Lekarze Jasło

lekarz Wiesław Małek

Ortopeda, Traumatolog

ul. Madejewskich 18
38-200 Jasło

Od trzech tygodni mam sztuczny staw biodrowy wstawiony przez Dr W. Małka. Nic mnie nie boli, jeżdżę samochodem i chodzę już prawie bez laski. Wspaniały lekarz , specjalista, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

mgr Anna Jasińska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jana Pawła II 4/25
38-200 Jasło

Na terapię uczęszczam rok. Jestem trudnym przypadkiem i efektów nie widać. Jednak Pani Anna to świetny specjalista. Nie rezygnuje ze mnie i na wszystkie sposoby stara się pomóc. Jest bardzo kompetentna, pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: ...

lek. dent. Michał Lubaś

MILUDENT PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Michał Lubaś
Baczyńskiego 15/20
38-200 Jasło

Rewelacyjny lekarz stomatolog :) Zdecydowanie polecam. Usługi na najwyższym poziomie. Byłam u wielu innych, droższych, tańszych ale niestety nie udało się żadnemu zrobić poprawnie wypełnienia by trzymało się na lata.
Opinia dodana przez: Marcelina

lekarz Wanda Bosak

Przychodnia Specjalistyczna
Mickiewicza 5
38-200 Jasło

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

lekarz Marta Gorczyca pluta

38-200 Jasło

znakomita lekarka i kompetentną takich lekarzy już prawie nie ma pani doktor oprócz wiedzy posiada ujmującą osobowość ona rozumie pacjenta, moje wyniki laboratoryjne są doskonałe, dzieki temu że zastosowałem się do rad i poleceń Dziękuję pani z całego serca,, moja cukrzyca jest pod pełna kontrolą poziom cukru z 9.2 zszedł na 5.4 w ciągu 80 dnii.
Opinia dodana przez: Leslaw

lekarz Adriana Hulin

38-200 Jasło

Bardzo sympatyczna. Z podejściem do dzieci, mega delikatna. Wszystko tłumaczy. Poświęca czas każdemu pacjentowi, nie byle by szybciej i następny pacjent. Pamięta swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Mirosław Karp

Kardiolog, Pediatra

Jasło

bardzo dobry lekarz uwazam że jest grzeczny podchodzi do problemu pacjenta odpowiedzialnie i udziela pacjentowi niezbędnych informacji odnośnie jego niedomagań

dr Elżbieta Kędzior-Caban

Lekarz rodzinny

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Bardzo profesjonalna doktorka, sympatyczna i przemila.JEDYNY lekarz przed ktorego wizyta sie nie stresuje
Opinia dodana przez: lola

lekarz Elżbieta Dańko-Bieńkowska

38-200 Jasło

Wspaniały lekarz! Polecam. Miałam dziecko na oddziale przez kilka dni. Ja i moja córka jesteśmy zachwycone profesjonalizmem pani doktor.

lekarz Mariusz Wesecki

Sikorskiego 19/8
38-200 Jasło

Wspaniały lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Gdyby chociaż 50% lekarzy miało podobne podejście do pacjentów to mielibyśmy jedna z najlepszych a może najlepszą służbę zdrowia na świecie.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Anna Sieradzka

Neurolog

ulica Ujejskiego 2
38-200 Jasło

Świetny lekarz,kompetentny,z dużym doświadczeniem.Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta i każdego traktuje indywidualnie. Z pełną świadomością polecam Panią doktor

lek. dent. Elżbieta Obara-Golec

ul. Za Bursą 6C
38-200 Jasło

Bardzo profesjonalna,przemiła obsługa.Fantastyczne podejście do dzieci.Przyjechałam z synem z UK na kontolę,okazało się ,że syn ma wszystkie zęby zrdowe,leczenie nie było konieczne. Pani doktor,udzieliła nam bardzo cennych wskazòwek Absolutnie polecam,napewno tu jeszcze wròcę. Pozdrawiamy serdecznie.
Opinia dodana przez: Kattarzyna Tokarska-Nowicka

Wiesława Lasik-Lesniak

Alergolog dziecięcy

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

lek. dent. Jolanta Dąborowska

Ortodonta

Poradnia Medycyny Sportowej
Baczyńskiego 27
38-200 Jasło

Bardzo polecam, pani doktor jest w pełni profesjonalna i zaangażowana. Nigdy nie zostawi pacjenta w potrzebie. A jej usługi są na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. dent. Iwona Sadzikowska

38-200 Jasło

Chodzę do pani dr już kilka lat i wiem że zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką i ortodoncją więc ma duże doświadczenie, poza tym jest bardzo dokładna i godna zaufania.

lekarz Paweł Królik

Internista, Reumatolog

Jana Pawła II 4/25
38-200 Jasło

Rewelacyjny lekarz. Wysłucha, zbada, skieruje na niezbędne badania. Leki skuteczne. Oby więcej takich lekarzy. Zaangażowanie i profesjonalizm 100%

lekarz Ewa Pykosz-Władyka

Radiolog

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Super Pani doktor.Zna sie na tym co robi.Bardzo mila,odp.na wszystkie pyt.pacjenta zwizane np.z usg.Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jan Giebułtowski

38-200 Jasło

W maju 2011 wykonał razem z dr Sanockim moją operację przepukliny pachownowej lewostronnej. Wszczepiono siatkę. Operacja przebieglą prawidłowo. W maju 1995 operował przepukline prawostronna po uwięźnieciu u mojego ojca, kóry mial wtedy 86 lat. Ojciec żył do roku 2008.
Opinia dodana przez: rafalwit

lekarz Mirosław Żurek

Chirurg ogólny, Urolog

38-200 Jasło

polecam jak najbardziej tego lekarza. jest świetnym specjalistą w odroznieniu od innych lekarzy urologow. to właśnie dzieki niemu wróciłam do zdrowia bo dopiero on mi pomógł.wszystko dokładnie tlumaczy i jest bardzo kompetentny.a najważniejsze dla mnie bylo to ze rzeczywiście chce pomóc pacjentowi a nie zbywa i lekcewazy jak większość lekarzy. ja bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. gdyby wszyscy lekarze mieli choc w połowie takie podejscie jak on to zdecydowanie mniej osob ...

lekarz Adam Kucharzyk

Dermatolog

Madejskich 11
38-200 Jasło

Niestety już Pan doktor nie żyje. Był wspaniałym lekarzem. Pomógł wielu ludziom. Potrafił dostrzec inne choroby i też leczył. Był ogromnie cierpliwy i wyrozumiały dla pacjentów. Choć staruszek do końca miał jasny umysł i pomagał.
Opinia dodana przez: Lidka