Filtruj terminy

Lekarze Kardiolog Gliwice

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz
Gliwice

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Wacław Burak

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Lekarz z powołania, tacy lekarze to gatunek na wymarciu. Pan Doktor niezwykle kompetentny, uprzejmy, fachowy, ma czas dla pacjenta nie na zasadzie płac pan i idź już sobie. Generalnie nie lubię lekarzy, ale przebywanie obok takiego fachowca to przyjemność dla pacjenta. Życzę Panu Doktorowi 120 lat w zdrowiu. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Bożena Szyguła-Jurkiewicz

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Tak sympatycznej,miłej i zaangażowanej w moją chorobę nie spotkałam żadnej Pani doktor ani doktora !przemiła Pani Doktor,poświęciła mi sporo czasu ,zleciła badania których innym lekarzom było zawsze ciężko,czuć to poprostu że ma chęć pomóc mi...mam nadzieję że wkrótce poczuje się lepiej... polecam z czystym sumieniem wszystkim . dziękuję Pani Doktor ♥️ mnie akurat przyjęła w gabinecie w Medicover....pielęgniarki też są bardzo miłe tam ☺️
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr n. med. Bożena Białkowska

Zielonogórska 27
Gliwice

Trafiłem pod opiekę Pani doktor 14 lat temu i sądzę w 100 % że zawdzięczam Jej jak i Zespołowi lekarzy z Centrum Kardiologicznemu w Katowicach - Ochojcu dalsze moje życie. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pani doktor i bardzo cenię sobie jej troskliwą opiekę.Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tak oddani w leczeniu pacjentów. Leszek Halaczek z Dąbrowy Górniczej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Aneta Ociessa

EKG, Internista

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Napiszę krótko, bardzo uprzejma, godna polecania pani Doktor, polecam. Strzałem w dziesiątkiem były dobrane leki, konsultacja kardiologiczna przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze,
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Agata Fenger

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
44-100 Gliwice

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy! Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Violetta Kowalik

Prywatny Gabinet Lekarski
Andersa 3 m. 3
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz,kompetentna ,poswięca czas dla pacjenta,tłumaczy a zarazem dokładnie i wnikliwie analizuje wyniki badań,dyscyplinuje pacjentów-jednym słowem W S P A N I A ŁA---SZKODA ,że nie pracuje juz w SCCS w Zabrzu
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Kardiolog
                                       dr n. med. Jacek Sikora

dr n. med. Jacek Sikora

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo dobry specjalista a zarazem sympatyczny człowiek pełen empatii. Rzadko trafia się na takiego lekarza. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna lecz mogę szczerze go polecić.

lekarz Magdalena Krauze-Wielicka

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Bardzo kompetentna, dociekliwa, wymaga dyscypliny od chorego. Zaangażowana. Wkurza się jak sìę nie wypełnia tego co zapłaciła.

dr n. med. Ilona Skoczylas

Kardiolog

ELSIT - Przychodnia lekarska , Dr. n . med. Ilona Skoczylas SPECJALISTA KARDIOLOG . PRYWATNY GABINET LEKARSKI
ul. Artura Grottgera 46
Gliwice

Pani doktor zajmowała się moją mamą Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza,o takiej wrażliwości ,empatii a jednocześnie tak profesjonalnego Bardzo dziękuję Pani Doktor Ps Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisać się pod swoją opinią to lepiej niech jej nie dodaje ,zwłaszcza tak bardzo krzywdzącej
Opinia dodana przez: Marek Żmudka

lekarz Jan Frycz

ulica Toszecka 99
44100 Gliwice

Moja mama od ponad 20-tu lat leczy się na nadciśnienie tętnicze. W ciągu tego czasu doszły jeszcze 2 inne schorzenia, m.in. insulinooporność, a w tej chwili cukrzyca typu II, co wszystko w sumie spowodowało nieskuteczność leczenia nadciśnienia i kolejno przerost lewej komory serca. Mimo regularnego zażywania leków na wszystkie choroby i regularnych wizyt u specjalistów mamie leki nadciśnieniowe nie przynosiły żadnych efektów, a ataki wysokiego ciśnienia były coraz częstsze. Zdawało ...

lekarz Marcin Świerad

44-100 Gliwice

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

lekarz Zbigniew Majcher

ulica Chałubińskiego 22
44-105 Gliwice

Z całą stanowczością przychylam się do poprzednich negatywnych opinii. Lekarz nie uprzejmy, arogancki, nie słucha pacjenta, dopuszcza tylko krótkie odpowiedzi na swoje czasem bezsensowne pytania. To on rządzi i w gabinecie i w poczekalni wyznaczając zgodnie ze swoim widzi mi się kogo następnego łaskawie przyjmie. W gabinecie można usłyszeć "cicho, siadać, milczeć, ja mówię itp.". Dzisiaj o godz. 11.30 (pod gabinetem byłem od 9.15) na moje słowa, że teraz moja ...
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Mariusz Kalinowski

44-100 Gliwice

Człowiek zamknięty w swoim świecie. Nie odpowiada na zadane pytania, a nawet jeśli to robi, to jest to bardzo opryskliwe. Po rozmowie z nim mam wrazenie, że pielęgniarki mają większą wiedzę od tego człowieka.
Opinia dodana przez: Janina

Andrzej Piela

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Po wizycie u tego lekarza zrozumiałem wreszcie zagadkę dlaczego na innych lekarzy czeka się miesiącami a drudzy są dostępni praktycznie od ręki i też pod gabinetem są pustki. Powyższy lekarz należy do tej drugiej kategorii.

lekarz Maria Żyła-Frycz

Kardiolog, Pediatra

gabinet stomatologiczny
Zubrzyckiego
44-100 Gliwice

Najgorszy lekarz na świecie. Myśli, że jest królową świata, chociaż gdy powiedziałam jej, że serce kurczy się podwójnie (skurcz przedsionków i skurcz komór), to mnie wyśmiała i powiedziała, że wcale tak nie jest, bo "serce kurczy się tylko raz"XD Totalnie tego nie rozumiem, brakuje jej najbardziej podstawowej wiedzy? Czy chciała po prostu poczuć się lepsza od 18-latki? W takim razie współczuję samooceny.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Koziarz-Masłyk