kalemba

None
ul. Władysława Hibnera 51
Rybnik

Średnia ocen: 5/5

Wszystko w jak najlepszym porządku. Kompetencja, doradztwo, pomoc. Nic dodać nic ująć. Kobieta o dobrym sercu

Opinia dodana przez: Kryśka

mgr Bożena Kalemba

Psycholog   (+1 więcej)

Gabinety Lekarskie
al. J. Piłsudskiego 30a
Jaworzno

Bardzo dobra Psychoterapeutka. Bardzo ciepła i cierpliwa. Chodziłam do niej rok i zobaczyłam, że warto pracować nad swoimi problemami, nie uciekać przed nimi i że na to potrzeba czasu. Dziękuję.

lekarz Jarosław Kalemba

Chirurg ogólny

Powstańców Śląskich 9
Strzelce Opolskie

Dziadek któremu Pan doktor wyleczył nogę, prosił mnie abym wyszukał na internecie jakiejś strony w której mógłbym mu podziękować za coś czego przez kilka lat nie potrafił zrobić nikt inny, Także z wdzięczności wystawiam ocenę bardzo dobrą i przesyłam pozdrowienia z Pyskowic.

Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Barbara Kalemba

Pediatra

Gruntowa 43a
Rybnik

bardzo polecam pani doktor jako pierwsza z lekarzy rozpoznala cytomegalie i wszystko dokladie wytlumaczyla i bardzo nas uspokoila