irydolog w okolicach myślenice

Sortuj wg:

Elżbieta Widlińska-Domagała

Pol-Vita

Kraków

Pełna ciepła i optymizmu, a za razem kompetentna i rzeczowa pani doktor. Wszystko spokojnie tłumaczy i poświęca dużo czasu pacjentom. Jej diagnozy są trafne i merytoryczne. Trafiłam do pani doktor po wcześniejszej wędrówce po gabinetach krakowskich lekarzy. Niestety w większości wykazywali się dużą znieczulicą i bezdusznością, a co najważniejsze stawiali błędne diagnozy. Pani doktor jest inna, jej praca to jej pasja i naprawdę zależy jej na tym aby pomóc swoim pacjentom. Polecam!

lekarz Andrzej Janczewski

Kraków

Jestem pod stałą opieką tego specjalisty i dzięki jego sposobowi leczenia funkcjonuje. Polecam gorąco

Opinia dodana przez: Stefan

dr Andrzej Niściór

Irydolog   (+3 więcej)

Szpital Wojskowy

Kraków

Ciągle się uczy,ale efekty nauki mierne np. niezdana mimo kilkakrotnych prób specjalizacja z diabetologii, nieludzkie męki od kilku lat z ukończeniem specjalizacji z medycyny ratunkowej. Umiejętności irydologiczne sprowadza do wmawiania części osób,którym spojrzy w oczy,że maja chorobę nowotworową.Rzeczywiście nielubiany w środowisku głównie za to że jest osobnikiem o skłonnościach psychopaty chorym na władzę,który zniszczy każdego kto stoi mu na drodze. Jego wojskowe przeżycia są "przypadkiem" żywcem wzięte z artykułów przedstawionych w piśmie "Żołnierz Polski".Po prostu super facet.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Andrzej Nowiński

Alster
Garbarska 5
Kraków

Nie zgadzam się z przedmówcami. Uważam że jest świetnym diagnotykiem i mnie bardzo pomógł . Rzeczowa i precyzyjna ocena. Polecam

Opinia dodana przez: Pati

Tadeusz Fendrych