kardiolog bielsko-biała

Sortuj

lekarz Weronika Beszter

Mickiewicza 23

Średnia ocen: 5/5

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Klaudiusz Komor

Alfa Med lek. Zbigniew Szewc
Żywiecka 11a
Jeleśnia

Średnia ocen: 5/5

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!

Opinia dodana przez: Rafał

Michał Krejca

Gabinet Lekarski

Średnia ocen: 5/5

Operacje baj-pasów miałam w maju 2013 r przeprowadził ją na Ochojcu w Katowicach profesor Michał Krejca . Jestem bardzo zadowolona zarówno z operacji jak i samego podejścia do pacjenta za co mu bardzo serdecznie dziękuję. Chciałoby się aby wszyscy trafiali na takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Elżbieta Gąsierkiewicz-Sadlik

Cyniarska 24

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę.
Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki.
NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY ...

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę.
Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki.
NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY W BIELSKU

dr n. med. Jerzy Skwarna

szpital wojewódzki

Bielsko-Biała

Uczciwość,kompetencja a przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam doktora Jerzego Skwarnę-szkoda,że taki profesjonalista już nie jest ordynatorem.

dr n. med. Bogdan Gorycki

Jana Pawła II 74
Pietrzykowice

Super fachowiec!!! Prawdziwy Lekarz można powiedzieć PROFESJONALISTA. Prawdziwy lekarz znający się na zawodzie.

lekarz Leszek Kinasz

ZSGL "LeK"
ks. Szafranka 9
Mikołów

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .

lekarz Agnieszka Gorgoń-Komor

SZPITAL WOJEWÓDZKI

Bielsko-Biała

Wypełniałam zmarszczki "marionetki", rezultat kompletnie niewidoczny. Myślałam, ze Pani doktor to poprawi, ale gdzie tam, stwierdziła, że tak ma być i jest pięknie. Żeby było pięknie, to musi być widoczna jakaś zmiana przed i po zabiegu, a u mnie jej nie było. Trzeba przyznać, że jest bardzo miła, ale to za mało , żebym jeszcze raz do niej poszła.

lekarz Maciej Włodarczyk

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
Bielsko-Biała

Nareszcie mądry kardiolog, który ma czas dla pacjenta. Porada konkretna, zrozumiała. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Wojciech Jaszczurowski

Bielsko-Biała ul.Bystrzańska 94B
Bielsko-Biała

bardzo wysokie kompetencje z zakresu kardiologii,w sposób zrozumiały dla pacjenta tłumaczy chorobę oraz sposób leczenia ,po prostu zna się na swojej profesji, jestem jego pacjentem od kilku lat i mogę zdecydowanie polecić.