jaroszowice

Neurocentrum
Jaroszowice 6
Wadowice

Średnia ocen: 5/5

Godny polecenia dobry fachowiec, kompetentny, zawsze pomocny i dyspozycyjny. Dzięki niemu moje stawy barkowe pozwalają mi normalnie funkcjonować.

Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Sławomir Chmielarski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

os. Kopernika 6
Wadowice

W marcu 2010 r.poddałam się zabiegowi prostowania koślawego palucha.Mimo ogromnego strachu-dzięki temu, że lakarz wyczerpująco poinformował mnie o jego przebiegu, moje obawy zostały rozwiane.W tej chwili już prawie dobrze chodzę.Zinteresowanym polecam szpital w Suchej B.i oczywiście dra Sławomira Chmielarskiego-człowieka niezwykle kompetentnego, konkretnego i co bardzo ważne -przyjaznego pacjentowi. Jego miły śmiech i znajomość sztuki lekarskiej natychmiest rozwiewa obawy i strach, który towarzyszy pacjentowi przed zabiegiem, a i efekty są znakomite.Którko mówiąc, jest to lekarz godny zaufania! i polecenia!
Na pochwały zasługuje również cały personel szpitala, łącznie z Panem Bogdanem- gipsowym. Personel niezwykle miły i oddany chorym.

lekarz Halina Rudzińska

Neonatolog   (+1 więcej)

Nowe Jaroszowice 11
Bolesławiec

Jako dziecko byłem leczony przez panią doktor i moje dzieci leczą się u pani doktor. Serdecznie polecam panią doktor.

lekarz Wojciech Tokarski

Chirurg ogólny

Scanmed Multimedis
Podgórska 36
Kraków

Średnia ocen: 1/5

Nie prawidłowa diagnoza mojej choroby. Miałem bardzo wysoką gorączkę 39 ,bardzo duży ból podczas oddawania moczu,utrzymujący się przez ok 4 tygodnie,wydzielina podczas oddawania moczu,częste dreszcze w nocy.... A więc opowiedziałem to temu oto lekarzowi na wieczornej wizycie w szpitalu na oddziale ratunkowym a on poprostu powiedział że nie kwalifikuję się do konsultacji urologicznej ponieważ nie zatrzymał mi się mocz ani nie mam krwiomoczu więc wysłał mnie do domu!!! Byłem zbulwersowany tą decyzją!!! Poniedziałek udaję się wieczorem na wizyte urologiczną prywatnie z takimi samymi objawami.Doktor bardzo miło zemną rozmawia profesjonalnie mnie bada i stwierdza ZAPALENIE PROSTATY. A więc stwierdzam: pan Wojciech Tokarski nie powinien pracować nawet w weterynarii!!!!! Ponieważ nawet zwierzątek się tak nie traktuje!!! Gdy spotkacie tego lekarza w klinice im.Rydygiera w Krakowie lub gdzie kolwiek to uważajcie bo może się to żle dla was skończyć!!! Ja już wracam do zdrowia a zawdzięczam to tylko lekarzowi do którego poszłem prywatnie!!! Dziękuję!!!