Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Kardiolog Konin

Niezwykle kompetentna, empatyczna i dociekliwa pani doktor. Po zebraniu dokładnego wywiadu medycznego zleciła szereg badań i szybko przyjęła mojego tatę na oddział. Wyniki nie były zle, ale pani doktor postanowiła dalej szukać przyczyny gorszego samopoczucia. Zleciła kolejne badania, dokładnie tłumacząc ich rolę w procesie leczenia. Odpowiadała na każde pytanie nie tracąc cierpliwości. Fantastyczna lekarka!
Opinia dodana przez: Kasia S.

lekarz Agnieszka Kielek

Pediatra, Kardiolog

NZOZ Medyc s.c.
ulica Szpitalna 43
62-510 Konin

Polecam serdecznie wszystkim zatroskanym mamą. Dziecko od momentu pójścia do przedszkola było ciągle chore. A to katar a to kaszel temperatura itd. Pani doktor wytłumaczyła że jest to normalne zjawisko wśród dzieci które zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. Poprzedni pediatrzy (a było ich dwoje )znani w Koninie Najchętniej wypisywali antybiotyki . Pani Agnieszka do małego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jest Konkretnym i rzeczowym lekarzem odpowiada na wszystkie zadane pytania i rozwiewa ...
Opinia dodana przez: Jola
Dr Czerniejewski wspaniały lekarz. Znakomity specjalista i profesjonalista. Bardzo uprzejmy wobec pacjenta. Zawsze rzetelnie podchodzi do każdego przypadku, nigdy nie lekceważy. Jego poświęcenie pracy jest godne podziwu i szacunku. Doskonale zna się na swoim fachu. Naprawdę super lekarz pod każdym względem.

lekarz Zygmunt Miastkowski

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Mogę polecić tego lekarza pomógł mojej teściowej Miły, wszystko wytłumaczy wyrozumiały do starszych osób.
Opinia dodana przez: ania

Zofia Duchniewska

62-510 Konin

Dziekuje pani doktor za wizyte,,jest to lekarz z powolania,,mila przyjemna,,czulam sie w gabinecie tej pani doktor jak u mamy<<wszystko mi wytlumaczyla,,polecam pania doktor Duchniewska,,dziekuje Renata Jakubowska

lekarz Cezary Kiser

PCK 13
62-500 Konin

Na wizycie spotkałam się z kompetencją, kulturą oraz z rzeczowością Pana doktora. Byłam pierwszy raz w Jego gabinecie i wyszłam rzeczowo poinformowana. Bardzo dziękuję i polecam.

lekarz Tomasz Smukowski

Internista, Kardiolog

ZOZ i M.P. Med-Alko Sp. z o.o.
ulica Przyjaźni 3

dr hab. n. med. Robert Irzmański