Filtruj terminy

lekarz Weronika Beszter

Pediatra, Kardiolog

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jarosław Kalarus

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Diagnostyki, Rehabilitacji i Profilaktyki Kardiologicznej "CORVITA" Spółka Jawna Grzegorz Gałuszka, Rafa
ulica Jana III Sobieskiego 89/50
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz z prawdziwym powołaniem, z wielkim zaangażowaniem, pełny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem, bardzo pomocny i uprzejmy w kontaktach z pacjentem. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, jest dla nas ogromnym komfortem psychicznym. Bardzo polecamy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz pomyślności i wszelkiego dobra w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Alicja i Jerzy

lekarz Elżbieta Gąsierkiewicz-Sadlik

Pediatra, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę. Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki. NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY W BIELSKU

lekarz Mariusz Witold Papierniak

43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

Michał Krejca

Gabinet Lekarski
43-309 Bielsko-Biała

Operacje baj-pasów miałam w maju 2013 r przeprowadził ją na Ochojcu w Katowicach profesor Michał Krejca . Jestem bardzo zadowolona zarówno z operacji jak i samego podejścia do pacjenta za co mu bardzo serdecznie dziękuję. Chciałoby się aby wszyscy trafiali na takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Klaudiusz Komor

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Urszula Grzybczak-Nechoritis

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała

Lekarka dobrze dobrała mi leki, mogę znacznie lepiej funkcjonować, to przecież najważniejsze. znacznie mi się poprawiło

dr n. med. Jerzy Skwarna

szpital wojewódzki
43-300 Bielsko-Biała

Uczciwość,kompetencja a przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam doktora Jerzego Skwarnę-szkoda,że taki profesjonalista już nie jest ordynatorem.

dr n. med. Bogdan Gorycki

Polsko-Amerykanskie Ki
Bielsko Biala, Aleja AK 101
Bielsko-Biała

Panie doktorze dziękuję za sprawnie wykonany zabieg ,za fachową opiekę .DZIĘKUJĘ !!! Pacjent nabiera zaufania do lekarzy ,gdy spotyka na drodze takich lekarzy jak PAN Wielkie dzięki .
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Leszek Kinasz

43-316 Bielsko-Biała

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .

lekarz Agnieszka Gorgoń-Komor

SZPITAL WOJEWÓDZKI
43-300 Bielsko-Biała

Wypełniałam zmarszczki "marionetki", rezultat kompletnie niewidoczny. Myślałam, ze Pani doktor to poprawi, ale gdzie tam, stwierdziła, że tak ma być i jest pięknie. Żeby było pięknie, to musi być widoczna jakaś zmiana przed i po zabiegu, a u mnie jej nie było. Trzeba przyznać, że jest bardzo miła, ale to za mało , żebym jeszcze raz do niej poszła.

dr n. med. Wojciech Jaszczurowski

Bielsko-Biała ul.Bystrzańska 94B
Bielsko-Biała

Mój mąż od 17 lat choruje na migotanie przedsionków i na nadciśnienie, 6 lat temu miał udar mózgu, cały czas leczył się u innej pani doktor bez pozytywnych objawów. Poszliśmy do dr Jaszczurowskiego uśmiechnięty na żywo jak na zdjęciu. Zaraz zmienił mężowi wszystkie leki zostawił tylko Pradaxę. Kochani pacjenci byliśmy niedawno po półrocznej przerwie do kontroli z wynikami. Ciśnienie książkowe, cholesterol jak z baki i inne wyniki wyborne. Dr potrafił ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Jadwiga Haratyk

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Widać doświadczenie i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor może nie jest bardzo sympatyczna, ale po prostu robi swoje, bez zbędnej uprzejmolści. Dla mnie liczy się poważne podejście do choroby i kompleksowe działanie, które zaproponowała Pani doktor. Plecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Włodarczyk

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz świetny. Był zawsze uprzejmy, rzeczowo i konkretnie tłumaczył problem. Potrafi pomóc. Idealnie dobiera leki. Pomógł mi wielokrotnie. Polecam!
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Ryszard Baczyński

Kardiolog, Nefrolog

Bielsko-Biała

Pan doktor jest specyficzny, ale jeżeli chodzi o prowadzenie mojego taty jestem pod wrażeniem, wiele osób krytykuje Pana doktora za to jak się zachowuje czy jak podchodzi do pacjenta, postokroć polecam i życzyłabym sobie żeby każdy lekarz w jego wieku był tak oddany swojej pracy, polecam polecam polecam, a zarazem podrawiam cały personel oddziału nefrologicznego K. K
Opinia dodana przez: Ksenia

lekarz Grzegorz Gałuszka