kujawsko-pomorskie irydolog

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
Bydgoszcz

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów ...

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów dotyczących walki z choroba mojej córki.
AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry, choroba której lekarze nie bardzo potrafią leczyć.
od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć to nieuleczalne" Matki nigdy się nie poddają, tak trafiłam do Pani doktor. Bez czarowania, obietnic rzeczowo i konkretnie został przeprowadzony wywiad, pytanie o badania ( nikt z lekarzy akademickich nie zlecił nam tych, o które Pani Aliona pytała), rodzaj porodu, karmienie piersią, pierwszy antybiotyk itd. Następnie diagnoza, skierowanie na badania krwi. Potem wynik i zaczęłyśmy leczenie. Nie było łatwo od początku bo mamy bardzo dużo produktów, na które córka jest uczulona miedzy innymi gluten, mleko, jajka, ziemniaki itd. wprowadzone zostały również suplementy odbudowujące mikroflorę jelitową. Jelita to nasz drugi mózg, ja bym nawet stwierdziła ze może pierwszy. Mija 4 miesiąc a my mamy 80 % poprawy stanu zdrowia. UWAGA ,!! jeszcze raz napisze 80 % poprawy. Moje dziecko zaczęło być aktywne, dobrze spi, nie drapie się, ciało jest gładkie, nie ma plam, poprawiły się wyniki w nauce i wyniki krwi, nie ma bólu stawów, rosną paznokcie i nie wypadają włosy. Powiem jedno z AZS można wygrac, trzeba tylko wiedzieć gdzie i z kim. Pani doktor ma ogromna wiedzę, którą potrafi przekazać i niesamowite wyniki w leczeniu AZS jesteśmy tego przykładem.
pozdrawiam wszystkich drapiących się ;) i ich rodziców. Nie zwlekajcie komfort życia bez choroby można dostrzec bardzo szybko.

Opinia dodana przez: E.

Olga Kłokowa

Malbork

Na mnie zrobiła wrażenie ogromne nic jej nie mówiłem co mnie boli a wymieniła wszystko tak szybko jak karabin maszynowy.... powypisywała mi medykamenty jeszcze nie wykupiłem ale mam brac te ziółka przez dwa miesiace i na wizyte kontrolną zglosic sie .napisze jak mi pomoga...

dr hab. n. med. Walery Żukow

Irydolog   (+6 więcej)

REMEDIS
Plac 18 Stycznia 4
Toruń

Średnia ocen: 4/5

jest super
polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

jest super

mgr Marek Jaskola

Armi Krajowej 28
Gdynia

Pan Marek Jaskola nie jest lekarzem, jednak jako mgr jest specjalistą z zakresu promocji i profilaktyki zdrowia.
Ma kurs irydologi ...

Ma kurs irydologi na woj śląskie z numerem 01/1998 osobiście widziałam ksero dyplomu. Ponadto inne dyplomy także pan Marek okazuje.
Koszt badania to nawet 30 zł. Terminy kontrolne raz na kilka miesięcy. W roku góra 3 - 4 wizyty.
Pan marek dobrze diagnozuje w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy, zalecenia daje solidne.
Nigdy nie przepisuje tego samego składu i zestawu przez kilka wizyt. Prowadzi dokumentację, wydaje kopię badania na prośbę pacjentów., Z tego co wiem ukończyl kilka kierunków studiów po dyplomowych i zaleca także z innych dziedzin życia dietetyka socjoterapia i inne. Zaleceń takich brakuje innym irydologom. Badanie samo trawa krótko natomiast cała porada nie raz 20 do 30 minut

Opinia dodana przez: a.j