Pani - szkoda czasu i nerwów. Gdyby nie moje pytania przy końcu wizyty Pani nie udzieliłaby mi żadnych informacji na temat tego co się dzieje i na co jestem chora. Trzeba ciągnąć za język inaczej nic się nie dowiesz. Jedynie co to została mi wciśnięta recepta i tekst: zażywać dwa razy dziennie. Moje pytanie jak długo?: odp:całe życie. Tyle rzetelnych informacji... Po miesiącu zażywania leków ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Waldemar Mielecki

32-600 Oświęcim

Wczoraj teściowa (wiek 80 lat) miała umówioną wizytę która została wyznaczona w wypisie. Vanmed zawiózł teściową do poradni w szpitalu w danym dniu na wyznaczona godzinę po czym okazało się,że lekarza nie ma o czym nie poinformowano jej nawet telefonicznie. Gdzie tutaj szacunek do pacjenta? W tym czasie vandem pojechał na darmo.
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 11142, 'name': u'O\u015bwi\u0119cim'} Internista