Lekarze Internista Zabrze

Endokrynolog, Internista

Przychodnia Lekarska ARNIKA
Mikulczycka 15
41-800 Zabrze

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!

lekarz Maria Lizak

Internista, Transplantolog

Śląskie Centrum Chorób Serca
Zabrze

Mądra, uprzejma i ładna. Świetnie mówi po polsku.

Beata Kluszczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Rokitnica" Sp. p.
ulica Budowlana 28
41-808 Zabrze

wspaniała!bardzo miła i uprzejma, interesuje się chorym i widać, że chce pomóc. Po prostu lekarz z powołania

lekarz Aleksandra Kardaszewicz

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "OPIFER"
Alojzego Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam

lekarz Agnieszka Kędzia

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

U Pani Doktor Agnieszki Kędzi leczę się od 4 lat. Mogę się o niej wypowiadać wyłącznie w superlatywach. Reprezentuje unikalne połączenie wiedzy i kompetencji lekarskiej z bardzo życzliwym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr n. med. Agnieszka Witkowska

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)

lekarz Krzysztof Szczurek-Katański

Św. Floriana 16/1
41-800 Zabrze

Pan dr Szczurek wykonał u mnie zabieg koronarografii i plastykę tętnic wieńcowych. A właściwie dwa zabiegi, bo musiał przeprowadzić je w dwóch etapach. To, co wydało mi się najistotniejsze, to fakt, że przy wyborze strategii zabiegu, poza oczywiście jego skutecznością, wybiera procedury, które są - z punktu widzenia pacjenta - najmniej dla niego dolegliwe, a nie najwygodniejsze dla operatora. Zabieg prowadzi spokojnie, bez nerwowości - nawet, gdy w jego trakcie ...
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Mariola Macierzyńska-Guzik

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Chorób Płuc i Gruźlicy "PULMED"
Zwrotnicza 11G
41-800 Zabrze

Bardzo pomogła mojej córce i mnie kilka lat temu. Wyleczyła córkę z candida, mnie wskazała sposób na otyłość. Jest skuteczna pod warunkiem stosowania się do jej zaleceń dietetycznych, które są dość trudne ale możliwe do realizacji i skuteczne.

lekarz Joanna Grzyb

ulica Nad Kanałem 34c/1
41-800 Zabrze

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Romuald Wojnicz

ul. Jana Brzechwy 5
41-807 Zabrze

Wspaniały fachowiec od 12 lat ratuje mi życie , choruję na kardiomiopatię rostrzeniową .12 lat temu diagnoza innego lekarza ,tylko przeszczep serca . Profesor uratował moje serce i utrzymuje mnie przy życiu na własnym sercu.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Ewa Podolecka

ul. 3 Maja 25/9
41-800 Zabrze

Pani doktor bardzo przyjemna, cierpliwa, uśmiechnięta i rzetelna. Wizyty u niej zawsze należały do przyjemnych. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog, Internista

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)

lekarz Ewa Pyzik

ulica Kruczkowskiego 29 g
41-813 Zabrze

Miejsce zdarzenia: HELMED Helenka Zabrze. Pani dr to Lekarz z powołania i na dodatek konkretna. Podobał mi się proces wyproszenia osoby wcześnie urodzonej, która się wepchała w drzwi przede mną mimo, iż jednoznacznie zostałem wywołany. Ekspresowa diagnoza i dokładne wyjaśnienie propozycji badań *ovid.... gdyż może być inny kierunek leczenia. W moim odczuciu pani dr niezwykle kompetentna, uprzejma z kompleksowym spojrzeniem i jeśli miałbym komukolwiek polecać, to 100% panią dr.
Opinia dodana przez: Adam

Internista, Alergolog

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

lekarz Krystian Frey

EKG, Internista

Wolności 287 lok. 6
41-800 Zabrze

Wspaniały człowiek z wielką wiedzą i kompetencją.Lekarz ,który zawsze ma czas ,wysłucha ,wytłumaczy ....aż miło jest w jego gabinecie.Potrafi też zażartować ,porozmawiać na tematy nie zawsze związane z chorobą. Lekarz godny polecenia....WYJĄTKOWY!!!!!!
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1

dr n. med. Teresa Kokot

Reumatolog, Internista

Krakowska 19 lok. 7
41-808 Zabrze

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz, profesjonalnie wizyta spełniła moje oczekiwania.

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Szpitalna 2
41-800 Zabrze

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia

dr n. med. Jacek Kowalczyk

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Szpitalna 2
41-800 Zabrze

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.