Lekarze Internista Szczecin

Internista, Gastroenterolog

Centrum Medicover Szczecin
Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

Niestety, ale Pan doktor nie tylko nie wprowadza leczenia pacjentom nie tolerującym jego ulubionego leku, co wpisuje w kartę pacjenta coś, co nie miało miejsca (fałszowanie historii choroby?). Jeśli pacjent, po próbie leczenia antybiotykiem od p.Doktora, na który to antybiotyk miał silną nietolerancję, dostał od innego lekarza tej samej profesji inny antybiotyk, a pan Majewski raczy wpisać, że pacjent nic innego nie przyjmował, to wprowadza tym samym w błąd kolejnych ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Tomasz Byrski

Genetyk kliniczny, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Prof.Byrski to lekarz a przedewszystkim człowiek empatyczny ,fachowy i rzeczowy. Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą. Z wdzięcznością-Urszula M.
Opinia dodana przez: Urszula M.

Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

109 Szpital Wojskowy
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, pan Marciniak zadaje masę pytań odnośnie choroby i każdy szczegół ma dla niego znaczenie ;) 100% kompetencji, poświęconego czasu, tłumaczenia choroby. Polecam każdemu z problemami pulmonologicznymi. Po wyjściu miałam wrażenie, że nie zostałam z moim problemem sama. Dziękuję i bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Marek Myślak

ulica Rydla 93
70-783 Szczecin

Witam,jestem osobą dializowaną. Byłem na dializach gościnnych w Świnoujściu. Pan Profesor jest tam "szefem"-Wspaniały lekarz i człowiek. Pragnę dodać,iż Pan Profesor stworzył tam,piękne miejsce-dla nas-opieka jest na najwyższym poziomie. Polecam i pozdrawiam Maciej z Grodziska Wielkopolskiego.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Jacek Gibaszek

K.Napierskiego 78/37
70-783 Szczecin

W dniu dzisiejszym w Sonomed u dr Gibaszka przeszedł przez kolonoskoię i endoskopię, pelen profesjonalizm, zaangażowanie oraz tłumaczenie co się będzie działo na każdym etapie. Wystarczy tylko słuchać dr oraz Pani Alicji która asystuje i udziela wsparcia szczególnie przy endoskopii aby przejść przez te niekomfortowe badania. Dziękuję za miłą atmosferę badań
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Lidia Iglińska-Wagner

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Moja babcia, przyszła do doktor na wizytę w zastępstwie swojej lekarz rodzinnej. Wyszła bardzo zadowolna, opisywała dr Wagner głównie w superlatywach. M.in. Doktor jakich mało, na wejściu sprawdza ciśnienie, dociekliwie wypytuje o wszystkie przebyte choroby - nawet te trzy dniowe przeziębienia oraz o urazy. Trochę mało czasu doktor miała na całą wizytę, ale bardzo rzetelnie i dokładnie wybadała moją babcię. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Aniela Strzelecka - Lichota

71-455 Szczecin

Mogę śmiało stwierdzić że Pani doktor Aniela uratowała mi życie. Jej zaangażowanie, troska, uprzejmość i cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie a przy tym ciepło i serce jakie wkłada w pracę nie mają tu odpowiedniej skali do oceny. Skoro mamy tu skalę 1 do 5 u mnie Pani doktor ma 10. Z czystym sercem i sumieniem bardzo polecam :-)
Opinia dodana przez: Sławek

dr n. med. Ryszard Brzeźniak

Moczyńskiego 3 lok. 1
70-492 Szczecin

Trafiłam do Pana dr. Brzeźniaka w zeszłym roku, od początu bardzo dokładnie zajął się moją chorobą. Szczegółowy wywiad i ocena wyników bardzo profesjonalna. Dokładne tłumaczenie leków,które powinnam przyjmować. Czas poświęcony dla pacjenta indywidualnie, nie czułam się intruza w gabinecie. Polecam wizytę u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Endokrynolog
                                       prof. dr hab. Krystyna Widecka

prof. dr hab. Krystyna Widecka

Endokrynolog, Hipertensjolog

Baltica Spa/Pazim
Plac Rodła 8
Szczecin

Jestem pacjentką Pani prof. od 26 lat. Pani profesor jest wspaniałym, miłym i o dużej wiedzy lekarzem . Ustawiła moje nadciśnienie z którym miałam duże problemy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Renata Mackiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

lekarz Aneta Kornacka

Internista, Lekarz rodzinny

Kosynierów 16/33
70-786 Szczecin

Najlepsza, tęskno mi za doktor,wiem,że taka kolej rzeczy....emerytura...Jej uśmiech,troska,serce pomagało leczyć pacjenta. Pani doktor Aneto,jeszcze raz dziękuję za 33 lata troski,pozdrawiam i życzę dobrego zdrowia. Adamowicz Ewa. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jagna Gordziejczyk-Łabuda

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Konkretna,cierpliwa,delikatnie dyscyplinująca jeśli trzeba.Bardzo gorąco polecam Panią doktor.Wspaniała,oby więcej było takich lekarzy.Dziękuję pięknie że Pani jest.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Małgorzata Mielniczuk

Samodzielny Niepubliczny Zakład Specjalistyczny Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna i Rehabilitacyjna
Łucznicza 64
71-577 Szczecin

Super. Bardzo miła i dobra Pani Doktor. Ma wspaniałe pełne empatii podejście do pacjenta. Super. Zasługuje na najwyższą ocenę we wszystkich kategoriach po 5 gwiazdek.

Iwona Poziomkowska-Gęsicka

Internista, Alergolog

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA dr n.med. IWONA POZIOMKOWSKA-GĘSICKA
ul. Józefa Poniatowskiego 7/4
71-110 Szczecin

Wybitna alergolog, nawet nie ma co wiecej pisac, bo i tak zadne slowa tego nie opisza. Jedna z najlepszych lekarek w tym kraju.
Opinia dodana przez: p

lekarz Barbara Cybak-Kulas

Łucznicza 64
71-577 Szczecin

świetny lekarz tylko jej Ufam dba o wszystko wysłucha, doradzi pilnuje że pamiętać o badaniach okresowych dokładnie wszystko omawia
Opinia dodana przez: marek

lekarz Joanna Obłoza

71-455 Szczecin

Anioł nie kobieta! Super podejście, wszystko tłumaczy, opiekowała się 101 letnią moją mamą. Jestem wdzięczna za każdą chwilę, za każdy telefon w dobie pandemii. Irena Dąbrzalska mama Józefy. Pozdrawiam ciepło.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Mariola Chmielewska

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Krystyna Jędrzejczak

Kardiolog, Internista

al. Bohaterów Warszawy 107 lok. 6
70-371 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejma,słuchająca pacjenta.

lekarz Krzysztof Niedzielin

Internista, Gastrolog

71-455 Szczecin

Świetny lekarz, fachowa pomoc, w 100% pomoże każdemu. Nie musi o nic pytać pacjenta, a już daje najlepsze możliwe rozwiązania do zrealizowania.
Opinia dodana przez: Radek K

lekarz Lucyna Jankowska

Kardiolog, Internista

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Bardzo dobry kardiolog,dzięki P.doktor żyje m.seweryniak