Kardiolog, Bydgoszcz

dr n. med.Piotr Sobański

11 opinii

wojewócki szpital bydgoszcz, Bydgoszcz

Taki chyba Wyjątkowy !!! Wszystkie odpowiedzi są prawdziwe.Obecnie przebywa prawdopodobnie za granicą.

Wojciech Wróbel

8 opinii

Szpital Biziela, siewna, Bydgoszcz

Lekarz z powołania,sympatyczny,życzliwy,z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Żadko spotyka się takiego lekarza.Polecam wszystkim.

lekarzKrzysztof Kawecki

10 opinii

sanitas, Bydgoszcz 1 inna

Wybitny lekarz, kulturalny człowiek i profesjonalista.

dr n. med.Małgorzata Ukleja-Adamowicz

12 opinii

Gizińscy, Kościuszki 16, Bydgoszcz

Rzadko spotyka się tak kompetentnego lekarza, prowadzi mnie z powodzeniem przez wiele lat. Tłumaczenie choroby i ilość poświeconego czasu wystarczajaca.

dr n. med.Dariusz Nowak

Kardiolog

Grupowa Specjalistyczna Praktyka Lekarska A.D. Nowak s.c., Szubińska 83, Bydgoszcz

Byłem na kilku wizytach,jestem bardzo zadowolony,pora umówić się na kolejne badanie.Leki trafione idealnie.

lek. med.Piotr Tokarczyk

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o., ul. Karłowicza 3-5 , Bydgoszcz 1 inna

Jest super ! Sam promuje zdrowy tryb życia, jeździ na rowerze, biega i uprawia sporty walki. Nigdy się na nim nie zawiodłem.

Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Piotr Tokarczyk
5 Lis
16:00
Rezerwuj termin

dr n. med.Paweł Grzelakowski

10 Wojskowy Szpital Kliniczny, Piechockiego 12, Bydgoszcz

Lekarz jakich mało.Po prostu wspaniały człowiek i specjalista.

lek. med.Marek Stelak

9 opinii

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o., ul. Karłowicza 3-5 , Bydgoszcz

Byłem z polecenia innej osoby. Bardzo jestem zadowolony z leczenia, kontaktu. Dobrze tłumaczy istotę choroby i jak powinno przebiegać leczenie. Zdecydowanie polecam.

Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Marek Stelak
4 Lis
12:30
Rezerwuj termin

dr n. med.Zdzisław Grzelakowski

6 opinii

Kardiolog

Poradnia Specjalistyczna Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Zdzisław Grzelakowski i Paweł Grzelakowski, Piechockiego 12, Bydgoszcz

Cudowny lekarz,bardzo dobry fachowiec,ludzki. LEKARZ z powołania. Rzadko można spotkać takiego lekarza i człowieka.

dr n. med.Grzegorz Kapczyński

Przychdnia SANITAS, Dworcowa 110, Bydgoszcz 2 inne

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia każdemu. mam wade serca i trzeba było wymienić zastawke, Świetnie wszystko rozpoznał i skierował na badania. Wytłumaczył bardzo dokładnie. ...

Zobacz również
Co nowego u nas