kardiochirurg

dr n. med. Krzysztof Namięta

Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX
pl. Hirszfelda 17
Wrocław

Lekarz o złotym sercu. Życzliwość idzie w parze z ogromną wiedzą i wspaniałym warsztatem medycznym. Gorąco polecam.

dr Grzegorz Filip

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Dr Grzegorz Filip to wspaniały i ambitny lekarz. W lutym przeprowadził skomplikowaną i obarczoną dużym ryzykiem operację tętniaka mojemu Tacie. Dzięki ogromnej wiedzy, umiejętnościom i profesjonalizmowi lekarza operacja udała się. Dr Filip wykonuje swoja pracę z pasją co odzwierciedla się w niezwykłym zaangażowaniu, poświęceniu, troskliwej opiece i okazanym wsparciu pacjentowi. Ponadto wyróżnia się tym, iż na każdym etapie leczenia pacjent oraz rodzina są rzetelnie informowani o stanie zdrowia oraz możliwych zagrożeniach . Dziękuję Panu że uratował Pan życie mojemu Tacie. JEST PAN WYBITNYM LEKARZEM I WIELKIM CZŁOWIEKIEM! Wdzięczność i uznanie dla Pana pracy nie mają granic. Życzę dalszych sukcesów!

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Gemel

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Szczególne podziękowania dla doktora Marka Gemela za fachowo przeprowadzoną operację tętniaka aorty.
Jest to lekarz dla którego liczy się pacjent ...

Jest to lekarz dla którego liczy się pacjent i jego zdrowie, jest miły, cierpliwy, życzliwy.Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny z profesjonalnej obsługi lekarzy i personelu.
Stefan Maskała

Opinia dodana przez: Stefan

prof. dr hab. n. med. Marek Jemielity

Kardiochirurg

Klinika Kardiochirurgii Katedry Kardio-Torakochirurgii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ul. Długa 1/2
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Pan Profesor Marek Jemielity to wspaniały ,szlachetny ,bezinteresowny , bezbłędny , wielce czuły i gotowy pomóc WSZYSTKIM ludziom chorym bez wyjątku. Dzięki Bogu ,że tyłu ludzi uratował Pan Profesor ,których przywiezlismy lub skierowaliśmy do PROFESORA wszyscy są zdrowi ,szczęśliwi i urauratowani W tym również prawie cała rodzina męża i mój mąż. SZKODA , tak mało pacjentów przyjdzie i nie uściska i podziekujePANU ROFESOROWI.
Ja kocham PANA PROFESORA i DZIEKUJEMY. ORG

Opinia dodana przez: Olga Roman GÓRCZAKOWIE

dr n. med. Jan Borzymowski

Majdanek 8
Lubliniec

Leczył moją mamę szybka diagnoza
i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.

Leczył moją mamę szybka diagnoza

Opinia dodana przez: marian

dr n. med. Pawel Tomaszewski

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5/5

Do dziś dnia mam zastawkę wszczepioną przez Pana Doktora 15. 10. 1987 roku w klinice we Wrocławiu na ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Bardzo często wspominam z wielką wdzięcznością Pana Doktora, który otaczał opieką swoje "gwiazdeczki" Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Krystyna Koroleska

dr n. med. Krzysztof Wróbel

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały doktor z powołania; miły, życzliwy i opanowany z super podejściem do pacjenta. Dobry fachowiec, świetnie tłumaczy wyniki badań i przebieg leczenia. Godny zaufania i polecenia. Oby takich lekarzy było dużo więcej!

Opinia dodana przez: Izaakonis

dr n. med. Marek Kopala

CZMP

Łódź

Średnia ocen: 5/5

Wspanialy lekarz, super podejście do dzieci:) Usmiechniety, sympatyczny, kompetentny :) Godny polecenia :)

lek. med. Jarosław Kołakowski

Szpital Uniwersytecki im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
ul. Skłodowskiej-Curie 9
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca.
Dziękuję raz jeszcze po pięciu ...

Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Ogorzeja

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach.
Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko

Opinia dodana przez: Gabriela