Lekarze Kardiolog Bydgoszcz

Wojciech Wróbel

Szpital Biziela
siewna
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Uratował życie mojej Mamy :) Dziękuję za opiekę i fachowe podejście. Polecam z czystym sercem. Lekarz przesympatyczny i wyrozumiały dla pacjenta.

dr n. med. Piotr Sobański

wojewócki szpital bydgoszcz
Bydgoszcz

Taki chyba Wyjątkowy !!! Wszystkie odpowiedzi są prawdziwe.Obecnie przebywa prawdopodobnie za granicą.

dr n. med. Dariusz Nowak

Kardiolog

Grupowa Specjalistyczna Praktyka Lekarska A.D. Nowak s.c.
Szubińska 83
85-312 Bydgoszcz

Wspaniały Pan doktor . Miły życzliwy nie spieszy się na wizycie .wszystko dokładnie omówi .Dokładnie wysłucha pacjenta to ważne .Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że trafiłam pod doktora skrzydła .Pani w rejestracji też miła bardzo .Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za okazaną pomoc oraz troskę . Wychodzac z gabinetu czułam się zaopiekowana;))♥️
Opinia dodana przez: Janette

dr n. med. Wojciech Krupa

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

Dziękuję za pomoc przy zabiegu ablacji, która została pomyślnie wykonana w szpitalu Grochowskim w Warszawie.

lekarz Sławomir Sielski

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Panie dr.Sielski leczył mnie Pan sumiennie i z poświęceniem.Ponieważ leżąc na oddziale to Pan pierwszy wczepił mi kardiowekter - defibrylator w 2004 roku w Szpitalu im.DR.Jurasza.Czułem się pod dobrą opieka.Teraz czuje się słabo i niepewnie , mam wszczepiony nowy kardi,befibrylator 05.05.23r.Nie mogą sobie z nim poradzić ani dobrze nastawić.I dlatego b.prosze o przyjęcie mnie na oddział i o pomoc. Ryszard P.
Opinia dodana przez: Ryszard P.

lekarz Joanna Wiśniewska-Szmyt

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Joannę Wiśniewską-Szmyt. Po raz pierwszy nie czułem się jak rzecz. Pani doktor była trzecią do której trafiłem i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że wreszcie trafiłem w dobre ręce. Przy kolejnych wizytach było zainteresowanie moim samopoczuciem, pełne informacje dot. leczenia w spokoju, bez pośpiechu a ponadto co jest dla mnie ważne - wyjaśnienia jak postępować w ewentualnych sytuacjach kryzysowych. Życzę sobie i Wam ...
Opinia dodana przez: Henryk
Bardzo dobry lekarz .polecam.jestem pod opieką od 10-ciu lat
Opinia dodana przez: stanislaw36

dr n. med. Krystyna Maćkowska

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Bydgoszcz

byłem pacjetem tego lekarza i bardzo powaznie chory i dzieki tej lekarce jeszcze zyje jest osobą godną zaufania

lekarz Marek Balcerzak

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, empatyczny, godny zaufania. Leczę się u niego już 15 lat i poleciłam wielu znajomym.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Andrzej Dejewski

Przychodnia Sportowo - Lekarska w Bydgoszczy
ulica Rejtana 1
85-032 Bydgoszcz

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Paweł Grzelakowski

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - SPZOZ
Powstańców Warszawy 5
85-681 Bydgoszcz

Wybrałem pana doktora z rankingu dla mojej mamy i się nie zawiodłem. Chodziło o nadciśnienie, bóle serca itp. Pan doktor przeanalizował stan chorobowy oraz dotychczas zażywane leki przepisane przez innego lekarza, które nie przynosiły pozytywnego skutku. Część z nich kazał odstawić i coś tam jeszcze zapisał. Stan zdrowia po nowej kuracji jest zdecydowanie lepszy. To też o czymś świadczy: http://www.iwsz.wp.mil.pl/pl/1_127.html

lek. med. Lucyna Łosińska

AVIMED
Bydgoszcz,, Generała Józefa Hallera 2
85-790 Bydgoszcz

serdeczne podziękowania dla Pani dr za wszystko co Pani zrobiła dla mojego ojca. Pozdrawiam i polecam
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Ewelina Kurlapska

Kardiolog, Kardiochirurg

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"
85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska
Opinia dodana przez: Renata Markowska

lek. med. Piotr Tokarczyk

Internista, Kardiolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz,Kompleksowo podchodzi do pacjenta,tłumaczy o chorobie zrozumiale i wyczerpująco,dobrze diagnozuje,zaufanie do kompetencji,poświęca dużo czasu,uprzejmość wyjątkowa.Polecam.

lekarz Krzysztof Kawecki

sanitas
Bydgoszcz

Po pierwszym dniu brania lekarstw puls wrócił do normy niesamowite . POZDRAWIAM Pana Doktora Zbyszek Nakło

dr n. med. Zdzisław Grzelakowski

Kardiolog

"RADWAN" Radosław i Przemysław Radziszewscy S.C.
Piechockiego 3
85-796 Bydgoszcz

Zadziwiające jak specjalista takiego formatu potrafi pochylić się nad pacjentem i wytłumaczyć każdy krok działania, zasady postępowania, doradzić i uspokoić, nawet w najcięższych chwilach. Niejednokrotnie dosłownie w środku nocy. Jeżeli nie działa pozytywna motywacja do leczenia potrafi odpowiednio wstrząsnąć opornym pacjentem. Tylko dzięki niemu mój tata jeszcze żyje. Polecam Pana Profesora Grzelakowskiego każdemu komu drogie jest zdrowie najbliższych i własne. Stella Furka

dr n. med. Małgorzata Ukleja-Adamowicz

Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz

Rzadko spotyka się tak kompetentnego lekarza, prowadzi mnie z powodzeniem przez wiele lat. Tłumaczenie choroby i ilość poświeconego czasu wystarczajaca.

dr Tomasz Zając

szpital wojskowy
Bydgoszcz

Polecam !!! Godny polecenia . Lekarz z powolania . Podejscie do choroby profesjonalne . Calkowicie poswieca sie pacjentowi.Lekarz z sercem !!!
Opinia dodana przez: Edyta
jest dobry wojskowy lekarz pamietam go z wojska

lek. med. Marek Stelak

Internista, Kardiolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Przeprowadził szczegółowe badania w trakcie wizyty. Dla wyjaśnienia mojego stanu zdrowia zalecił dodatkowe badania. Jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę polecić Pana Doktora