Lekarze Internista Wrocław

lekarz Maciej Bielicki

Centrum Medicover Tarasy Grabiszyńskie
Grabiszyńska 240
50-001 Wrocław

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem Nie spodziewałem się, ze ktoś tak szybko postawi diagnozę i poświęci mi czas żeby wytłumaczyć co jeszcze powinienem zrobić i zbadać żeby moje dolegliwości nie powracały Zawsze dostawałem tylko receptę Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego Wielu sukcesów doktorze życzę
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Endokrynolog
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Endokrynolog, Internista

Grunwaldzka 19 lok. 2
50-384 Wrocław

Mówienie pacjentowi ze jest otyły bo za dużo je a na oburzenie dodaje „widziała Pani w Auschwitz ludzi otyłych?” jest niedopuszczalne. Nie oceniam wiedzy Pana profesora ale podejście do pacjenta tragiczne. Kolejna wizyta ponownie opieszałość brak uprzejmości w przekazaniu informacji (nawet słusznej). Profesora nie zainteresowaly inne wyjiki badan oprocz tsh, ft3, ft4. Myslalam ze ogolne spojrzenie na badania daje dokladny wglad na dolegliwosci i szukanie przyczyn roznych dolegliwości. A jeśli ...

lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Badanie i uzyskana informacja od dr Ireny Fengler na temat mojej dolegliwości były bardzo zadowalające. Przepisane lekarstwa po 2 dniach już działały. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: anonim

Krystyna Bijak

Internista, Nefrolog

Gabinet lekarski
51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

dr n. med. Anna Bohdanowicz-Pawlak

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Pani Doktor wyjaśniła szczegółowo na czym polega moj problem , odpowiedziała na wszystkie moje pytania, zastosowała leczenie i wyjaśniła na czym będzie ono polegało w dalszej kolejności.Pani Doktor jest kompetentna w swojej specjalności, polecam ją jako dobrego lekarza.

lekarz Artur Fuglewicz

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska

Internista, Endokrynolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Wizyta była bardzo rzeczowa. Pani Małgorzata dokładnie wyjaśniła na czym polega moje schorzenie oraz przedstawił możliwości leczenia. Pełen profesjonalizm lekarza oraz empatia. Polecam.

lekarz Daria Cisło

Familijna 32
51-361 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miła i profesjonalna Pani kardiolog. Fachowa pomoc lekarska. Przepisane leki na nadciśnienie niedrogie. Polecam!

dr hab. n. med. Adrian Doroszko

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Julian Rybak

Internista, Lekarz medycyny pracy

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny. Podczas wizyty zbadał mnie dokładnie, zlecił szereg badań, nigdy do tej pory nie czułam się tak dobrze w gabinecie lekarza. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Sprawnie dokładnie i merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście pani dr Zierkiewicz do pacjenta.Polecam,z pewnością wrócę na wizytę kontrolną !!!

lekarz Cezary Kucfir

Gogolińska 9 lok. 6
52-019 Wrocław

Wysoka kultura osobista, cierpliwość, kompetencja w podejściu do pacjenta, lekarz z jakim dawno się nie spotkałam, aż przyjemnie być iść na wizytę.
Opinia dodana przez: Liliana

dr n. med. Bogdan Dubiński

EKG, Internista

POMOC WYJAZDOWA
Wrocław

Jestem nowym pacjentem Pana doktora. Od czasu pierwszej diagnozy zajmuje się mną i choroba bardzo szczegółowo. Po wizytach u wielu lekarzy wskazał właściwą diagnozę oraz leczenie. Cały okres bardzo interesował się moim przypadkiem. Jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale i człowiekiem. Jestem bardzo wdzięczny i każdemu polecam Pana doktora. Jestem szczęśliwy ze na niego trafiłem. Wszystkie zlecone badania potwierdziły diagnozę. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Grzegorz Madej

Bończyka 2 / 3
Wrocław

cokolwiek powiem bedzie za malo poprostu wiecej takich lekarzy

Małgorzata Kucharska

Internista, Pediatra

Enel-Med
Wrocław

Wspaniały lekarz który nie zbywa pacjęta tylko szuka przyczyny choroby i ją leczy! Oby było więcej takich lekarzy jak pani doktor!

lekarz Joanna Puławska

Reumatolog, Internista

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

lekarz Robert Jankowicz

Rodakowskiego 28/2
51-637 Wrocław

Bardzo dobry lekarz - lekarz z powołania. Cierpliwie wysłucha pacjenta, spokojnie wytłumaczy wszystko, powie jakie mogą być przyczyny i jakie są zalecenia, do tego sympatyczny i ciepły.
Opinia dodana przez: Małgorzta

lekarz Grzegorz Skorek

Zaułek Rogoziński 5 B/10
51-114 Wrocław

Wspaniały Lekarz, gastroskopia ze znieczuleniem miejscowym na NFZ przy ul.Krynickiej we Wrocławiu . Pan doktor jest bardzo serdecznym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą, spokojnie i wyczerpująco omawia wynik badania. Bardzo stresowałam się przed badaniem ale przebiegło ono szybko i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Lucyna Lenartowska

Piastowska 37/4
50-361 Wrocław

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają. Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje. Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.
Opinia dodana przez: RadekS

lekarz Artur Kubny

Internista, Alergolog

Gabinet Artur Kubny
Krynicka 51
Wrocław

3 pokolenia polecają Pana Kubnego. Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże. Ciężko znaleźć tak empatycznego i kompetentnego lekarza.