Lekarze Jastrzębie-Zdrój

lekarz Zbigniew Chmiel

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Super lekarz, wszystko powie na temat choroby. Jest bardzo uprzejmy oraz uśmiechnięty ma ogromną wiedzę. Bardzo polecam

dr Norbert Foltyński

Urolog

Gabinet Urologiczny Norbert Foltyński
Bronisława Czecha 1
Jastrzębie-Zdrój

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania. Miły dla pacjentów. Rzetelnie i drobiazgowo podchodzi do każdego przypadku. Mogę powiedzieć ,że uratował mi życie.

lekarz Katarzyna Faruga

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Paweł Wawrzyczek

ulica Aleja Jana Pawła II 5/504
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Popieram wszystkie wcześniejsze opinie. Jest to lekarz, który dąży do szybkiego wyjaśnienia przyczyny dolegliwości. W moim przypadku jego decyzje były trafne, co oznacza skuteczne pozbycie się dolegliwości. Nabrałam do Doktora pełnego zaufania dlatego polecam Go każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Stanisława Hajduk

Specjalistyczna indywidualna peaktyka lekarska
Jastrzębie-Zdrój

Przewspaniała Pani Doktor. Byłam jej pacjetką jako mała dziewczynka,zawsze miła,uśmiechnięta i serdeczna. Diagnozy zawsze były trafne, a wdrożone leczenie skuteczne. Już jako dorosła osoba trafiłam do Pani doktor z moim małym synkiem. Pani doktor pomimo tylu lat doskonale pamiętała moje imię, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie zawiodlam sie, ponieważ mojemu synkowi również pomogła. Myślę,że gdybym nadal mieszkała w Jastrzebiu, byłaby naszym lekarzem prowadzącym. Pozdrwaiam! Polecam
Opinia dodana przez: Aśka

lekarz Stanisław Kućma

Krokusów 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Świetny lekarz. Nigdy się nie zawiodłam. Zawsze miły i profesjonalny. Zawsze odpowiednio dobiera leki. Tłumaczenie choroby i leczenia - doskonałe. Byłam u 3 ginekologów w Jastrzębiu i jedynie dr Kućma wydał mi się najlepszy w swym fachu.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Witold Tomalski

44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pana doktora spotkałam na swojej drodze 2 lata temu i dzięki niemu żyję okonao embolizacji tetniaka muzgu Pan doktor to naprawdę człowiek anioł zesłany od Boga ,zresztą cały oddział neurochirurgii w Sosnowcu to wspaniali ludzie nie jestem że Śląska a mimo to bardzo ciepło zostałam przyjęta pełny szacun i zwykłe niezwykłe dziękuję za 2 życie
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ewa Lechwar-Kołoczek

Lekarz medycyny pracy, Internista

Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Górnicza 44
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani Ewa Lechwar Kołoczek jest bardzo dobrym lekarzem. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, umiejętnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Ma bardzo dużą wiedzę, dokładnie analizuje wyniki leczenia. Jest miła i uprzejma w stosunku do pacjenta. Jak leczyć się to tylko u Pani doktor. Bardzo polecam. Ryszard Korzeniewski.
Opinia dodana przez: Ryszard Korzeniewski

lekarz Jadwiga Świtała

1 Maja 58
44-330 Jastrzębie-Zdrój

super lekarz od 3 lat nikt nie chciał się podjąć leczenia mnie a pani doktor tylko spojrzała i od razu wiedziała o co chodzi, bardzo miła i konkretna wszystko na spokojnie wyjaśnia nic do zarzucenia. I tacy powinni być wszyscy lekarze

Zbigniew Chmiel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Najlepszy pediatra jakiego znam! Dokładny, sumienny, kulturalny, dokładny. Moje dzieci uwielbiały pana doktora. Z racji zmieny miejsca zamieszkania mamy innego lekarza..ale pan doktor jest po prostu najlepszy.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Józef Danek

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lekarz Leszek Suda

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Polecam doktora na 100% prowadził moja pierwsza ciążę i teraz druga. Wszystko bez problemu wizyta co 3 tygodnie. Co 6 tygodni badania kontrolne. Lekarz pyta jak się czuje czy biorę witaminy, na wszystko bez problemu odpowiada. USG bardzo dokładne:)
Opinia dodana przez: Magdalena

Janusz Durdziński

Jastrzębie-Zdrój

Bardzo dobry i kompetentny lekarz , poświęca dużo czasu pacjentowi i trafnie diagnozuje dolegliwości i skutecznie je leczy . Polecam Pana doktora pacjentom

lekarz Adrian Kotas

Neurochirurg

44-330 Jastrzębie-Zdrój

Moje problemy z kręgosłupem zaczęły się ok.9 lat temu. Przez pierwsze 3 lata byłem pod "opieką" neurologów, którzy wysyłali mnie na różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne. Niestety nie przynosiły one skutku i w końcu po 3 tyg. rehabilitacji w jednej ze znanych śląskich placówek dostałem obustronnej rwy kulszowej w kończynach dolnych oraz niedowładu prawej nogi. Byłem konsultowany przez 7 różnych neurochirurgów i wszyscy zgodnie mówili, że operacja jest niezbędna a wręcz ...
Opinia dodana przez: Dawid Michalski

lekarz Marzena Żelaźnicka

44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pani Doktor jest bardzo sumienna ,dokładna i rzetelna.Miła w obyciu dla niej pacjent jest najważniejszy.Mógłbym się w niej zakochać.

lekarz Mustafa Al-Abssi

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
Krasińskiego 21
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na medal. Lekarz z powołania. Dziękuję za poświęcony mi czas i wyjaśnienia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Wysokiński

Neurochirurg

Zioły 1C
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Miałam operacje 15.09 guza mózgu. Operował mnie dr Tomasz Wysokimi świetny lekarz specjalista. Dzięki niemu żyje i czuję się dobrze. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Renata

dr Grażyna Zembrowska

WSS nr 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

GRAŻYNA ZEMBROWSKA ,MAM JAK NAJLEPSZE ZDANIE O PANI DOKTOR ,PRZEZ WIELE LAT LECZYŁA MOJE CÓRKI KTÓRE WYROSŁY NA ZDROWE DZIEWCZYNY, ZAWSZE GOTOWA POMÓC O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY WSPANIAŁA OSOBA O DUŻYM I DOBRYM SERCU , SONIA GIBIEC.

mgr Monika Habdas

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Reha Habdas Centrum Rehabilitacji i Masażu
Małopolska PU-134
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Pani Monika Habdas posiada pełne kwalifikacje zadowodowe a zajęcia prowadzi sumiennie i z pełnym zaangażowaniem czego dowodem jest stała poprawa zakresu ruchów moich kolan.

lekarz Elżbieta Łabęcka

Neurolog

ul. Dworcowa 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego. Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy. Później kilkakrotnie rozmawiałam ...
Opinia dodana przez: Ludmiła