Filtruj terminy

lekarz Dariusz Dąbrowski

Internista, Kardiolog

ulica Hoża 5
59-500 Złotoryja

Doktor Dąbrowski jest ekspertem w swojej dziedzinie i bardzo dobrym kardiologiem. Jest pomocny, komunikatywny i empatyczny, bardzo mi pomógł za co jestem niezmiernie wdzięczny.
Opinia dodana przez: Henryk Wolski

lekarz Ludmiła Gawron

ulica Hoża 11
59-500 Złotoryja

Rzadko spotykam się z profesjonalizmem. Pani doktor ma wiedzę bardzo szeroką (w tym oczywiście hematologiczną, bo taka jest jej specjalizacja). Poświęca dużo czasu pacjentowi, jest przy tym osobą, która chce rozwikłać zagadki. Bardzo sumienna, słucha i doradza. Jest przy tym empatyczna. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krzysztof Cybulski

Internista, Nefrolog

Złotoryja

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Błażewicz-Zawodniak

Nad Zalewem 16A /
Złotoryja

Nie rozumiem tych opinii o obrażaniu się Pani Doktor na konsultacje z innymi lekarzami czy nie dawanie skierowań. Od lat leczę się u niej ja i cała moja liczna rodzina. i jest wręcz przeciwnie - Pani Doktor wręcz nalega na wizyty u specjalisty i badania zwłaszcza gdy ma jakieś podejrzenia. Jest bardzo dokładna i dociekliwa, co uratowało życie mojej siostrze. A inni właśnie lekarze siostrę zbywali, tylko Pani Doktor ją ...

lekarz Ewa Furtan

Internista, Reumatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiśniowa 12
59-500 Złotoryja

BARDZO SŁABA, WIECZNIE ZALATANA, NIGDY NIE MA CZASU, MRUCZE COŚ POD NOSEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Jarosław Kuprowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Hoża 11
59-500 Złotoryja

Byłam u "doktora" podczas badań lekarskich do pracy. Noszę okulary,więc nie dopuścił mnie do pracy na wysokości powyżej 3m. Zapytałam go dlaczego na co odpowiedział"Ja nie będę Pani tłumaczył,nich pani idzie na medycynę". Zero kultury i poczucia obowiązku, że trzeba wytłumaczyć swoją opinię pacjentowi.Dawno nie spotkałam się z takim chamstwem.Musiałam szukać w Google dlaczego tak jest i jaki przepis za to odpowiada, a powinnam takie informacje dostać od lekarza !
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Urszula Maciejak