Lekarze Internista Stargard Szczeciński

lekarz Antoni Kalinowski

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Chciałam się dziś zarejestrować do mojego ulubionego ,,Doktorka,,- niestety , nieudało mi się ;-( , do innych lekarzy - owszem były numerki , ale do Niego niestety zabrakło - już samo to - mówi samo za siebie... Pozdrawiam

lekarz Beata Pełka-Lalik

Internista, Hipertensjolog

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Mirosław Franków

Internista, Hematolog

"Centrum Medyczne" Consilius
Stanisława Staszica 9 -15
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam Pana doktora. Dzięki Panu doktorowi w końcu po kilku latach chodzenia z bólem brzucha dowiedziałam się, co mi dolega, dzięki skierowaniu mnie na odpowiednie badania. Pan doktor jest uprzejmy, zainteresowany pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dziękuję Pani doktorowi za pomoc
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Urszula Czerwonko

Pulmonolog, Internista

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo otwarta i przesympatyczna kobieta.Wzbudza zaufania, a to przy pierwszej wizycie bardzo ważne.Potrafi dotrzeć do młodego pacjenta.

lekarz Marek Kujawiak

Internista, Gastroenterolog

73-110 Stargard Szczeciński

Pan Doktor to złoto, dokładnie wszystko wytłumaczył, odpowiadał na pytania. Kolonoskopię przeprowadził w sposób magiczny. Miałam już wcześniej u innych lekarzy 2 razy wykonywana kolonoskopię i tylko do połowy z powodu ogromnego bolu nie mogłam dokonczyc badan. Przed badaniem bardzo się bałam ze i tym razem nie da się dokonczyc badania. U Pana Doktora było całkiem inaczej, nadal pozostaje w szoku, do końca zrobił badanie, bol był do wytrzymania, Pan ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Kazimierz Wilczyński

Stargard Szczeciński

Mam mieszane uczucia.Nie chodzę często do lekarzy, ale wypadek zmusił mnie do kilku wizyt, trafilam do dr Wilczyńskiego.Na umowionych wizytach wydaje się byc kompetentny, slucha pacjenta.Niestety, problem zaczyna się, kiedy pacjent(jego zresztą!)przychodzi z prośbą o dodatkowe przyjęcie.(Bardzo trudno dostać się w tej przychodni do lekarza pierwszego kontaktu,trzeba wstać wczesnie rano, inaczej nie ma szans!Na wizyty umawiane nie zapisują.To jedyna taka przycgodnia w Stargardzie z tak przestarzałymi procedurami rejestracji.)Nie przyjmuje nikogo, ...

Marzena Bukiel

Alergolog, Internista

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Po ostatniej wizycie odniosłam wrażenie, że coś się zmieniło w podejściu do pacjenta - na plus. Pani doktor dokładniej wytłumaczyła mi problemy, które wiazać będa się z przebiegiem choroby u mojego dziecka, na jakie niespodzianki bedę mogła liczyć. Po wcześniejszych "nieudanych" wizytach to ta była zdecydowanie inna, nie czułam sie jak intruz.

lekarz Krystyna Bratos

Bolesława Chrobrego (Brama Wałowa)
73-110 Stargard Szczeciński

Lekarka Krystyna Bratos stawiła się na wizytę domową u mojej osiemdziesięcioletniej mamy spóźniona o godzinę. Nie przyniosła ze sobą dokumentacji medycznej ani glukometru, wiedząc, że mama choruje na cukrzycę . Nie zbadała mamy ( zmierzyła jedynie ciśnienie) i miało się wrażenie, że boi się dotknąć pacjentki. Pobieżnie przejrzała wyniki badań ze szpitala, żądając odbicia ich na ksero i dostarczenia do jej gabinetu w dniu jutrzejszym. Mama bardzo cierpiała, ale lekarka ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Beata Adamiec

słoneczna 11a/8
Stargard Szczeciński

Bardzo nieprzyjemny i arogancki człowiek. Pacjentów i ich rodzin nie szanuje, traktuje lekceważąco. Kultura osobista szoruje po dnie. Nie życzę nikomu nieprzyjemności kontaktu z tą Panią.

lekarz Wiesława Smolira

Internista, Endokrynolog

Słowackiego 15d lok. 5
73-110 Stargard Szczeciński

Pani doktor oschła i małomówna. Wydaje się, że jesteśmy w gabinecie tylko numerami. W rejestracji panuje bałagan. Dodzwonić też się nie można.

lekarz Grzegorz Jarecki

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki
ulica Al. Żołnierza 12
73-110 Stargard Szczeciński

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Jareckiego, to bardzo mądry i mega inteligetny człowiek, napewno przez swoje wieloletnie doświadczenie nie toleruje sciemniactwa, przychodzisz z konkretnym problemem dostajesz konkretna pomoc. To lekarz od którego bije pozytywna energia a to bardzo wazne aby wiecej takich bylo!
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Janusz Petri

Internista, Kardiolog

ulica Krasińskiego 9a/1
73-110 Stargard Szczeciński

Beznadziejny lekarz. Trafiłam jako młoda osoba z problemami z nadciśnieniem. Zapisał leki, nic nie wyjaśnił, nie zrobił wywiadu. Szkoda pieniędzy
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Aleksander Kaczmarek

ulica Paderewskiego 7/3
73-110 Stargard Szczeciński

Podpisuje sie pod wczesniejszymi komentarzami. Najgorszy lekarz jakiego do tej pory spotkalam. Niekompetentny, brak podstawowej wiedzy, chamski, nieuprzejmy, opryskliwy, zero zainteresowania pacjentem. Kiedys nawet przez calą moją wizytę rozmawiał sobie jakby nigdy nic przez telefon. Szkoda, ze tak mało o nim opinii bo ciekawa jestem jakie są odczucia innych jego pacjentów.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Alina Bocianiak