Filtruj terminy

lekarz Barbara Kwiatkowska

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Grażyna Zadrozińska

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Lekarz wart polecenia, wie co robi. Wszystko bardzo precyzyjnie tłumaczy ta temat choroby. Na prawdę polecan

lekarz Marcin Bania

ul. Filtrowa, Batorego, Witkowskiego
Toruń

Naprawdę bardzo empatyczny i jednocześnie dowcipny lekarz. Nie boimy się ! Kontakt był tylko szpitalny, ale wtedy jest najbardziej potrzebny.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Sławomir Sielski

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Panie dr.Sielski leczył mnie Pan sumiennie i z poświęceniem.Ponieważ leżąc na oddziale to Pan pierwszy wczepił mi kardiowekter - defibrylator w 2004 roku w Szpitalu im.DR.Jurasza.Czułem się pod dobrą opieka.Teraz czuje się słabo i niepewnie , mam wszczepiony nowy kardi,befibrylator 05.05.23r.Nie mogą sobie z nim poradzić ani dobrze nastawić.I dlatego b.prosze o przyjęcie mnie na oddział i o pomoc. Ryszard P.
Opinia dodana przez: Ryszard P.

lekarz Waldemar Bębenek

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
87-100 Toruń

bardzo dobry specjalista. chodze do niego w gabinetach od serca i kiedys mialam z nim stycznosc w golubiu. serdecznie polecam

lekarz Tadeusz Ładniak

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Małgorzata Kłosińska-Pituła

Kardiolog, Lekarz rodzinny

Toruń

Polecam serdecznie całą przychodnię! Kompetencja, przyjazna atmosfera, szybkie terminy, życzliwość,
Opinia dodana przez: Patrycja N

lekarz Andrzej Dejewski

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej
wspaniały lekarz ,uratował mi życie ,zawdzięczam mu bardzo dużo i dziękuje że dr Gessek istnieje i niech żyje bardzo długo ratując innym życie tak jak uratował mi bardzo dziękuje dr Gessku
Opinia dodana przez: marianna

lekarz Paweł Starczewski

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Lekarz na wysokim poziomie☝️Pełny profesjonalizm.Dobry człowiek,urodzony z przeznaczeniem by pomagać ludziom.Nic dodać nic ująć. Super. 🤝🙋
Opinia dodana przez: Andrzej Banasiak

lekarz Dariusz Marcinowski

Toruń

Pierwszy lekarz który w tak normalny sposób podszedł do mojej choroby,w rzetelny sposób wytłumaczył stan mojego serca.Wyciszył moje obawy.Polecam.
Opinia dodana przez: marek
Dziękuję za to, że jest taki oddział jeden z najlepszych w Polsce. Nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu innych pacjentów. Stworzył go go zespół najlepszych specjalistów i wspaniałych pielęgniarek. Dla mnie najważniejszą osobą na tym oddziale jest Pan doktor Mazurek. Lekarz z ogromem empatii do pacjenta, wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie, ale również cudowny człowiek. Poprostu brak mi słów na wyrażenie mojej wdzięczności.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Gabriel Bielawski

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

W czasie wykonywania koronografii a następnego dnia angioplastyki małomówny,zdecydowany,pewny tego co robi.Swoją postawą w czasie zabiegu działa uspakajająco na pacjenta.

lekarz Monika Jeżewska

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta. Godny zaufania. Pełen cierpliwości i wyrozumiałości dla pacjenta. Szczerze polecam i dziękuję za" dziś"
Opinia dodana przez: Henryk

dr n. med. Janusz Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

bardzo dobry lekarz ja sie u niego leczylem i muj syn tez nie widziałem takiego drugiego lekarza pozdrawiam grączewski
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Bartłomiej Jończy

im. batorego
ul Batorego
Toruń

Jestem stałą pacjentką pana doktora, zawdzięczam mu znaczną poprawę zdrowia i mimo, iż udałam się do wielu lekarzy dopiero u dr. Jończy doświadczyłam pełnego zaangażowania, trafnej diagnozy i skutecznej pomocy. W związku z tym, że zależało mi na kontynuowaniu leczenia u Pana dr wiem, że od 2010 pracuje za granicą, więc PONIŻSZA OPINIA ZE WZGLĘDU NA DATĘ DODANIA NIE MOŻE BYĆ PRAWDZIWĄ. Poza tym wyjątkowo miły i kulturalny człowiek, szczerze ...

lekarz Ewa Witurska-Smoczyńska

Toruń

Spotkałam Panią doktor w sanatorium w Inowrocławiu. Była tam jedynym lekarzem, który w mojej ocenie podchodził całościowo do problemów zdrowotnych pacjentów. Byłam świadkiem, jak udało się Pani doktor ustawić dawki insuliny jednej z pacjentek i bardzo Ją to ucieszyło. I chyba jako jedyna naprawdę interesowała się zdrowiem kuracjuszy, ze strony innych lekarzy tego zainteresowania nie odczuwałam. Osoba raczej godna zaufania.

lekarz Janusz Bak

wojewodzki szpital zespolony
Toruń

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Janusza Bąka. Byłam w związku z kontrolą stymulatora. Polecam jak najbardziej
Opinia dodana przez: Longina
Pani Doktor wykazuje szczere zainteresowanie chorym, wnikliwie ocenia zgromadzoną przez niego dokumentację medyczną, z dużą uwagą uprzejmie i cierpliwie informuje pacjenta o jego sytuacji zdrowotnej, nie stwarza dystansu, a dobry kontakt.

lekarz Dariusz Marcinkowski

EKG, Internista

Toruń

Profesjonalny z dużym doświadczeniem,bardzo dociekliwy, zdaje dużo dodatkowych pytań. Ma kompleksowe podejście do pacjenta. Spokojne i jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Barbara