kardiolog kalisz

Sortuj wg:

dr n. med. Zbigniew Kledecki

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobre rady w leczeniu i sposób ich przekazania. Mam pełne zaufanie. Polecam

lekarz Janusz Tarchalski

Kardiolog

JANTAR - ul. Piłsudskiego 7A
Sienkiewicza 4
Ostrów Wielkopolski

polecam Pana Doktora;precyzyjnie i z powagą podchodzi do pacjęta i doskonale wie co to zawód "lekarz" w porównaniu do innych z tego środowiska!!!

Michał Bogudziński

Kardiolog

Kalisz

Sympatyczny człowiek, rzeczywiście trzeba go było trochę za język pociągnąć, ale wytłumaczył wszystko bardzo przystępnie.

lekarz Tomasz Wardęga

Słowiańska 56
Kalisz

Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza! Traktowanie pacjenta,diagnoza,uprzejmość na najwyższym poziomie. Polecam!

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Moga

Ostrowska 70 lok. 2
Kalisz

Lekarz z powołania,spokojny,cierpliwy,dużo tłumaczy na czym polega badanie opisuje wyniki w sposób zrozumiały.Wysoka kultura osobista.Wzbudza wielkie zaufanie ,dał nadzieje na szybkie wyzdrowienie.Wsólpracuje z moim lekarzem rodzinnym (sprawdza czy stosuje się do zaleceń , brania przepisanych leków.
Polecacam tego Pana Doktora.