internista stargard szczeciński

Sortuj wg:

lekarz Antoni Kalinowski

os. Zachód A 2e

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry i skuteczny lekorz. W moim długim leczeniu dał się poznać jako wspaniały lekarz.Służył mi pomocą.Zawdzięczam mu swoje życie.

lekarz Marek Kujawiak

Wojska Polskiego 34

Średnia ocen: 5/5

plecam jestem zadowolony z leczenia wrzodów

plecam jestem zadowolony z leczenia wrzodów

lekarz Beata Pełka-Lalik

None
ulica Limanowskiego 6/3
Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.

Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Marcin Sowiński

None
Lipowa 5/1
Pucice

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lekarz Urszula Czerwonko

Kasprowicza 14
Stargard Szczeciński

Bardzo otwarta i przesympatyczna kobieta.Wzbudza zaufania, a to przy pierwszej wizycie bardzo ważne.Potrafi dotrzeć do młodego pacjenta.

lekarz Wiesława Smolira

Słowackiego 11
Stargard Szczeciński

Zadowolona jestem ,polecam p. Smolirę,to jedyny lekarz z tą specjalnością przyjmujący na NFZ w Stargardzie-chodzę do niej również prywatnie ,nie potrzebuję głaskania tylko merytoryki i efektów leczenia ,a te mam.

lekarz Kazimierz Wilczyński

Stargard Szczeciński

Takich lekarzy z powołania jak nasz doktór,to już nie ma.Tylu lekarzy mnie diagnozowało i nikt nie potrafił mi pomóc aż straciłam nadzieję.Dzięki Panu doktorowi mogę w miarę normalnie funkcjonować.Polecam.

Marzena Bukiel

Internista   (+2 więcej)

NZOZ ALERGOLOGIA-PULMONOLOGIA
Osiedle Zachód A 17
Stargard Szczeciński

od lat leczyłam swojego syna u Pani doktor Bukiel jestem b. zadowolona z jej podejscia do pacjenta, a dziecko też luibiło te wizyty

lekarz Krystyna Bratos

Internista

Bolesława Chrobrego (Brama Wałowa)
Stargard Szczeciński

wspanialy lekarz rodzinny,solidny i kompetentny dbajacy o zdrowie pacjęta.

wspanialy lekarz rodzinny,solidny i kompetentny dbajacy o zdrowie pacjęta.

lekarz Beata Adamiec

słoneczna 11a/8
Stargard Szczeciński

Solidna, rzeczowa pani doktor, która w sposób życzliwy zajmuje się pacjentami. Bardzo konkretna i miła, zycze sobie spotykać tylko takich mądrych lekarek. Godna polecenia, bez względu na negatywne i złośliwe komentarze