Kardiolog, Łaskarzew

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: kardiolog łaskarzew
Wyświetlamy wyniki dla: Kardiolog w okolicach Łaskarzew

lekarzIrmina Fidala

6 opinii

Centrum Medyczne nad Świdrem, Kołłątaja 50, Otwock

Witam. Dzięki Pani Doktor jestem z wami. To Ona wykryła u mnie chorobę, zajęła się mną i interesuje do dziś. Zresztą już 4 lata ...

lekarz Monika Skrzos-Buciak

lekarzMonika Skrzos-Buciak

0 opinii

Internista, Kardiolog

Medical Center NZOZ, ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby), Warszawa 7 innych

dr n. med.Maciej Kostrubiec

2 opinie

Szpital Dzieciątka Jezus, Oczki 6, Warszawa 1 inna

Wspaniałe podejście do pacjenta. Uprzejmy, rzeczowy człowiek, oczywiście godny polecenia. W jasny, rzetelny sposób odpowiada na zadawane pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Magda

lekarzMałgorzata Hernik

Internista, Kardiolog

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy Oddział XII Chorób Wewnętrznych Klatki Piersiowej Intensywna Opieka Kardiologiczna, Reymonta 83/91, Otwock

Wspanialy lekarz , podjela probe leczenia wbrew opiniom innych lekarzy . Opinie wystawiam po kilku miesiacach od hospitalizacji abym mogl powiedziec z absolutnym przekonaniem ...

lekarzAnna Bujwan

0 opinii

Centrum Medyczne CMP Piaseczno, Puławska 49, Piaseczno 6 innych

lekarzEwa Klamczyńska

Internista, Kardiolog, Lekarz rodzinny

1-go Maja 87, Kołbiel

Witam, Pani dr dokładnie bada pacjenta. Stawia trafne diagnozy. Poświęca dużo czasu. Jest przy tym ciepłą, bardzo sympatyczną osobą. Polecam!!!!!!

Marzena

lekarzWojciech Borowy

Polna 26, Góra Kalwaria 1 inna

polecam, w razie potrzeby :( wrócę tu na pewno

Marek Walencik

2 opinie

Kolejowa 13, Pionki 1 inna

Leczy moją Matkę. Wspaniały człowiek. Godny polecenia. Kompetentny w kardiologii i internie. Podmiotowe podejście do pacjenta. Marianna

Marianna
Zobacz również