Lekarze Internista Świdnica

lekarz Roman Nowak

Zamenhofa 22 lok. 2
58-105 Świdnica

Na tym lekarzu można polegać. Dociekliwy, kompetentny z ogromną wiedzą. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Dorota Podwórna

Reumatolog, Internista

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam , uprzejma Pani Doktor korzystram z usług od dłuzszego czasu, wizyta w gabinecie to sama przyjemność :)

lekarz Michał Laska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
58-105 Świdnica

Bardzo miły lekarz . Jest bardzo dobrym specjalista . Uprzejmy i zawszę dobrze doradzi. Miałam problemy z nogami bardzo mi Pan doktor pomógł. Polecam
Opinia dodana przez: -Urszula Sakowska

lekarz Konrad Kawalec

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a
58-100 Świdnica

Kompetentny i bardzo empatyczny lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Poswieca uwagę i bardzo stara się pacjentowi pomoc. Lekarz godny zaufania i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ewa Sukiennik

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a
58-100 Świdnica

Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Oprócz ogromnej wiedzy specjalistycznej z kardiologii jest też wspaniałym człowiekiem, który z empatią podchodzi do problemów pacjenta. Tłumaczy, motywuje i stara się stworzyć spokojną atmosferę w gabinecie. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza u osób starszych. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Aneta Burlińska

Internista, Lekarz rodzinny

58-105 Świdnica

Najlapsza lekarka rodzinna! Nie wiem dlaczego odeszla z Uczniowskiej. Wszyscy pacjenci mówią, ze bardzo Jej brakuje..
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Tomasz Pawlica

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Ewa Socha

Pulmonolog, Internista

latawiec
Śląska Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

lekarz Małgorzata Rajewska

Reumatolog, Internista

58-100 Świdnica

Świetna lekarz, traktuje pracjenta bardzo poważnie. Nie lekceważy jego choroby, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę oraz sposób leczenia, jest pomocna.

lekarz Sławomir Bogusławski

Równa 16
58-100 Świdnica

WSPANIAŁY LEKARZ, URATOWAŁ ŻYCIE MOJEJ MAMIE, OD LAT JĄ LECZY NA SERCE. POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Zbigniew Kaczmarczyk

pl. św. Małgorzaty 1-2
58-100 Świdnica

Cudowny lekarz, który naprawdę stara się pomóc pacjentowi. Wzbudza poczucie zaufania i profesjonalizmu. Pacjent na wizycie czuje się po prostu dobrze. Podchodzi holistycznie do problemu. Nie bagatelizuje żadnych szczegółów. Słucha, analizuje i wyciąga wnioski. Taki lekarz to prawdziwy skarb. Nie tylko pod katem wiedzy, ale także podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Sylwia

Danuta Brogowska

Teatralna 36a / 4
Świdnica

DR BROGOWSKA ŚWIDNICA UL KONOPNICKIEJ SUPER LEKARZ SKUTECZNOŚĆ,ZAWSZ TRAFIA Z LEKAMI Z LECZENIA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM!!!
Opinia dodana przez: SWEKSYL

lekarz Sławomir Pietrzak

Internista, Kardiolog

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Czy tylko r a z mozna wyrazic swoja opinie! To taki niepoatarzalny lekarz, ze przez 6 lat nie spotkalam takiego samego.Ostatnio na moja prosbe skontrolowal mi rozrusznik i udzielil fachowej porady. Dziekuje bardzo za "slodkie"serce.zyczliwosc i dobroc

lekarz Ryszard Karski

Zmorskiego 38
58-100 Świdnica

Bardzo niekompetetny lekarz. Strach pójść do takiej osoby. Błędnie postawiona diagnoza, pogarszający się stan zdrowia zmusił mnie do udania się na pogotowie. Pani doktor, która mnie przyjęła była bardzo zdziwiona zastosowanym leczeniem. Gdybym czekała dłużej z pewnością dostałabym zapalenia oskrzeli, które pan doktor od razu założył po chwilowym badaniu.

lekarz A Mierzejewska

"ARS MEDICA" Sp. z o.o.
Konopnickiej 4
58-100 Świdnica

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Szybka reakcja,mimo że dzwoniłam z daleka w sprawie swojej siostry.Oby więcej takich lekarzy w tych ciężkich czasach.L.Kowacz

lekarz Jan Goc

Lekarz rodzinny, Internista

58-105 Świdnica

Lekarz nie jest ani dobry ani dokładny. Przykład: bolało mnie lewe żebro, więc jedyne co zrobił to skierował na rentgen i jak się okazało, że żebro nie jest złamane, to powiedział, że w takim razie to pewnie jakiś stan zapalny i dał mi lek do picia - który akurat był wycofywany z rynku. Drugi przykład - gdy przyszłam z bólem gardła, to powiedział, że pewnie mam za mocno odkręcony kaloryfer ...

lekarz Paweł Rajewski

58-100 Świdnica

Chciał bym przestrzec wszystkich ludzi którzy chcą zrobić kolonoskopie prywatnie u pana Rajewskiego w RAJ - MED w Świdnicy. Przy rejestracji jest mowa o kwocie 600 zł ,przy konsultacji kwota rośnie bo może trzeba będzie coś tam jeszcze zrobić dodatkowo, do 700 - 800 zł a po zabiegu przy którym wycięto jednego polipa cena za usługę zamknęła się kwotą 1000 zł. Taki sam zabieg w Pieszycach kosztuje 400 zł i ...
Opinia dodana przez: ziziak10

lekarz Andrzej Laskownicki

Internista, Lekarz medycyny pracy

Śląska Kolejowa 8
Świdnica

DUSZA CZŁOWIEK!!!!BYŁ MOIM LEKARZEM W ZAKŁADOWYM OŚRODKU ZDROWIA.TERAZ IDĘ DO NIEGO PO KONSULTACJE,PORADĘ. POLECAM GO INNYM JAKO FACHOWCA I JAKO CZŁOWIEKA.

lekarz Krystyna Augustyniak

Choroby zakaźne, Internista

Specjalistyczny Szpital im.A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, Oddział Zakaźny
Warszawska 6 lok. 2
58-100 Świdnica

Jedna gwiazdka, niestety nie da się żadnej. Pani doktor traktuje potencjalnych pacjentów jak towar, którym, cytuję, 'nie jest zainteresowana'. Brak jakichkolwiek empatii czy człowieczeństwa. Omijać szerokim łukiem.

dr hab. n. med. Zygmunt Zdrojewicz

Internista, Endokrynolog

58-100 Świdnica

Profesor, kompetentny i bardzo mądry oraz całkowicie zaangażowany w wyleczenie pacjenta.. Uratował mi życie..Poprzedni lekarze nawet nie dorastali PROFESOROWI do pięt, bo mało który wie, że tak ważna jest endokrynologia i naprawdę dużo ludzi ciężko przez to choruje..POLECAM bo dzięki niemu uciekłem przed kostuchą.. A ci negatywni pacjenci - deficzenci moim zdaniem i według mojej opinii oraz oceny , to prawdopodobnie podrabiana i udawana konkurencja dla PANA PROFESORA lub wieczni ...
Opinia dodana przez: Zbigniew