Lekarze Internista Ruda Śląska

lekarz Jadwiga Rudzka

Diabetolog, Internista

ulica Lipa
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobra, pomocna, miła-uprzejma, z dużą wiedzą medyczną Pani Doktor, która nie odmówiła pomocy w nagłym przypadku. Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Agnieszka Kotecka-Blicharz

ulica Grzybowa 25E
41-707 Ruda Śląska

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor .Potrafi słuchać pacjenta i doradzić .Polecam w 100%.Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Beata Losa

Internista, Pulmonolog

Gabinet lekarski
41-700 Ruda Śląska

Pełny profesjonalizm. Miło, sympatycznie i rzetelnie. Specjalista z powołania. Dziękuję za pomoc. Bardzo dobra lekarka.

lekarz Ewa Sawalach-Tomanik

Lekarz medycyny pracy, Internista

Dąrbrowskiego 16/2
41-710 Ruda Śląska

Pani doktor Ewa, to lekarz z powołania. Nie tylko wiedzą ale również bardzo empatycznym podejściem do pacjenta wyróżnia się spośród lekarzy.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Anna Psurek-Gogol

ul. Nowa 9
41-710 Ruda Śląska

Próbuję się zdiagnozować od pół roku. Na razie bezskutecznie. Pani Doktor zaskoczyła mnie swoim podejściem i uwagą. Dawno nie miałam do czynienia z takim lekarzem, który faktycznie słucha pacjenta i widać, że chce pomóc. Analizowała wszystkie fakty, przeprowadziła obszerny wywiad, przebadała. Wizyta trwała prawie godzinę. Wyszłam z gabinetu pełna nadziei bo wreszcie zostałam faktycznie przebadana a mój "przypadek" został przeanalizowany. Wiedza, którą posiada pani doktor z różnych dziedzin również budzi ...
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Grażyna Sauer

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej TEGRAMED
ulica Piaseczna 10
41-704 Ruda Śląska

P.Dr.G.Sauer jest Miła, fantastyczna, Sympatyczna, ciepła, wspaniała, zawsze uśmiechnięta i kochana ma indywidualne podejscie do każdego pacjenta, jest najlepszą Dr. jaką do tej pory spotkałam. Jest konkretna i skuteczna!! Godna polecenia!! Pozdrawiam :)!
Opinia dodana przez: Natka :)

lekarz Beata Knosała

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Bardzo uprzejma lekarka, dobre podejście do pacjentów, kompetentna, rzetelna i pogodna. Kapitalna lekarka !
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

lekarz Maria Krawczyk

Achtelika 11
41-700 Ruda Śląska

super lekarka z wielkim sercem sporo czasu poświęca pacjentom szczerze polecam zdecydowanie podejście pani doktor do człowieka różni się od tego z czym spotykamy się w przychodniach

dr n. med. Adam Rozewicz

ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Plewnia

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

NEFROLUX Lucjan Sobieraj, Wojciech Kamiński Spółka Jawna
Wincentego Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

dr Mariusz Hadaś

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska

Doktor Mariusz Hadaś może okazać się kompetentnym lekarzem przy przeziębieniu,grypie lub innych tego typu dolegliwościach, Jednak nie jest wystarczająco kompetentnym lekarzem przy diagnozowaniu poważnych chorób takich jak np.nowotwór. Człowiek idąc do lekarza pierwszego kontaktu zdaje się na jego wiedzę, jego doświadczenie i kompetencje. Przychodzi w nadziei na potraktowanie indywidualnie,a nie masowo. Uważam, że lekarz rodzinny to pierwszy lekarz, który ma szansę szybko zdiagnozować nowotwór. Dlatego powinien wysyłać na badania, nie ...

lekarz Małgorzata Cak-Opalska

Internista, Kardiolog

Ruda Śląska

Bardzo kompetentna, uprzejma dokladnie tlumaczy.Trafnie postawila diagnoze.Uniknelam powaznej operacji serca

lekarz Marek Rosowski

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska

Zastanawiają mnie opinie niektórych frustratów, uważających lekarza za darmowy automat do dystrybucji recept i skierowań. Że zagrypionemu pacjentowi nie przyjdzie do pustego łba założyć kosztującej kilka groszy maseczki - to w Polsce norma. Lepiej opluć innych i poczęstować wirusem. Że temu zagrypionemu lekarz zleca leki dostępne bez recepty - to jakiś błąd ? Widocznie innych nie potrzebuje. Że kartka kwadratowa - to może frustratowi okrągłą trzeba wycinać ? Tak to ...
Opinia dodana przez: Kris

Ewa Bodzenta

Lekarz medycyny pracy, Internista

Poradnia hematologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Silesia"
Ruda Śląska

Wyjątkowy lekarz z powołania. Zawsze uprzejma, poświęcająca się, a przede wszystkim kompetentna. Jestem wieloletnią pacjentką i zawdzięczam Pani dr wszystko: życie, optymizm, dziecko.
Opinia dodana przez: Wieloletnia pacjentka

Krzysztof Mącior

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Rudzie Śląskiej
Ruda Śląska

Godny polecenia lekarz dla chorych pacjentów kompetentny, fachowy ,rzetelny. Każdej osobie poświęci odpowiednią ilość czasu w sposób uprzejmy i w pełni profesjonalny
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Katarzyna Piątek-Dąbrowska

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 7
Kornela Makuszyńskiego 7
41-706 Ruda Śląska

Pani doktor energiczna, urzędowo uprzejma. USG tarczycy błyskawiczne - mam porównanie z poprzednim lekarzem. Od lat choruję na chorobę Hashimoto, mam też niedobór wit. D. Muszę stale ją uzupełniać ale też kontrolować poziom. Ostatnio w ciągu miesiąca, mimo suplementacji 1x4000 jm.dziennie z 44,5 spadł na 36,7. Otrzymałam konieczne recepty na Letrox i Solderol (jedynie skuteczny) oraz zaświadczenie do lekarza rodzinnego o stosowanym leczeniu na wypadek braku leków, bo kontrola za ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Choroba

Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz, podchodzi z troską do pacjenta i widać że zalezy mu na pomocy. Jeśli chodzi o przychodnie w Rudzie Śląskiej to chyba jeden z lepszych lekarzy. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Barbara Tłuczykont

Alergolog, Internista

Wolności 99
41-710 Ruda Śląska

W dniu dzisiejszym 04.07.2022 w przychodni Hipokrates wraz z córką miałem nieprzyjemność spotkać tą niesympatyczną, niemiłą wręcz arogancką panią NIE POLECAM wręcz odradzam wpis ku przestrodze dla innych pacjentów
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Grzegorz Rymarczyk

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Moja mama dostala sie do tego z bożej łaski doktorka rymarczyka-grabarczyka z bólami. Miała mieć konsultacje i badania. Leżała z bólami tydzień w szpitalu na jego oddziale i zadnej konsultacji ani badan jej nie zrobił, nawet zdjecia Rtg nie skonsultował (na ktorym bylo widac poczatki choroby nowotworowej). Za to stwierdzil, ze mama ma tzw."bóle urojone" i powinna zmienic oddzial na psychiczny....Dalej bylo juz tylko gorzej..Gdy poprosilam o badanie na TK, ...
Opinia dodana przez: corka zmarlej pacjentki