Filtruj terminy

Lekarze Internista Zawadzkie

lekarz Jerzy Trybuła

ulica Bogusławskiego 10/1
46-059 Zawadzkie

Super lekarz! Pierwszy, który zdołał mi pomóc z dosyć poważna choroba. Byłam u dziesiątek lekarzy, lezalam tygodniami w szpitalach, co trwało około 5 lat i kosztowało dużo energii i czasu. Dopiero kiedy trafiłam do dr.Trybuly dowiedziałam się, co mi dolega. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Łomny-Bogdanov

Internista, Endokrynolog

Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie

To ja byłam chyba u innej pani Doktor. Małomówna , zajęta właściwie komputerem, nie udzieliła mi pomocy. Na ostatniej wizycie była bardzo nieprzyjemna. Zostawiła mnie na lodzie nie informując, że nie będzie już przyjmować, gdyż odchodzi na emeryturę. O tym poinformowała mnie pani w rejestracji, kiedy zapytała mnie do kogo chcę się zarejestrować, a właśnie wyszłam z gabinetu pani Doktor. Nie polecam. Jestem oburzona takim traktowaniem ludzi.
Opinia dodana przez: Rozczarowana pacjentka

dr Ewa Piecha

Esculap
Zawadzkie

Pacjent czasami w gabinecie czuje się nie swojo kiedy opowiadając co mu dolega widzi że pani dr go nie słucha tylko w tym czasie ogląda jakie przelewy trzeba zrobić zajmuje się papierami. Potem szybkie badanie, recepta i do domu. Chociaż muszę przyznać że jest lepiej pod względem badań daje więcej skierowań niż lata wcześniej. Trzeba przyznać że jest miła i wzbudza zaufanie.

dr n. med. Jarosław Wasilewski

lekarz Andrzej Bożek