internista racibórz

Aleksandra Korczynska-Domagala

kopernika
Nędza

Średnia ocen: 5/5

Jako lekarz rodzinny-kompetentna, uprzejma zawsze wyslucha pacjenta dokladnie wyjasnia przebieg choroby(mowi prawde o stanie zdrowia).Polecam Panią doktor nigdy sie na niej nie zawiodłam dobrze sie z nia wspolpracuje jako lekarz-pacjent.

dr n. med. Aleksandra Czekajło

Stacja Dializ Fresenius Nephrocare
ul. 26 marca 51
Wodzisław Śląski

Średnia ocen: 5/5

Polecam jak najbardziej Panią doktor. Jej podejście do pacjenta jest super. Prawdziwy lekarz z powołania. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Miły Pacjent

lekarz Anita Bluszcz-Rożnowska

Wojska Polskiego 11c
Racibórz

Pani doktor godna polecenia, kompetentna, miła wobec pacjenta, chcąca pomóc. O wysokiej kulturze i miłej powierzchowności

lekarz Joanna Siutkowska

Kolejowa
Racibórz

Indywidualnie podchodzi do pacjenta,poświęca mu bardzo dużo uwagi,jest miła ,serdeczna.Polecam.

lekarz Iwona Meca

Gabinet prywatny
Kasprzaka 2
Rydułtowy

P.Iwona Meca wspaniały człowiek , lekarz godny nagrody nobla, ratuje życie i daje nadzieje na lepsze jutro.Jest lekarzem, opiekunem ,przyjacielem. Dziękuje D.L,

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Aleksandra Korczyńska-Domagała

Długa 2 lok. 2

Średnia ocen: 4/5

Spełnienie oczekiwan postawionych przezemnie.

Spełnienie oczekiwan postawionych przezemnie.

Jolanta Borucka

Racibórz

Bardzo miła i uprzejma oraz kompetentna. Traktuje pacjenta tak jak powinien każdy lekarz.

lekarz Ewa Świetlińska

Czekoladowa 7
Racibórz

Bardzo kompetentna, uprzejma. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Leczę się u Niej pare lat i nie zamienię na innego lekarza. Polecam ...

Bardzo kompetentna, uprzejma. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Leczę się u Niej pare lat i nie zamienię na innego lekarza. Polecam !!!

lekarz Jarosław Krężel

Wojska Polskiego 26b lok. 7
Racibórz

Mnie akurat uratował życie , ale nie tylko , wiele razy pomogła mi terapia tego lekarza !!!

dr Zygmunt Banert

Gabinet Internistyczny