małopolskie kardiolog

KARDIO GRUPA
OS. TYSIĄCLECIA 1
Myślenice

Średnia ocen: 5/5

Z głębi serca dziękuję Panu doktorowi medycyny Marcinowi Marcinkowskiemu za rzetelną, troskliwą i kompetentną opiekę lekarską podczas mojej choroby.
Wdzięczny ...

Wdzięczny pacjent Zbigniew Muniak

Opinia dodana przez: Zbigniew Muniak

dr n. med. Andrzej Błaszkowski

Prywatny Gabinet Kardiologiczno Diabetologiczny
3 Maja 12
Sucha Beskidzka

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry lekarz, rzeczowy, prowadził mnie przez okres ciąży ponieważ wykryto u mnie cukrzyce ciążową na pierwszej wizycie byłam prywatnie a później już chodziłam na nfz co 2tygodnie. polecam !

lek. med. Marek Kula

Kardiodent
ul. Królewska 56 lok. 2

Średnia ocen: 5/5

U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie.
Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.

Opinia dodana przez: Aleksander Szumański

lekarz Arleta Jarosz

Kardiolog   (+1 więcej)

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
Nowy Sącz

Średnia ocen: 5/5

PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM LEKARZEM NADSPODZIEWANIE GRZECZNY ,SYMPATYCZNY I CO ZA TYM IDZIE BARDZO DOKŁADNY (A)

POLECAM WSZYSTKIM ,,SERCOWCOM " I NIE TYLKO .
SERDECZNIE TĄ DROGĄ DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR ,
Z POWAŻANIEM FRANCISZEK D.

Opinia dodana przez: franciuszek frankodobry

lekarz Łukasz Kulak

Chrzanów

Średnia ocen: 5/5

Lekarz wyjątkowy. Potrafi znaleźć czas dla pacjenta, objaśnić dokładnie problem , a przede wszystkim jak ma się zachować pacjent po wyjściu z przychodni czy szpitala. Dziękuję Panie Doktorze! Wdzięczny pacjent Henryk Pawlusiak

Opinia dodana przez: Henryk Pawlusiak

dr hab. n. med. Lesław Szydłowski

Scanmed Multimedis
Wrocławska 53

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z sercem na dłoni w stosunku do pacjentów, bardzo mądry, konkretny i uprzejmy. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom dzieci z chorym serduszkiem

Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Paweł Bruzgielewicz

Multimed

Oświęcim

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz i bardzo grzeczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Marcin

dr hab. n. med. Barbara Małecka