Filtruj terminy

Lekarze Kardiochirurg Warszawa

lekarz Leszek Gryszko

Stefanika 12/10
03-140 Warszawa

Tą drogą chciałam wyrazić ogromną wdzięczność i wyrazy uznania dla Pana Doktora Leszka Gryszko, Kierownika Kiliniki Kardiochirurgii WIM w Warszawie. Dziękuję za psychiczne przygotowanie (Pan Doktor w rozmowie kwalifikacyjnej zapoznał mnie z całym przebiegiem operacji) i przeprowadzoną operacje z zastosowaniem robota Da Vinci. Operacja robotem Da Vinci to wspaniała metoda pozostawiająca mało zewnętrznych ran chirurgicznych, a tym samym ból pooperacyjny jest mniejszy. Szybko mogłam powrócić do zdrowia. Dziękuję za wielkie ...
Opinia dodana przez: Bożenna z Nałęczowa

lekarz Paweł Litwiński

04-628 Warszawa

Mialem ogromne szczescie spotkac Pana Doktora na swojej drodze. Czlowiek cierpliwy profesjonalny i mega zyczliwy. Dzieki Doktorowi 2 miesiace po operacji (3 zastawki, bypass) czuje sie tak jakbym zadnej operacji nie przechodzil. Kazdemu choremu zycze takiego specjalisty. Bardzo dziekuje i zyczymy samych sukcesow. Pozdrawiam Janusz Tomaszczuk z rodzina :)
Opinia dodana przez: Janusz

Piotr Hendzel

instytut wojskowy
Warszawa

Wspaniały lekarz! Niezwykłe pokłady ciepła, wyrozumiałości oraz empatii względem pacjenta. Po prostu dobry człowiek! Zabieg przeprowadzony sprawnie i fachowo, wszystko pięknie się goiło, a już straciłam nadzieję na normalne funkcjonowanie oraz wygląd. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Artur Rymsza

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji. To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!! Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem ...
Opinia dodana przez: Roman Kosiński

lekarz Jerzy Lichomski

04-628 Warszawa

Wspaniały lekarz, a przy tym dobry, ciepły człowiek, który pomimo ogromu pracy i zmęczenia ZAWSZE znajduje czas dla pacjenta oraz rodziny, aby porozmawiać, wytłumaczyć i uspokoić . Za wszystko bardzo dziękujemy, choć nie ma takich słów, które potrafią wyrazić naszą wdzięczność. Życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej i wszystkiego najlepszego w życiu!!
Opinia dodana przez: Dariusz Maciejewski Włocławek

lekarz Piotr Kołsut

04-628 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Empatyczny,troskliwy z wysublimowanym poczuciem humoru.Oby więcej było takich szlachetnych ludzi,dbających o pacjenta. Pozdrawiam Pana doktorze
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiochirurg
                                       dr n. med. Zygmunt Kaliciński

dr n. med. Zygmunt Kaliciński

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczne SOLMEDIS
02-643 Warszawa

Świetne podejście do dzieciaków, zadaniowość w codziennych pomiarach ciśnienia, motywacja do leczenia. Fantastyczny lekarz. Polecam Pana doktora. Dziękuję za opiekę nad moimi synami.
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Dworkowa 15 A/9
05-077 Warszawa

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Przemysław Szałański

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Specjalne podziękowania dla dr.n.med.Przemyslawa Szałańskiego, za uratowanie życia, profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce. Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy. Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie. Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy
Opinia dodana przez: Kazimierz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Biederman

Chirurg ogólny, Kardiolog

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Pan profresor jest cudotwórcą. Po czterech latach ciężkiej choroby nadciśnienia płucnego i zatorowości płucnej nareszcie oddycham i mogę chodzić. Nie używam aparatu tlenowego bez którego nie przeżyłbym jednego dnia. Z wielką wdzięcznością Józef ze ze Stargardu

lekarz Zbigniew Malec

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Warszawski Szpital dla Dziecki SP ZOZ
ulica Kopernika 43
00-328 Warszawa

Doktor Zbigniew Malec uratowął mi 2 dzieci operace wrodzonych wad serca - za co do końca życia będę wdzięczna. Gdy dzwiniłam do szpitala w pierwszą noc po operacji - pielęgniarka powiedziała mi że chodż doktor nie miał dyżuru to przyjechał w nocy aby syna doglądać osobiście - to mówi wszytsko o tym jakim był/jest lekarzem.Zawsze pozostanie w naszej pamięci obraz cierpliwego i wyrozumiałego dla zadających 1000 pytań rodziców i oddanego ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Kotliński

04-628 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Potrafi wytłumaczyć na czym polega wykonywana przez niego operacja. Co się rzadko zdarza miły, skromny człowiek. Szczerze polecam tego kardiochirurga.
Opinia dodana przez: Edward

dr Małgorzata Pastuszek-Tyc

04-628 Warszawa

Rok temu w maju 2022 roku w Aninie Pani doktor wymieniła mnie zastawkę aortalną i wszczepiła 2 by-pasy. Po tej operacji dała mi nowe życie, Czuję się wspaniale i wróciłem dzięki niej do normalności, chociaż po operacji było ciężko.Jej rączki zostawiły mało widoczne blizny na nodze i mostku.Dziękuję Pani doktor!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ryszard N

lekarz Szymon Kocańda

04-628 Warszawa

Nie byłam osobiście pacjentka dr Kocańdy, ale w 2015, doktor uratował moja mamę i mimo, że nie ma jej już z nami (z przyczyn innych niż kardiologiczne) to jestem wdzięczna za czas który został nam podarowany przez doktora. Kieruje podziękowania i ciepłe myśli za to co doktor zrobił dla naszej rodziny.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Chirurg ogólny, Transplantolog

04-628 Warszawa

Nie potrafię wyrazić jak wdzięczny jestem panu profesorowi Kuśmierczykowi. Profesor operował mi zastawkę aortalną i tętniaka aorty. Zrobił to małym cięciem, a w trakcie operacji zdecydował, że zastawkę naprawi a nie wymieni. Jestem 4 miesiące po operacji, normalnie funkcjonuje i uprawiam sport. Inny z profesorów kardiologi na moje pytanie o profesora. Odpowiedział krótko „… złote ręce …”
Opinia dodana przez: Robert Czajkowski
Bardzo trudny rozmówca, zamknięty człowiek. Operował dwie osoby z mojej rodziny. Jest doskonałym fachowcem, tyle że niestety trudno Go spotakć w Polsce. Dotychczas przyjmował w klinice, jednak na wizytę, mimo że prywatną trzeba było czekać.Zapewnia doskonałą opiekę, podziwiam tego człowieka za jego profesjonalizm.

lekarz Eugeniusz Szpakowski

04-628 Warszawa

Ja również byłem operowany przez dr n. med. E. Szpakowskiego i jestem bardzo zadowolony z tej operacji. Czuję, jakbym dostał nowe życie. Doktor wraz z zespołem uratował mi życie. Przeszedłem operację w sierpniu br. metodą Davida z remodelingiem zastawki. Ze szpitala wyszedłem w dobrym stanie praktycznie bez powiklań. Powoli wracają mi siły i liczę, że jeszcze wrócę do sportu jak z czasów sprzed operacji. Całemu zespołowi, a przede wszystkim doktorowi ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Wojciech Szczawiński