Kardiolog, Bielsko-Biała

lekarzWeronika Beszter

23 opinie

Kardiolog, Pediatra

Mickiewicza 23, Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią ...

Agnieszka

dr n. med.Bogdan Gorycki

12 opinii

Polsko-Amerykanskie Ki, Bielsko Biala, Aleja AK 101, Bielsko-Biała 2 inne

Super fachowiec!!! Prawdziwy Lekarz można powiedzieć PROFESJONALISTA. Prawdziwy lekarz znający się na zawodzie.

dr n. med.Jerzy Skwarna

szpital wojewódzki, Bielsko-Biała 1 inna

Uczciwość,kompetencja a przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam doktora Jerzego Skwarnę-szkoda,że taki profesjonalista już nie jest ordynatorem.

lekarzLeszek Kinasz

PAKS II Oddział Kradilogiczny, Aleja Armii Krajowej 101, Bielsko-Biała 1 inna

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .

lekarzAgnieszka Gorgoń-Komor

6 opinii

SZPITAL WOJEWÓDZKI, Bielsko-Biała 1 inna

Wypełniałam zmarszczki "marionetki", rezultat kompletnie niewidoczny. Myślałam, ze Pani doktor to poprawi, ale gdzie tam, stwierdziła, że tak ma być i jest pięknie. Żeby ...

Michał Krejca

Gabinet Lekarski, Bielsko-Biała

Operacje baj-pasów miałam w maju 2013 r przeprowadził ją na Ochojcu w Katowicach profesor Michał Krejca . Jestem bardzo zadowolona zarówno z operacji jak ...

Ewa

lekarzElżbieta Gąsierkiewicz-Sadlik

Kardiolog, Pediatra

Cyniarska 24, Bielsko-Biała

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę. Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki. NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY W BIELSKU

lekarzKlaudiusz Komor

Internista, Kardiolog

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, aleja Armii Krajowej 193, Bielsko-Biała 3 inne

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!

Rafał

lekarzMaciej Włodarczyk

Broniewskiego 5 (Ultramedic), Bielsko-Biała

Nareszcie mądry kardiolog, który ma czas dla pacjenta. Porada konkretna, zrozumiała. Zdecydowanie polecam.

Zobacz również
Co nowego u nas