Lekarze Internista Piaseczno

lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
                                       dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Internista, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Osoba, bo trudno tę kobietę nazwać lekarzem, przeszła sama siebie, zaczęła od obwiniania mnie za złe wyniki badań, wmawiania że na pewno jem/piję rzeczy których nie używam, kolejno zaczęła mnie straszyć, że będę mieć udar, potem kiedy powiedziałam, że taki styl komunikacji mi nie odpowiada bo nie jestem dzieckiem, żeby na mnie krzyczeć, powiedziała że mam problemy psychiczne ?! i mam wyjść, tym samym wyrzucając mnie z gabinety, przy otwartych ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Lekarz rodzinny, Okulista

05-500 Piaseczno

Bardzo miła Pani Doktor. Poświęciła mi dużo czasu. Badała bardzo dokładnie. Dziękuję i bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alina
                                       lekarz Jolanta Mętrak

lekarz Jolanta Mętrak

Internista, Diabetolog

05-500 Piaseczno

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!

lekarz Adam Deres

05-500 Piaseczno

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze zbada, wytłumaczy i zleci badania. Nie bagatelizuje, ale również nie nakręca pacjenta, żeby go nie martwić na zapas. Analizuje badania i zawsze stawia trafną diqgnozę. Jeśli ktoś szuka lekarza pierwszego, który zatroszczy się o zdrowie śmiało można umówić się na wizytę do Pana doktora. Pan doktor jest bardzo pozytywnym i kultularnym człowiekiem a wizyta przebiega w miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Magdalena Walicka

Internista, Endokrynolog

05-500 Piaseczno

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i nie żałuję ! Świetny endokrynolog, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wytłumaczy chodzby miało to robić wiele razy, zleca bardzo dokładne badania i sama bada dokładnie.Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Danuta Wojcieszek-Ziembikiewicz

Orężna 19A
05-501 Piaseczno

Moja opinia jest jednoznaczna jest b. dobrym kompetętnym lekarzem. Uratowała mi życie. Wykryła zawał u mnie w pierwszym rozwoju. Jestem wdzięczny za leczenie i opiekę lekarską.
Opinia dodana przez: krzysztof

dr n. med. Joanna Syska-Sumińska

Internista, Kardiolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Wspaniały kardiolok.Miła i bezpośredia wkontakcie z pacjentem.

lekarz Katarzyna Paszkiewicz

Bardzo dobry lekarz, bardzo miła, dobra osoba :) Polecam

lekarz Kamila Wawryniuk

Przychodnia CMP Piaseczno - Pawia
ul. Pawia 7
05-500 Piaseczno

Zdecydowanie polecam panią Kamilę. Pyta o wszystkie istotne informacje, dokładnie bada, zleca badania dodatkowe. Jest rzeczowa i zaangażowana w to, co robi, a przy tym życzliwa.
Opinia dodana przez: Hiacynta

lekarz Jolanta Andrzejuk

Internista, Onkolog

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Uważam że jest niesamowita w przekazywaniu/dzieleniu się swoją ogromną siłą i wiarą z potrzebującymi
Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Beata Jackowska

Internista, Pediatra

05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Iwaniuk

Internista, Lekarz medycyny pracy

05-500 Piaseczno

Pani doktor to Anioł, potrafi odczytać emocje pacjenta i wyjść naprzeciw jego potrzebom, nie spotkałam na swojej drodze, takiego lekarza.
Opinia dodana przez: maja

lek. med. Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Pierwszy raz trafiłam na tak kompetentnego endokrynologa. Profesjonalny, konkretny. Dopytywał się o całą historię moich problemów i leczenia tarczycy i z nią powiązanych. Zainteresowany całą historią pooperacyjną. Prowadzi mnie od X lat i nie mam się do czego przyczepić. Może tylko do tego, że ciężko dostać się do niego na wizytę co o czymś świadczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Łukasz Pastwa

Internista, Kardiolog

Zagłoby 12
05-502 Piaseczno

Świetny fachowiec, lekarz - profesjonalista z powołania. Od wielu lat pomaga mojemu tacie kontrolując jego uszkodzone serce i wprowadził wiele rozwiązań, m.in system telemonitoringu serca. Nigdy nie odmówił pomocy w nagłych sytuacjach, zawsze empatyczny w stosunku do pacjenta oraz bliskich. Specjalista z ogromną wiedzą, którą cały czas poszerza, polecam
Opinia dodana przez: Sylwia K.

Julita Roszkowska

ul. fabryczna
05-500 Piaseczno

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, fachowa i rzetelna . Jako jedyna nie robi problemów z przyjmowaniem pacjentów nawet nie umówionych. Niestety bardzo trudno się do niej dostać a nie zawsze wypada naużywać jej dobroci
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Jarosław Witkowski

Internista, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. med. Antoni Gugulski

Gastroenterolog, Gastrolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński s.j.
Czajewicza 5-7/49
05-500 Piaseczno

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Justyna Przybyszewska

Internista, Pediatra

MEDVIT
Piaseczno

Najwspanialszy pediatra na świecie! Niesamowicie kompetentna, przy tym bardzo sympatyczna. Wspaniały, oddany swoim pacjentom lekarz, wspaniały Człowiek... Myślę że zgodzą się wszyscy moi sąsiedzi i sąsiadki z miasteczka Wilanów którzy maja malutkie dzieci.. Kiedy Pani doktor jest chora i jest na zwolnieniu lekarskim wiele osób po prostu przekłada zaplanowane wizyty po to by przyjść tylko do niej. Polecam serdecznie i oby więcej takich lekarzy!!!

Piotr Kwaśnica

Zdrowie Piaseczna
Al Kalin 55/7
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz. Chodzilam po lekarzach 5 lat i nie potrafili mi pomoc. Po pierwszej wizycie postawil trafna diagnoze i zastosowal leczenie, ktore przynioslo natychmiastowe skutki. Pwczesniej zwuefzilam wszystkie prywatne kliniki w wawie i kazdy podchodzil do tematu olewczo, standardowe kropeli i kwita. Dr Kwaśnica jest moim zdaniem świetny, polecam! Jestem szczesliwa ze na niego trafilam. Pierwszy lekarz, ktory mi pomogl. Dziekuje