Lekarze Internista Żary

dr n. med. Karol Początek

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Jestem świeżo po próbie wysiłkowej przeprowadzonej w centrum medyucznym Medix> Doktor Początek jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jest bardzo uprzejmy, badanie odbyło się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Cała procedura została jasno wyjaśniona, po badaniu otrzymałem klarowną intepretację wyniku. Jestem zbardzo zadowolony z tej wizyty.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Zbigniew Borowiec

"PRIMUS" s.c.
Henryka Wieniawskiego 3 B
68-200 Żary

Super opieka medyczna, umiejętności i kompetencje, skoncentrowany na pacjencie,godny polecenie, już miałem okazje polecić moim krewnym
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Gabriela Mazurkiewicz

ulica Spokojna 7/14
68-200 Żary

Bardzo profesjonalnie wykonywanie swoich zadań. Uprzejmie podchodzi do pacjenta. Empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Michał Kulczycki

66-200 Żary

Wspaniały fachowiec w swojej profesji Lekarz godny zaufania.Wyniki badań ocenia prawidłowo . Polecam.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Sabina Szmelter

Sienkiewicza 16
68-200 Żary

jest poprostu super lekarz z prawdziwego zdazenia

lekarz Marcin Słupek

Okrzei 28/2
68-200 Żary

Kompetentny,empatyczny i miły Pan doktor.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Godny polecenia.Dziękuję bardzo Panie doktorze i życzę wielu sukcesów na niwie zawodowej.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Marek Słomczyński

66-200 Żary

Serdecznie polecam doktora .Pełny profesjonalizm , kultura i ,, prawdziwy lekarz " dla pacjenta . Empatyczna postawa , tak rzadko spotykana w ostatnim czasie wśród personelu medycznego.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Arkadiusz Galas

66-200 Żary

Na poczatku bylam zadowolona.Dzieki niemu i wyslaniu mnie na konkretne badania wiem co mi jest.Ale jak mi odmowil wizyty domowej gdy lezalam z goraczka i skonczylo sie to zapaleniem pluc zmienilam lekarza.Poza tym te koszmarne kolejki,nawet tydzien czekania na wizyte..Zmienilam przychodnie i lekarza i jestem zadowolona
Opinia dodana przez: ewelina

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

ALERGICUS-DENT
ulica Strzelców 10
Żary

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

lekarz Roman Karasiewicz

Instytut Zdrowia i Urody Wiktoria
Żary

Badania dla kierowcy u Karasiewicza to śmiechu warte i wypisuje jak najmniej lat aby się znowu spotkać i wziąść pieniądze, NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Henryk Śmiłowski

Internista, Endokrynolog

Żary

Doktor z prawdziwego zdarzenia, to on mnie i moją córkę doprowadził do normalnego stanu. Na NFZ wizyty są tak odległe w czasie, jak ktoś dopiero zachorował to nie jest w stanie dobrze się unormować. Doktor zlecił mi wiele innych badań, można z nim porozmawiać, dowiedzieć się dokładnie o stanie swojego zdrowia. Również telefonicznie udzielał mi porady jak zaszła taka potrzeba. Polecam z całego serca. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Włodzimierz Błaszczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " VITA "
ulica Długosza 15
68-200 Żary

To nie tylko wspaniały lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Nigdy nie odmówił skierowania do specjalisty. Zawsze stara się tłumaczyć chorobę i sposób jej leczenia. Teraz nie dziwię się dlaczego tak trudno zapisać sie do niego. Sam wychodzi z inicjatywą i proponuje np. sanatorium, czy też rehabilitację. W nagłych przypadkach jest zawsze do dyspozycji- nawet nocami. POLECAM go wszystkim chorym i zdrowym.

dr n. med. Stanisław Kosiorowski

Szpital 105
Żary

witam, po wizycie, już 3-ciej u Pana doktora Kosiorowskiego czułam się jak zbity pies, ten człowiek jako lekarz nie ma zadnych ciepłych uczuć do pacjentów, a za własne błędy obwinia pacjenta, pomylił się i w NIE W MOJĄ KARTE , mimo ze się przedstawiłam jak do gabinetu weszłam , wpisał moje wyniki, a potem powiedział że to ja jestem winna bo za dużo mówię ....kompletny brak uwagi , nie słucha ...
Opinia dodana przez: irena
Jest lekarzem rodzinnym, a jednak nie poleciłbym go na takiego. Przyjmuje między innymi rano od 8.30 do 9.30. Zdarza się, że zostawia dwóch, trzech pacjentów, bo nie ma już dla nich czasu. Nawet nie przeprosi. W drzwiach burknie pod nosem: "Ten pan ostatni" - i to wszystko. A że jeszcze czeka dwie osoby, to już go nie interesuje. Odprawia ich z kwitkiem. Taka praktyka zdarza mu się dosyć często.

lekarz Adam Siekierzyński

105Szpital Wojskowy z Przychodnią
Domańskiego 2 Żary
Żary

Znam doktora i jego rodzinę i ztego co wiem to jego syn nie pracuje w firmie farmaceutycznej, owszem dawno temu pracował i to w firmie polskiej , gdzie jego leki były najtańsze na rynku, i ponadto były to leki psychiatryczne. Słuchając takiej płytkiej wypowiedzi niedowartościowanego anonima domyślam się że takie leki stosuje i niestety chyba rzeczywiście były za tanie bo nie pomogły. Najpierw należy mieć sprawdzone informacje a potem można ...

lekarz Wenancjusz Zajączkowski

ul. Zwycięzców 2B
68-200 Żary

nie polecam i nigdy tego nie zrobię lekarz zamiast wypisać receptę po stanie pacjenta nakazał wyciąć okładki z leków i przynieść je , tętniaka leczył lewatywami przez czas ponad 3 miesięcy nikomu nie polecam !
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Wiesław Sarnecki

Powiatowe Centrum Usługowe NZOZ "Szpital Na Wyspie"
ul. Pszenna 2/0
68-200 Żary

Pan doktor kazał podawać tacie wodę oraz paracetamol-39,6 stopnia gorączki, białaczka, słabe wyniki taty plus wysokie prawdopodobieństwo zatrzymania moczu...dramat...Nie chciał przyjąć taty na oddział pomimo skierowania....

lekarz Radosław Wontor

lekarz Kinga Węgier