internista świdnica

Sortuj

lekarz Roman Nowak

Zamenhofa 22 lok. 2

Średnia ocen: 5/5

Na tym lekarzu można polegać. Dociekliwy, kompetentny z ogromną wiedzą. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.

Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Dorota Podwórna

S.Żeromskiego 11

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów,przy czym dobry specjalista.

Bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów,przy czym dobry specjalista.

lekarz Tomasz Pawlica

None
ulica Piastowska 3/3
Bielawa

Średnia ocen: 5/5

Po pierwsze fachowiec - umie wydać właściwą diagnozę i zalecic właściwe leczenie wtedy gdy dwóch ordynatorow nie umiało a specjalista stwierdził iż pacjent zbyt chory żeby go leczyć.
A poza tym ludzki człowiek... Polecam

Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Zbigniew Kaczmarczyk

None
Wojska Polskiego 1
Szczawno-Zdrój

Średnia ocen: 5/5

Pan dr. Zbigniew Kaczmarczyk jest moim lekarzem POZ w Świdnicy. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to wspaniały, ciepły, życzliwy lekarz i człowiek, zawsze gotowy nieść pomoc i dobrą radę swoim pacjentom. Nigdy nie robi problemów, kiedy jest potrzebne jakieś skierowanie lub recepta, zawsze cierpliwie wysłucha, zbada, coś doradzi i pomoże. Interesuje się pacjentem i przebiegiem jego choroby, analizuje stan zdrowia i wkłada w to całe serce. Ma bardzo duże zrozumienie i szacunek dla ludzi, a także fantastyczne, bezstresowe i konkretne podejście do pacjenta, co jest raczej rzadkością wśród lekarzy. Na dr. Kaczmarczyka zawsze można liczyć, kiedy np. nie ma już do niego wolnych miejsc, zawsze zgodzi się poświęcić swój czas i przyjąć dodatkowego pacjenta. Taki lekarz to skarb dla pacjenta. Gorąco polecam !!!

Opinia dodana przez: Pacjent ze Świdnicy

lekarz Ewa Socha

latawiec
Śląska Westerplatte 53
Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

lekarz Małgorzata Rajewska

Westerplatte 53
Świdnica

Świetna lekarz, traktuje pracjenta bardzo poważnie. Nie lekceważy jego choroby, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę oraz sposób leczenia, jest pomocna.

Danuta Brogowska

Teatralna 36a / 4
Świdnica

DR BROGOWSKA ŚWIDNICA UL KONOPNICKIEJ SUPER LEKARZ SKUTECZNOŚĆ,ZAWSZ TRAFIA Z LEKAMI Z LECZENIA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM!!!

Opinia dodana przez: SWEKSYL SYLWEK1951

lekarz Sławomir Bogusławski

Równa 16
Świdnica

Jest ok, ma duże doświadczenie, był u niego ojciec i dziś żyje bez problemów

Jest ok, ma duże doświadczenie, był u niego ojciec i dziś żyje bez problemów

lekarz Ryszard Karski

Zmorskiego 38

Bardzo dobry lekarz polecam, uprzejmy i profesjonalny

Bardzo dobry lekarz polecam, uprzejmy i profesjonalny

lekarz Jan Goc

Zamenhofa 46
Świdnica

lekarz uprzejmy i dokładny , ale zdaża się że popada w rytynę. Za to jego personel pielęgniarski bije rekordy arogancji i ignorancji. Zachowują się jak za głębokiej komuny gdzie pacjenci są intruzami. Swoje zadania cedują na pacjentów , plotkują na ich temat , mogłam sobie posłuchać do woli przez godzinę w telefonie. Jedna z pań recepcjonistek kazała mi poczekać jak dzwoniłamdo recepcji , po czym zapomniała że odłożyła słuchawke na ponad godzinę. Koszmar. Zero uprzejmości , pouczanie pacjentów , brak szacunku .