Lekarze Internista Słupsk

lekarz Wojciech Lewenstam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Lekarz godny polecenia, dokładny, uprzejmy i wie jak podejść do pacjenta. Leczę się w przychodni już długi czas.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Maciej Kaczmarzyk

ul. Nowowiejska 10
76-200 Słupsk

Jestem bardzo zadowolony z Tego Pana doktora ostoja spokoju i 100 % w działaniu. Oby więcej takich lekarzy na świecie:)

lekarz Bożena Przybylińska

Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Pani Doktor jest wybitnym specjalistą, idealnie potrafi zdiagnozować chorobę i nigdy się nie myli, jest bardzo dobrym lekarzem, pacjentom poświęca dużo czasu, efekty leczenia są rewelacyjne.

lekarz Joanna Klimczewska

Miejska Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna w Słupsku
ulica Tuwima 37
76-200 Słupsk

Pani doktor jest bardzo mila , uprzejma poswieca duzo czasu pacjentowi dokladnie tlumaczy przebieg choroby jak dlamnie jest jednym z najlepszych lekarzy w slupsku bardzo polecam panią doktor kazdemu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ..
Opinia dodana przez: Iwona grzymkowska

Jadwiga Stawnicka

Internista, Pediatra

SPMZOZ Słups
76-200 Słupsk

Pani doktor leczy mnie już prawie 16 lat. Mam sporo problemów ze zdrowiem i nigdy się na niej nie zawiodłam. Dzięki niej została u mnie szybko zdiagnozowana choroba i trafiłam do odpowiedniego specjalisty. Poza tym jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i nigdy się nie śpieszy. Wszystko zrozumiale i dokładnie tłumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Andrzej Kasperek

Pulmonolog, Internista

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Po wielu latach wreszcie trafiłam na lekarza, któremu zależy na dobru pacjenta. Lekarz z powołania, bardzo empatyczny, cierpliwie i z uwagą wysłuchuje pacjenta. Dobrze dobiera leki do dolegliwości. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Andrzej Zakrzewski

ZOZ MSWiA
76-200 Słupsk

Polecam -dobry lekarz zawsze uprzejmy i głęboko analizujący potrzeby chorego.

dr Ewa Kolakowska

Endokrynolog, Internista

76-200 Słupsk

Pani Doktor jest wspaniałym specjalistą. Kompetentna, życzliwa, zawsze poświęca pacjentowi wiele czasu żeby przeanalizować problem i znaleźć rozwiązanie, godna zaufania, polecam.

lekarz Krzysztof Machniak

Alergolog, Internista

MIĘDZYZAKŁADOWA PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA PRZY GRYF SPÓŁKA Z O.O.
SZCZECIŃSKA 59 A
76-200 Słupsk

Lecze się już u doktora od 2009 roku. Jest przemiły, bardzo kompetentny i uprzejmy, nie zgadzam się z niemiłymi opiniami dotyczącymi np tego że nie stosuje nowych metod leczenia. Stosuje i to wiele metod np odczulanie, które wielu osobom bardzo pomaga, jeżeli komuś nie pomaga to jego problem, bo decydował się na to podpisując oświadczenie, że zgadza się na to leczenie pomimo że w niektórych przypadkach może nie przynieść skutku. ...

lekarz Janusz Grzybowski

Internista, Gastrolog

Gabinet Lekarski Jarosław Jańczuk
ul.Prosta 1F
76-200 Słupsk

nie polecam uprzejmoscia ipodejsciem do pacjenta nie grzeszy,brak objasnienia tylko suche K92 i co z tego.

lekarz Oskar Grzeszewski

ul. Koszalińska 7b/1
76-200 Słupsk

Byłem u tego kardiologa 7 maja 2020 w sprawie występującego wcześniej bólu w klatce piersiowej, podwyższonego ciśnienia, dokładnie przedstawiłem sytuację, przyszedłem z pomiarami i opisem dolegliwości. Lekarz zrobił EKG i echo serca. Nie stwierdził wad oprócz "ujemne załamki T w odprowadzeniach V3-V5" w EKG, czym miałem się nie przejmować. Umówił się na próby wysiłkowe na 14 maja. 12 maja tj. 5 dni po wizycie u pana Oskara wylądowałem w szpitalu ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Bogusława Lidzińska

ul. Jana Pawła II 1 p. 34
76-200 Słupsk

Nie nadaje się na lekarza, chyba że do dręczenia najgorszych zwyroli to można by ją dać, ale nie dla społeczeństwa. Nie zna się kompletnie czy ktoś jest chory, a jak ktoś przyjdzie ledwo o własnych siłach to się wyżyje na człowieku. Byłem osłabiony , kręciło mi się w głowie, bałem się przejść przez ulicę bo nie byłem pewny czy coś jedzie, a ten znachor zarzucił mi wprost że symuluje, ja ...
Opinia dodana przez: darek

lekarz Cezara Dasiewicz

Internista, Kardiolog

ul. Wojska Polskiego 50/gab. 222
76-200 Słupsk

Nieuprzejma lekarka, która nie interesuje się swoim pacjentem, nie polecam. Do chorego podchodzi przedmiotowo a nie podmiotowo. Omijajcie ją dużym łukiem.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Jacek Szewczyk

Młyńska 1a

lekarz Janusz Łakomski

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Przemysłowa 100

lekarz Bohdan Klimczewski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku
Bohaterów Westerplatte 67

lekarz Piotr Nachyła

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SIDES"
Moniuszki 7F/1

lekarz Andrzej Kasiński