Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Kardiolog dziecięcy Puszczykowo

lekarz Michał Sokólski

Internista, Kardiolog

Szpital w Puszczykowie im. Prof. S. T. Dąbrowskiego S.A.
Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz
Lekarz z powołania. Poświęca tyle czasu ile potrzeba na przebadanie, wytłumaczenie sposobu leczenia. Bardzo uprzejmy. Z czystym sumieniem polecam !!!
Opinia dodana przez: Artur

dr Jerzy Płotast

EKG, Kardiolog

POZMED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 36
62-040 Puszczykowo

To była moja pierwsza wizyta u kardiologa, z której jestem bardzo zadowolona. Pan doktor przed badaniem przeprowadził dokładny wywiad a samo badanie odbyło się fachowo, bez pośpiechu. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie, ma indywidualne podejście oraz wzorową relację lekarz - pacjentka. Wynik badania jak i dalsze zalecenia zostały przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. Z całego serca mogę ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Arkadiusz Stasiewski

Kardiolog

POZMED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 36
62-040 Puszczykowo

Godny polecenia lekarz. Świetny w swoim fachu. Bardzo kompetentny. Ma odpowiednie podejście do pacjenta i wysoką kulturę osobistą.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Witold Piotrowski

Internista, Kardiolog

Szpital w Puszczykowie im. Prof. S. T. Dąbrowskiego S.A.
Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo

z całego serca polecam pana doktora, dw razy robil mi koronografie w Puszczykowie jest bardzo dokładny, wszystko wytlumaczy dokladnie i rozmawia podczas zabiegu z pacjentem. Będę zawsze kazdemu polecać Pana doktora to lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Miczke

"MEDICOR" Spcjalistyczne Poradnie Lekarsko- Stomatologiczne
Kraszewskiego 11

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Konrad Łukawski

Internista, Kardiolog

Specjalistyczne Poradnie Lekarsko-Stomatologiczne Medicor Sp. z o.o.
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ