kardiolog

lekarz Jolanta Hewelke-Pałko

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
Ochota, Warszawa

dogodna lokalizacja, dogodne godziny przyjęć lekarza, miła, uprzejma, fachowiec w swojej dziedzinie.

Najbliższy termin: 1 Sie o 15:00

lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
Wrocław

Podczas pracy odczułem niepokojące kłucie w klatce piersiowej. Nie powiem, wystraszyłem się ( w sumie jeszcze młody jestem ok 30stki ) i zacząłem szukać lekarza aby mnie zbadał. Tak trafiłem do Pani Domańskiej. Bardzo konkretna osoba, a przede wszystkim mnie uspokoiła i wytłumaczyła co się dzieje. Jestem w trakcie robienia zleconych badań i początku monitorowania mojej osoby, ale na następną wizytę wrócę do Pani Domańskiej. Widać u niej wieloletnie doświadczenie i dobre podejście do pacjenta. Dziękuję Jacek

dr n. med. Marcin Marcinkowski

Kardiolog   (+1 więcej)

Kardio Grupa
Tysiąclecia 1
Myślenice

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały człowiek i przede wszystkim specjalista. Do pacjentów podchodzi z sercem i duszą. Szczerze polecam Dr. Marcinkowskiego !!!!

Opinia dodana przez: Piotr
Najbliższy termin: jutro o 10:00

dr n. med. Alicja Solik-Tomassi

Kardiolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Myślę, że wysokie kompetencje i zainteresowanie pacjentem dr Solik rekompensuje długi czas oczekiwania przed gabinetem. Zawsze, gdy wychodziliśmy od dr mieliśmy poczucie pewności, że wszystko będzie dobrze. Konkretna i zdecydowana w zaleceniach co w przypadku trudnych sytuacji (a w ciągu 26 lat ze sztuczną zastawką mitralną było ich kilka) było dla nas bardzo ważne. Polecam.

Opinia dodana przez: Jagoda