Internista, Racibórz

lekarzIwona Meca

20 opinii

Internista, Kardiolog

Racibórz 1 inna

Świetny fachowiec, inteligentny diagnosta. Leczy mnie i mojego Ojca. Godny zaufania i polecenia. Jest lekarzem z powołania.

grzegorz

dr n. med.Iwona Olszok

9 opinii

FIBROMED - FIBROSCAN, Wojska Polskiego 11c, Racibórz

Bardzo dobry lekarz któremu zależy na pacjencie i zna się na tym czym się zajmuje . Lekarz godny polecenia

Grzegorz

Jolanta Borucka

8 opinii

Racibórz

Bardzo miła i uprzejma oraz kompetentna. Traktuje pacjenta tak jak powinien każdy lekarz.

lekarzEwa Świetlińska

7 opinii

Czekoladowa 7, Racibórz

Bardzo kompetentna, uprzejma. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Leczę się u Niej pare lat i nie zamienię na innego lekarza. Polecam !!!

lekarzJarosław Krężel

6 opinii

Wojska Polskiego 26b lok. 7, Racibórz

Mnie akurat uratował życie , ale nie tylko , wiele razy pomogła mi terapia tego lekarza !!!

lekarzAnita Bluszcz-Rożnowska

2 opinie

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wojska Polskiego 11c, Racibórz

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Fachowo i profesjonalnie podchodzi do zagadnienia

lekarzIrena Leśnik

8 opinii

Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Racibórz

Jestem na półmetku leczenia, panią doktor bardzo polecam. Bardzo dokładnie tłumaczy, jest naprawdę uprzejma, zawsze uśmiechnięta i pełna zaufania. Bardzo polecam.

Aleksandra Korczynska-Domagala

1 opinia

Gamowska, Racibórz 1 inna

Jako lekarz rodzinny-kompetentna, uprzejma zawsze wyslucha pacjenta dokladnie wyjasnia przebieg choroby(mowi prawde o stanie zdrowia).Polecam Panią doktor nigdy sie na niej nie zawiodłam dobrze ...

lekarzJoanna Siutkowska

1 opinia

Internista, Lekarz rodzinny

Kolejowa, Racibórz

Indywidualnie podchodzi do pacjenta,poświęca mu bardzo dużo uwagi,jest miła ,serdeczna.Polecam.

Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy