Czy chodziło Ci o lekarzy:

lek. med. Jarosław Kołakowski

Szpital Uniwersytecki im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
ul. Skłodowskiej-Curie 9

Średnia ocen: 5/5

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca.
Dziękuję raz jeszcze po pięciu ...

Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Ogorzeja

szpital dr.jurasza
jurasza

Średnia ocen: 5/5

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach.
Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko

Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Paweł Peryga

Kardiochirurg

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
Powstanców Warszawy 5

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista,miły kompetentny.Uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji na otwartym sercu.Nadmieniam, nie znałam Pana Doktora wcześniej.Lekarz z powołania!!!!!!!

dr n. med. Ireneusz Haponiuk

Kardiochirurg

szpital miejski

Gdańsk

Wspaniały człowiek i wybitny lekarz. Cierpliwy dla załamanych rodziców. Ratuje małe serduszka. Będę mu wdzięczna do końca życia za uratowanie mojego małego synka.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewelina Kurlapska

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką
Powstańców Warszawy 5
Bydgoszcz

sympatyczna, śliczna i profesjonalna Pani doktor ;)

sympatyczna, śliczna i profesjonalna Pani doktor ;)