Lekarze Jarczów

lekarz Igor Perehubka

22-664 Jarczów

Polecam wszystkim pana doktora.Przebywajac z córką niepełnosprawną na pulmunologi pan doktor bardzo nam pomógł. Mimo ciezkiego stanu mojej córki nie poddawali sie aby jej pomoc wyzdrowiec.Bardzo miły, pomocny,wyrozumiały lekarz.Polecam wszystkim tego doktora jak i oddział pulmunologiczny na starym szpitalu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Mazurek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

22-664 Jarczów

Polecam wszystkim pacjentkom dr Marka Mazurka świetny lekarz , wysoka kultura , specjalista godny polecenia .Dziekuje .

lekarz Tomasz Tarajko

22-664 Jarczów

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Prawdziwy fachowiec, bardzo sympatyczny dla pacjentek, badania wykonuje bardzo delikatnie. Wykrył a następnie usunął torbiel która pojawiła się na jajniku. Na badania kontrolne chodzę wyłącznie do niego. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dorota Boniek-Poprawa

Internista, Fizjoterapeuta

22-664 Jarczów

Dr Dorota Boniek-Poprawa to dla mnie lekarz nr 1. Nie tylko bardzo mądra, kulturalna i ładna, ale też niezwykle kompetentna i sympatyczna. ma w sobie dużo cierpliwości kiedy pacjent zadaje kolejne, czasem bezsensowne, pytanie. Można o wszystko zapytać, wyrazić swoje obawy. Przebywanie u takiego lekarza to czysta przyjemność. Oby więcej takich! Klasa w każdej płaszczyźnie. Nowoczesny lek od cukrzycy bardzo mi podpasował.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Tomasz Kraczkowski

Anestezjolog

22-664 Jarczów

Lekarz do tańca i do różańca. Lekarz z powołania, czuły, wrażliwi i podchodzi do pacjenta z sercem i oddaniem

lekarz Janusz Łój

22-664 Jarczów

Super lekarz, wysokie kompetencje, zdrowe podejście do każdego pacjenta, uprzejmy i dokładny w tłumaczeniu, poświęca bardzo dużo czasu na tłumaczenie objawów chorobowych i leczenia. Jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Piotr Łukasik

22-664 Jarczów

Pan Doktor Łukasik jest jednym z niewielu lekarzy których odwiedzam z WIELKĄ przyjemnością. Od kilku lat zajmuje się moimi oczami i chętnie go wszystkim polecam. Co prawda w kolejce trzeba troszkę poczekać ale to świadczy o ogromnej ilości pacjentów którzy są zadowoleni z usług Pana doktora i chętnie do Niego wracają. POLECAM!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dariusz Dziuba

Chirurg ogólny, Urolog

22-664 Jarczów

Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Andrzej Sieracki

Internista, Onkolog

22-664 Jarczów

Wspaniały lekarz. Polecam z całego serca, kto do Niego trafi na pewno będzie dobrze leczony.

lekarz Marek Durakiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Piłsudskiego 1
22-664 Jarczów

Doktor Durakiewicz super fachowiec! Nie będę opisywał historii mojej choroby, powiem krótko - dzięki Panu doktorowi żyję. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam. Pacjent Kazimierz.

lekarz Jolanta Chodacka-Tukiendorf

Internista, Gastrolog

22-664 Jarczów

Bardzo dobry lekarz; kompetentny..Uprzejma pani znająca się na swojej pracy , która fachowo leczy .Godna polecenia.

lekarz Teresa Sosnowska

Internista, Radioterapeuta

22-664 Jarczów

Dobry wieczór mam pytanie czy ktoś posiada informacje czy pani doktor przyjmuje prywatnie prosiłaby o nr telefonu do pani doktor
Opinia dodana przez: Zuzia

lekarz Andrzej Hawryło

22-664 Jarczów

Polecam doktora jako lekarza ginekologa doskonały fachowiec miły uprzejmy rzetelny. Prowadził moja ciążę i jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sławomir Gontarz

Neurolog

22-664 Jarczów

Dobry fachowiec z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Badania- robiłem w Puławach- przeprowadzone sprawnie i z dużym doświadczeniem. Wywiad z pacjentem przeprowadzony uważnie i szczegółowo. Miła atmosfera podczas wizyty. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Waldemar Derkacz

Internista, Lekarz rodzinny

22-664 Jarczów

Mówię doktorowi, że mam problem z gardłem od kwietnia a pan doktor mówi, że on nic tu nie widzi i proszę przyjść do mnie jak coś się będzie działo. Właśnie przyszłam do niego z problemem a on mnie odesłał bez niczego. Gorszego lekarza nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Arkadiusz Ksiądz

Lekarz rodzinny

22-664 Jarczów

Sam się przyznaje że nie ma kompetencji, a do tego nie potrafi chyba czytać bo pomimo dostarczonej do gabinetu dokumentacji, nawet nie rzucił okiem wpisując na skierowaniu "brak dostarczonej dokumentacji". Nic dziwnego, że ani jednej pozytywnej opinii..... Omijać szerokim łukiem

lekarz Anna Lewandowska

Internista, Diabetolog

22-664 Jarczów

Pani doktor zajmowala sie moja babcia, ktora skierowali do szpitala po komplikacjach spowodowanych niewlasciwym lekiem przwciwbolowym od lekarza pierwszego kontaktu. Pani doktor byla nieuprzejma, nie sluchala informacji przekazywanych na temat chorego, nie podeszla do sprawy profesjonalnie. Babcia jest osoba ciezka do prowadzenia, nie bierze lekow i nie slucha mnie ani rodzicow, wiec informacja od lekarza mialaby wiekszy autorytet. W tym wypadku pani doktor od razu "sprzedala" informacje od rodzicow babci ...
Opinia dodana przez: Maria Brzezinska

lekarz Piotr Gozdek

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Piłsudskiego 1
22-664 Jarczów

Po przywiezieniu przez karetkę mojego Taty na oddział X Lekarz P.Gozdek nie potrafił odpowiednio zdiagnozować przyczyny bólu w klatce piersiowej. Na oddziale nie udzielono Mojemu Tacie odpowiedniej opieki poprzez brak właściwej diagnozy. Lekarz uznał, że to zapalenie płuc, przepisał antybiotyk. Po ok tygodniu podawania antybiotyku sytuacja się pogarszała. Zrobili biopsję z płuc wyciągnięto sporą ilość płynów oddano do analizy. Lekarz pobierający płyn oznajmił że to wygląda na zmiany nowotworowe. Po ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Bogusława Obszańska