łódzkie kardiolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Średnia ocen: 5/5

Już dawno nie przyjmuje w Almedzie. Aktualnie w Argo,Centrum Medycznym przy Sterlinga w Łodzi.
Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.

Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Monika

Katarzyna Młudzik

Pediatra   (+1 więcej)

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Piotr Lenczewski

Kardiolog   (+1 więcej)

Piotrkowska 5

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same dziesiatki.Inni lekarze powinni brac przyklad z tego czlowieka.Panie doktorze klaniam sie nisko i jeszcze raz dziekuje z calego serca.

Opinia dodana przez: anna

lekarz Tomasz Wierzykowski

Kutno

Średnia ocen: 5/5

Bardzo mily,wyrozumialy umijacy sluchac ludzi poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu serdecznie polecam :)

prof. dr hab. n. med. Lucjan Pawlicki

Kardiolog   (+1 więcej)

USK 5
pl.Hallera 1

Średnia ocen: 5/5

W związku z próbą kradzieży, do której doszło w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Centralny Szpital Weteranów, na oddziale wewnętrznym, pragnę złożyć podziękowania prof. Lucjanowi Pawlickiemu i pogratulować personelowi jego oddziału szybkiej i dyskretnej reakcji, dzięki której złodziej został zatrzymany, a ja mogłam odzyskać swoją własność. Niniejszym składam serdeczne podziękowania p. dr Annie Gałwie, pielęgniarkom dyżurnym – p. Alinie Krysztofiak i p. Beacie Kubiak oraz salowemu p. Tomaszowi Marciniakowi.
Wdzięczna pacjentka,
Krystyna Jakubowska

Opinia dodana przez: Natalia

dr Beata Liban-Gałka

Średnia ocen: 5/5

Jest lekarzem,który ratuje mnie i moją rodzine w trudnych sytuacjach zdrowotnych.Mamy do Pani Doktor duże zaufanie.Polecam. E.Janicka

dr n. med. Nikolina Roszczyk

CSW IM WAM
ŻEROMSKIEGO 113

Średnia ocen: 5/5

Swietna Pani Doktor - mila, rzeczowa, kompetentna, podejscie profesjonalne nie tylko do pacjenta ale takze do jego rodziny, polecam

Opinia dodana przez: danuta

dr n. med. Zbigniew Bednarkiewicz

Średnia ocen: 5/5

Tyle złego mówi się o publicznej służbie zdrowia, że oczekiwanie, chamstwo, nieprofesjonalizm. Polecam zatem poradnie kardiologiczną przy biegańskim w Łodzi a szczególnie doktora Bednarkiewicza. Nie odmawia przyjęcia nawet jeżeli nie jest ktoś zapisany. szybko postawił w moim przypadku prawidłową diagnozę a nie mogły sobie z tym poradzić "profesorskie" sławy z różnych łódzkich ośrodków. Nie spycha pacjentów. stwarza dobrą atmosferę w trakcie wizyty. Bardzo dokladny.